Dügün takılarımı nasil geri alabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya o altınlar bilezikler size ait sonuçta siz neden eşinizle birlikte istiyorsunuz ki? Sizin malınız gidin kendiniz isteyin eşiniz birşey dersede benim malım onlar diyin. Eşiniz agırdan alıyor siz onsuz isteyemiyorsunuz böyle böyle hiç isteyemiceksiniz. Önce isteyin bakın tepkilerine ne dicekler.

Hala aynı şeyi düşünüyorum o takılarin ailenizin evinde işi yoktu bakın onlarda habersiz kullanmış. Günlerce kavga etmeniz takilari geri getirmemiş üstelik farklı zamanlardan bahsediyorsunuz Bu saatten sonra takı lafı yapıp tüm hayatınızı tepetaklak etmeyin çocukların vebaline girmeyin sizi yakan anneniz olmuş kimsenin suçu yok.

Arkadaşlar buraya eşime gönderdiğim msj kopyaliyorum. Sanırım daha açıklayıcı olacak durumumu.

Ben sana bu durumu öğrendigimde söylemediğim için özür dilerim. Anlatmam gerekirdi. Ben bunu yaklasik, tazminatimi verdiğim dönemlerde öğrendim. Biliyorsun annemin kasasindaydi hersey ve sen her tartismamizda onlara gidip bilezikleri verin dediğin için ve ben onların bu tartışmalara şahit olmaması için kasa actırdım kendime. Oraya koyucam bilezikleri, bi daha bizimkilerin kapısına dayanma bilezikleri verin diye demiştim sana. Zaten hatırlarsan kalinlardan 4 bi verdiler sonradan da 2, borca sıkışmıştın diye. Onun haricinde 4 bilezik kullanmışlar dedemin hastalığı zamanında. Annem yerine koyucam onları da hataliyim yanlis yaptım, ne zaman ki dersiniz anne ev araba alicaz veya acil biseyiniz olur hepsini gelin alın dedi. 4 bilezik için daha fazla üstüne gitmek istemedim onun rahatsızlığı sebebiyle( meme kanseri)
Günlerce kavga ettim annemle ögrendigimde. Aldığına alacağına pişman oldu.
Aramızdaki fark sen ailene asla kiyamiyorsun ama ben 4 bilezik için bile etmediğim lafı bırakmadım onlara. Ki dugun takısı GELİNE MEHIR OLARAK TAKILIR SEBEBI KOCASINA BIŞEY OLURSA SAYET ORTADA KALMASIN COLUGUNU COCUGUNU BIR SURE DE Olsa OLSA O ALTINLARLA GECINDIREBILSIN. H

Konuyu ilk paylaştığım yere bir ekleme yaptım okumak isterseniz..
Konu sahibi sende az ananın gözü değilsin ha 😅
Kendi ailen bilezikleri bozdurmuş bi güzel harcamış sonra kv de benim altınlarımla ev aldı biz mağduruz
Onlar altınıları isterken sizin rızanızı istemiş siz kendi ellerinizle vermişsiniz, aileniz size sormamış bile gitmiş bozdurmuşlar
Sonrada yok yerine koydular, koycaklardı ev, araba alın hemen verelim. Yok ya, ne güzel dünya öyle maşallah
4 tane bilezik bugün en kötü ihtimalle 150 bin lira, söyleyin yarın çıkarıp versinler ozaman?
Eşim ailesine kıyamıyor altınları isteyemiyor diye ağlanırken kendiniz annem hasta şimdi ne gerek var üzmeye diye düşünüyorsunuz
Bunca senedir susma sebebiniz belli oldu, bundan sonrada susar oturucaksınız mecbur. İşe giricem onlara gününü gösterecem faslını geçin, kaç senedir kimseye bişey gösterememişsiniz bundan sonrada ciks, olmaz o
Ailenizin aman kızımm ağzının tadı bozulmasın ayaklarıda belli oldu, kendi suçları çıkacak ortaya tabii
Kv cüzdanı çalarken hırsız, sizin ailenizin yaptığı ne?? Bence siz hepiniz evlerden uzak, sade eş tarafı değil. Tencere kapak herkes birbirini bulmuş, ayrılmayın siz, böyle devam edin başkalarının canını yakmayın.
Ayrıca ilk yorumunuzu silmişiniz, boşuna uğraşmayın konu yerine gelicek zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X