Dövme DÖVME SİLDİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soru ve Cevapları

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Selam kızlar, çok uzun zamandır yazmıyordum, size dövme simdirme sürecimi anlatayım 2009 da gögsüme dövme yaptırdım, 6 adet martı boynuma kadar serpilmiş şekilde. Cahillik işte. Dövme sildirmeye karar verdim 13.02.2014 de ilk seansımı yaptırdım, 2014 yılımda 4 seans yaptırdım gölge şeklinde kalmıştı, sonra 3 yıl o gölgeyle dolaştım ortalarda bir türlü gidemedim, daha sonra 2017 yılında 2 seans yaptırdım toplamda 6 senasta bayağı azaldı, bu seansların tümünü maya estetikte yaptırdım doktorum nazan karakuştu, sonra nazan hanım ayrıldı oradan bende gitmedim zaten çok silik belli belirsiz birşey vardı dikkatle bakınca görülüyordu bir seans daha biryerde yapayım dedim Clinimed nişantaşında da son seansı yaptırdım, silinmesinide çok beğenmişlerdi şuan hiçbirşey kalmadı, yazın bronzlaştığımda hiçbirşey görünmedi şuanda hiçbirşey yok kesinlikle bende işe yaradı. Size tavsiyem benim gibi seansları uzatmayın toplamda 7 seans yaptırdım ama süreç çok uzadı ve ara verdiğim için maliyet çoğaldı, toplamda sürdüğüm kremler dahil 1500 tl vermiş oldum. Çok şükür kurtuldum

Acaba dövmenizi sildirme işleminiz olumlu oldu mu ve dövmeniz gitti ? Birde olumlu olduysa nerede yaptırdınız tam olarak

ben lazerle dövmemi sildiriyorum çok acılı ve zor bir süreç... ilk seansı 35 gün önce yaptırdım. üç gün önce ikinci seansı yaptırdım dövmemin ilk hali ve ikinci seans sonrası resimleri koyuyorum fikriniz olsun diye. dövme yaptırmadan önce çok iyi düşünün kurtulmak bğyğk paralar ve büyük acılar getiriyor. 5 seansta çıkar dedi doktor ama benim pek ümidim yok :KK43:....
Şu an dövmeniz ne durumda acaba? Silindi mi?

Acaba dövmenizi sildirme işleminiz olumlu oldu mu ve dövmeniz gitti ? Birde olumlu olduysa nerede yaptırdınız tam olarak

Ben dövmemi, Gökhan bey'in kliniğinde (dr.gökhan gökler) sildirmiştim, kullandıkları cihaz da gayet etkili memnun kalmıştım tavsiye ederim poliklinik Fenerbahçe Bağdat cad.

Ben dövmemi, Gökhan bey'in kliniğinde (dr.gökhan gökler) sildirmiştim, kullandıkları cihaz da gayet etkili memnun kalmıştım tavsiye ederim poliklinik Fenerbahçe Bağdat cad.
Dövmeniz tamamen gitti mi yoksa izi kaldi mi rica etsem sildirdiginiz dövmenin öncesi sonrasini gorebilir miyim? Bu konuda tereddütlerim var da.

kızlar sadece siyah, vücudumda boyutu 5 cm olan dövmemi nd yag lazer ile sildirmeye başladım. boyası kabukla birlikte çıktı ama gölgesi kaldı. doktor hiç iz kalmayacak dedi rengi siyah olduğu için, beklemedeyim. merak edenler lazerden korkanlar iğne ile uyuşturdu acı hissedilmeyecek kadar azdı. tatmin edici bir sonuç alırsam tavsiye edecem sizlere.
merhaba dövme silim sonrası hangi kremleri kullandınız acaba

Dövmeniz tamamen gitti mi yoksa izi kaldi mi rica etsem sildirdiginiz dövmenin öncesi sonrasini gorebilir miyim? Bu konuda tereddütlerim var da.
Merhaba ben de daha önce baska klinikte baslamıs oldugum dövme sildirme işlemini gökhan beyde devam ettirmeye basladım.işlemden sonra cildimde pembelik olustu zamanla açılır mı,sizde durumlar nasıl ?dövmenizin nihai sonucunu görebilir miyim?

X