DUAL YELLOW LAZER YAPTIRANLAR / ROSACEA, LEKE, AKNE VS.

Cok iyi anlıyorum sizi ben de eski resimlerime bakip aynisini soyluyorum, puruzsuz bebek gibiydi, aynaya korkmadan baktigim gunlerdi..tedavinin bitmesini bekliyorum hamilelik icin ama hamileyken nukseder mi diye de aklim cikiyor acikcasi.. eger sorun sadece kirmizilik ise sizdelazer ile geciyor, ben dual yellow lazer yaptirdim 7 seans kalıcı kirmiziliklarim bayagi azaldı, c vitamini serumu da kullaniyorum yazdan beri o da etkili olmuş olabilir, simdi kirmiziyim ama fraksiyonel lazer yaptirdim ondan oldu, siz de bir araştırın isterseniz lazer tedavilerini, ipl lazer bende ise yaramadi 3 seans yaptirdim hic farketnedi ama dual yellow iyi geldi.
cok tesekkur ederim, peki lazerle tamamen kızariklik geciyor mu? yoksa tekrarliyor mu? burada bir dermatoliga danışayım dedim uzun sure tekrarlamaz dedi, demek ki öldürmüyor. her sene her sene de nasil yenileyecegiz? 3 seans oneriyor dr, seans basi 1000 lira

Ceradolin kremi hic bilmiyorum, allahtan kullanmamisim, üzülmeyin ama bilemezsiniz sonucta boyle birseye sebep olacağını suçlamayın kendinizi.. ama anladigim kadaryla sizde demodex sorunu var sadece rozasea yok yani yanma batma rahatsızlık hissi yok, o da iyi birsey brn de bunlar da vardi, lazerin demidex tedavisinde kullandığını bilmiyorum sadece doktorum lazer yapılabilir demodex varsa yuzde sorun olmaz dokunmaz hatta daha iyi olur demisti sadece onu duymuştum, bende de tekrar ediyor ara ara tamamen gecmedi demodex sanirim metrin sampuana ya da soolantra ya devam etmem gerekebilir bakalim fraksionel lazer ise yararsa mutlaka soylerim size de, dua ediyorum duan baska yapacak birseyim kalmadi cunku ben herseyi herseyi denedim, tek denemediğin tefavi hacamat ve suluk kaldi yemin ederim, gluten siz besleniyorum 5 aydir, sut zaten sevmem içmem, tatli deseniz hic yemiyorum gida alerji testleri yaptirdim hicbirsey cikmadi, yapabileceğim hicbirsey kalmadi yani artık tek umudum bu lazerler...
bnde de kremler sürünce yanma batma yapıyordu..ama normalde krem sürmedigim zaman yanma batma yoktu bende bir de ödem vardı ve yanaklarda alında kızarıklık ve pul pul dökülme...kullandıgım her krem cildimi inceltiyordu...doktorum parazit hastalıgı dedi fakat rozasea olmasa da demodicosis de rozaseaya benziyor sizde anladıgım krem sürmeseniz de yanmabatma oluyordu bende bu yok.

merhaba, hastaligik oldugu zaman gebe kalmistim. sonra dogurdum bu sefer de emziriyorum diye tam kapsamli ilac veremedi. sabahlari arindirici jel teatrio hic ise yaramadi, bioderma kullaniyorum. sonra roza krem, gün icinde solante gunes kremi her gun mutlaka, gece de sulfafur krem o cok etki yapti. haftada iki gun metrin krem iki saat durup durulanacak. bu sekilde 2 haftada iltihap tutan akneler gecti. ama kizariklik asla gitmiyor. eski cildimi oyle ozledim ki hatırlamıyorum inanir misiniz? bakiyorum fotolarda ne guzelmisim diyorum. cilt her seymis gercekten.
bioderma ne kullanıyorsunuz ?

