Düğüne 20 gün kala hayatım alt üst oldu!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
birşeyi çok merak ettim, özel değilse.
kendi çekirdek ailenizde anne-babanız arasındaki ilişki de buna benzer miydi ?
yani aşina olduğunuz için belki de kabul edilebilir olduğunu sandınız durumun ?

Önce kendinizle barışın kendinizi sevin. Kendinize değer vermeyince erkek sizi sevgi ile vurmaya çalışıyor. Annen baban da sevmiyor zaten diyor. Benden başka kimse sevmez diyor. Sen sürünürsün kimse sevemez diyor.
Bunlara inanmayın lütfen!
Önce kendinizi sevin. Bu laflarla biri size geldiğinde annem babamın en kıymetlisi benim deyin, tırnağıma zarar gelse kıyamazlar deyin. Ben değerliyim özelim deyin. Sen sevmezsen senden daha iyi seveni beni bulur deyin ve buna inanın.
Sevgi lafının sizi vurmasına izin vermeyin.
Bir de oturup sizce sevgi nedir yazın ve bu şartlara uymayan birini seviyorum demeyin
Mesela sevgi şartlarınızda vurmak, hakaret etme, dalga geçmek, incitmek, değersiz görmek var mı ?

Hayır tam tersi, benim annemin babamın ağzından salak bile çıkmamıştır 30 küsür senelik evliler. Ama onların ailesinde o kadar normaldi ki herhalde böyle de var dedim. Seni baban hiç aramıyor sevmiyor mu derdi hayır rahatsız etmek istemez derdim. Yemeğe giderdik görüntülü ararlardı hatta bir kere çıkıp geldiler yemeğe. Bir kere de doğum günüm için şehir dışına gitmiştik tatile oraya da kalkıp geldiler davet edilmeden. Laf edince de biz birbirimize çok bağlıyız sen anlamazsın derdi.
Yani ne küfür ne şiddet duymadım aksine kendi kararlarımı kendi verdiğim bir ailede büyüdüm. Okul bölüm iş vs. gibi ama sanki onun o sahiplenişi de farklı gelirdi ondan anlamıyordum işte salaklık.

Ya da tam tersi aşırı şımartıLmış her isteği yapılan bir çocuk muydun. Elde edemediğin bir şey olmadığından mı böyle?

Hayır tabi ki yok haklısınız, o hep biz farklıyız bizi birbirimizden başka kimse çekemez derdi. Beni terk edeceksin diye çok korkuyorum derdi. Tutarsız dengesiz

valla gerekirse bağ koparma meditasyonları yapın. ama kopun bu adamdan. daha ilk günden zaten alt üst etmiş hayatınızı.
bunu deneyim olarak heybenize atın ve önünüze bakın.

Ya da tam tersi aşırı şımartıLmış her isteği yapılan bir çocuk muydun. Elde edemediğin bir şey olmadığından mı böyle?
Yok aslında öyle de değildim. 4. - 5. sınıftan beri her yaz tatilinde iş yerimizde çalıştım. Çay götürdüm malzeme saydım kağıt dizdim. Öyle şımartılmadık bu iş sizin sahip çıkın olarak büyütüldük. Üniversite bitene kadar da stajlar harici işe gelmeye devam ettim her yaz. Sonra zaten temelli başladım.

Hayır tabi ki yok haklısınız, o hep biz farklıyız bizi birbirimizden başka kimse çekemez derdi. Beni terk edeceksin diye çok korkuyorum derdi. Tutarsız dengesiz

korkar tabi, bulmuş yağlı kapı
bir de ne yaparsa yapsın gitmiyor kadın
demiş ben böylesini (aslında başka bir şey yazmak istiyorum ama) nereden bulucam?
dolandırıcı ama tam dolandırıcı değil, allahtan asıl yüzünü saklayıp evlendikten sonra ortaya çıkaracak kadar zeki değilmiş.

Bu adam aldatmış sizi, hâlâ seviyorum falan diyosunuz,acilen kendinize gelin,sakın ama sakın barışmayin sakın!!!
Yok zaten ben bunu affedememiştim, ama ilişki gibi değildi daha yeni tanışıyorduk kıymetini bilemedim dedi bir süre denedim ve sonra gerçekten bir şey yapmadı yoksa bu gerçekten rezil bir durum haklısınız. Barışmayacağım.

Bunu söylemekten nefret ediyorum. Bazı kadınlar dayak yemekten zevk alıyor sanırım. Sonra öldürüp bı köşeye atılınca biz izleyip kahroluyoruz. Hala beni çok seviyor diyosun yaa. Akıllı insan bı kere kazık yer ikincisini yerse aptallıktır bu. Ki senin aile sahip çıkıyor sana.

Benim kadar safını bulamazsın zaten dedim. Aramıyorum zaten başkasını sevemem dedi. Ağladı sensiz yapamıyorum kimsem yok diye. Dedim ki hayatından ilk çıkardığın ben oldum, yine olsa yine yaparım anneme ablama tamam haricinde bir şey diyemezsin sen bu terbiyeyi almadıysan ben napayım dedi. O zaman sinirimden kudurdum ben de tabi.

korkan adam bunu söylemez, sen bırakma diye peşinden ayrılmaz isteklerini yerine getirir. Lafa bakma yaptıklarına bak derim. Kimse çekemez ne demekmiş. Deli misiniz ki çekilecek tarafınız olsun. Aklı başında iyi eğitim görmüş, kaliteli bir ailenin çocuğusunuz. Ne olduğunuzun nasıl biri olduğpunuz farkına varın. Böyle laflara lütfen izin vermeyin. İzin vermeyin derken sen bana bunu söyleyemezsin gibi söz ile değil. Hal ile!
Youtube Tülay Kök Sınırlar eğitimi yazıp bir izleyin rica ederim.
Sizin sınırlarınızı ihlal etmiş bu adam

2 kere olduğu için zevk gibi bir durum yok tabi ki ama aslında ilkinde bırakmam lazımdı şimdi keşke hiç nişanlanmadan bitirseydim diyorum

Sınır kalmadı ki arkadaşlarımın yorumu kırmızı çizgin yok abi senin oldu. Çok teşekkürler izleyeceğim.

siz baya aklı başında işinde gücünde bir insansınız nasıl bu hale geldiniz .. Umarım tedavi faydalı olur sizinkisi baya takıntılı bir durum. Bir de farklıydık bizim gibi sevmiyordu kimse falan yani ben cidden cevaplarınızdan dedim ki bu kız hiç hayatta bir şey görmemiş ergenlikten çıkmamış öylede değilmiş. Lütfen bunun bir hastalık olduğunu idrak edin tedaviyle bu öldürücü bağımlılıktan kurtulun.

Allah akıl fikir versin ne diyeyim. Ne diye elelemin sorunlu adamlarıyla kendinize dert yaratırsınız anlamıyorum. Bence sizin de psikolojiniz hiç normal değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…