Düğüne 2 hafta kala nisan atmak..

İnşallah mutlulugunuz daim olur , şeyi merak ettim ,bu kişilerle gorustugunuzde kaç yaşındaydiniz ve bu eşinizle kaç yasinda tanışıp evlendiniz

İnşallah mutlulugunuz daim olur , şeyi merak ettim ,bu kişilerle gorustugunuzde kaç yaşındaydiniz ve bu eşinizle kaç yasinda tanışıp evlendiniz
Ikisinde de 20 li yaşlarımın çok başında idim , farklı yıllarda karşılaştık cok uzun sürmedi zaten ben bana göre olmadıklarını anladığımda hemen yol vermiştim , bana güzel bir tecrübe oldular o yaşlarımda , eşimle de 23 yaşında üniversite de tanışıp 25 yaşında evlendim ve şuanda 4 yıllık evliyim

Bazı şeylerin de yaşanması gerekiyormus demekki.Benim kuzenim 17 yaşında nisanlandi.Liseye giderken amcam yengem vermemek için direndi.Benden 7 yaş büyük.Evlendi.Surekli boşanmaya çalıştı.Baristilar.En son boşandı.2 çocuğu var.Calisiyor.Cocuklara ya babanne ilgileniyor yada amcamlar.Onu hep kötü örnek olarak önüme sunarlar. Eşim ve bundan 4 sene önce bende biriyle evlenmek istemiştim.Sonun böyle olacak gibi laflar ettiler.

Tam yaşında evlenmişsin.

Boşanmak çok zor. Yıllara emeklere acına yoluna bak

En iyisini doğrusunu yapmışsın. Yolun bahtın çok daha güzel olsun inşallah

Tam yaşında evlenmişsin.
Bence erken evlendim , hemen mezun olur olmaz evlendim ve evliliğin 1 senesi kpss telaşı ile geçti, atandım ama maaşımı çatır çatır harcayıp gezip tozmak gözümde kaldı, evlik güzel ama çok erken sorumlulukların altına girdim, şimdi eve geliyorum yorgun argın yemek , temizlik, eş derken pert oluyorum, şimdiki aklım olsa yine kendi eşimle ama 30 yaşında falan evlenirdim Eşim direk nikâhı bastı ve bu çok vicdansızca

Doğru bir karar vermişsiniz geçmiş olsun. Başınız dik olsun çünkü kendisi haketmiş bu sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…