2 hafta oldu fraksiyonel yaptıralı, gec iyilesecegini soylemisti doktorum henuz kirmiziyim ama o kabariklik ödem ve kabuklanma gecti cok sukur, sivilce de arada cikiyor gibi oluyor 1 ya da 2 tane ama hemen geçiyor simdilik iyiyim, asil iyileşme 6 hafta sonra başlar dedi, gozeneklerde küçülme vs hissetmedim ama sanırım daha cok erken onlar için, kirmiziligim gitsin istiyorum artık yanaklarim surekli kirmizi 2 haftadir bakalim mart ortasında kontrolüm var ozamana kadar ne olacak.
kortizon kullanmıştınız bu lazer tedavilerinin ciltte kalınlaştırma etkisi yaptıgını okumuştum dual yellowda böyle bir etki oldu mu veya c vitamini serumu kullanırken cilt hassasiyetinde biraz olsun azalma vs gözlemlediniz mi ?

cok tesekkur ederim, peki lazerle tamamen kızariklik geciyor mu? yoksa tekrarliyor mu? burada bir dermatoliga danışayım dedim uzun sure tekrarlamaz dedi, demek ki öldürmüyor. her sene her sene de nasil yenileyecegiz? 3 seans oneriyor dr, seans basi 1000 lira
Bana doktorum 7 senedir hic tekrarlamayan ve lazere tekrar ihtiyac duymayan hastasi oldugunu soyledi, bana da 1 sene sonra bakalim durumuna gore olmadi 1 seans daha yapariz demisti, evet lazerle bende ciddi azaldı damarlı yapılanma ve kızarma, ben ipl laserde ayni etkiyi göremedim ama bu lazerde farketti.
Ben de kirmizilik yaninda inanilmaz alev basması ve yanma ataklari oluyordu onlar da bayagi azaldı lazerden sonra umarım tekrarlamaz;(

kortizon kullanmıştınız bu lazer tedavilerinin ciltte kalınlaştırma etkisi yaptıgını okumuştum dual yellowda böyle bir etki oldu mu veya c vitamini serumu kullanırken cilt hassasiyetinde biraz olsun azalma vs gözlemlediniz mi ?
Acikcasi hala elimle dokunduğunda krem sürerken vs kızarıyor yüzüm ama geciyor sonrasinda, gozeneklerde bir toparlanma gormedim dual yellow da ayrica kalinlqsma da hissetmedim, sadece damarlı yapi kizariklik ve sivilcelenme de etkili oldu bence ama belki bu fraksiyonel lazerde olur kalinlasma hissedersem soylerim mutlaka
Zaten doktorum fraksiyonel lazer ile gozenekleri küçültecegiz ve lekelerizalatacagiz dedi, gozenekler kuculunce parazit konusunda da rahatlarsın dedi insalqhhh olur;(

Acikcasi hala elimle dokunduğunda krem sürerken vs kızarıyor yüzüm ama geciyor sonrasinda, gozeneklerde bir toparlanma gormedim dual yellow da ayrica kalinlqsma da hissetmedim, sadece damarlı yapi kizariklik ve sivilcelenme de etkili oldu bence ama belki bu fraksiyonel lazerde olur kalinlasma hissedersem soylerim mutlaka
Zaten doktorum fraksiyonel lazer ile gozenekleri küçültecegiz ve lekelerizalatacagiz dedi, gozenekler kuculunce parazit konusunda da rahatlarsın dedi insalqhhh olur;(
inş.. fraksiyonel lazerin de kolajen üretiminde etkili oldugunu okumuştum hatta yüzdeki çukurları kapatacak kadar etki gösteriyor..leke konusunda da inş etkili olur çünkü bnde de çıkan sivilce leke bırakıyor..

Zaten doktorum fraksiyonel lazer ile gozenekleri küçültecegiz ve lekelerizalatacagiz dedi, gozenekler kuculunce parazit konusunda da rahatlarsın dedi insalqhhh olur;

siz kaşlarınızı falan nasıl alıyorsunuz çok acımıyor mu alırken ? ben önceden kuaförde aldırıyordum fakat şu an korkuyorum tedavi bitse bazen gözlügümün degidigi yerde,yüzüme sık dokunmam vs sivilce yapıyor bu yüzden kuaförde aldırmaya da korkuyorum.hem hijyen den dolayı hem de canım acır vs diye

Zaten doktorum fraksiyonel lazer ile gozenekleri küçültecegiz ve lekelerizalatacagiz dedi, gozenekler kuculunce parazit konusunda da rahatlarsın dedi insalqhhh
sizin siyah noktalarınız da var mıydı ? beyaz tenlisiniz galiba güneşe çıkınca kızaran bir yapınız mı var yoksa hemen bronzlaşan bir yapınız mı ?(hastalıktan öncesi için)

bu hastalik icin gun icinde onereceginiz bir nemlendirici var mi? cok asiri kuru cildim
Ben la roche toleriance ultra fluid kullanıyorum, cok memnunum benim de cildim cok kuru idi bu hastalik yüzünden ama simdi daha iyi, normal karma ve yagli ciltler icin nemlendirici aslinda bu ama bana kuru ciltler icin olan ya da hassas ya da rozaseali ciltler icin olan ürünlerin hepsi dokunuyor sivilce yapiyor.
Doktorum verdi bu kremi bir cok rozasea hastasi kullanıyormuş.

sizde la roche güneş kremi pul pul durmuyor degil mi?solante kullanmışsınız bilirsiniz o biraz pul pul duruyor.bir de renklisini mi kullanıyorsunuz ?

sizde la roche güneş kremi pul pul durmuyor degil mi?solante kullanmışsınız bilirsiniz o biraz pul pul duruyor.bir de renklisini mi kullanıyorsunuz ?
Soyle ki nemlendirici krem ile avucumda karıştırıp oyle suruyorum ozamam sorun yaşamıyorum ama nemlendirici sürüp daha sonra uzerine gunes kremi sürersem yedirmede sorun oluyor bu yolu keşfettim, solente ben de tabaka halinde kalıyordu hic emmiyordu cildim.
Rensizini kullaniyorum ben simdilik ama renklerini de deneyeceğim merak etmiyor değilim.

Soyle ki nemlendirici krem ile avucumda karıştırıp oyle suruyorum ozamam sorun yaşamıyorum ama nemlendirici sürüp daha sonra uzerine gunes kremi sürersem yedirmede sorun oluyor bu yolu keşfettim, solente ben de tabaka halinde kalıyordu hic emmiyordu cildim.
Rensizini kullaniyorum ben simdilik ama renklerini de deneyeceğim merak etmiyor değilim.
hmm ben solante renklisini kullanıyorum önceden renksizini kullanmıştım bembeyaz kalıyordu yüzde..renklisi daha iyi ama pul pul kalıyor emilmiyor dediginiz gibi..la roche da alırsam renklisini alırım daha güzel oluyor acıkcası ve hafif sivilce lekelerni de kapatıyor.

siz dual yellow u tüm yüze mi yaptırmıştınız ?

siz dual yellow u tüm yüze mi yaptırmıştınız ?
Midedeki bakteri için nasıl tahlil oldunuz. İlaçınız adı ne idi.
Teşekkürler.
Dışkı testi ile yaptirdim once, tedavi oldum 2 ay sonra tekrar gaita testi verdim bu sefer yine pozitif cikinca doktorum gastroenteroloji uzmanına yonlendirdi, o daha farkli daha ağır antibiyotikler verdi, isimlerini hatırlamıyorum ama 3 adet antibiyotik sabah aksam, ayrica basla bir ilac daha verdi agizda emilen, bu ay ure nefes testi yaptıracağım onun hassasiyeti daha fazlaymış, tamamen bitti mi diye kontrol edecegiz

X