Düğünüme 1 ay kala nişanlımdan ayrıldım.. çok mutsuzum.. lütfen yardım edin:(

hep hayırlısı olsun die Allah'a bırakırız sonu belli olmayan şeyleri..Şerli durumlarda Allah kulunun hayrını düşünüp insanın gözüne sokar olumsuzlukları ama görebiliyorsa insanoğlu..Zamanında göremedin belli ki uzamış da uzamış.kısa değil belki 7sene ama dua et bu kadarla sonlanmış daa da uzayacakmıştı baksana ve sen evli olacaktın onunla.Evlilik nasip işi nasibinse dönüp dolaşıp olur yine bi şekilde ama hakkında hayırlısını nasip etsin Allah...

tşk ederim cnm bu degerli yorumun için ayrıca gülümsettin beni tşk ederim:) evet doğru söylüyorsun aslında bakıldığında bazısına saçma gibi gelir ama işte sinekte ufak ama mide bulandırır gibi bi lafta vardır.. dediğin gibi eğer o da seviyorsa gelmesi gerekirdi! ama şu ana kadar hiçbişey yapmadıysa bu da zaten onun da umursamadığını gösteriyor bana! ki bu da senin dediğin gibi ucuz yırttğımı gösterir sanırım :)

heeee şöleeee qülll bırazzz hayattaa dahaa onemlıııı selerrrr varrrrr arada herseyıı unutuppp qulmekk eqlenmekk lazımmm :) ajda pekkan bılee ne demıss

Yine yüzünden düşen bin parça
Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun
Eğer bıçak kemiğe dayandıysa
Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun

Akıl karı değil ızdırabın böylesi
Bu aşk değil esaretin ta kendisi

Ben senin yerinde olsam
Ufak ufak uzarım durmam
Pılımı pırtımı toplar giderim
Bakmam gözyaşına bakmam
Bir dakika bile katlanmam
Sevene zulüm edeni, ezer (yakar) geçerim

O halden anlamıyor, umursamıyorsa
Sen niye üzülüp kahroluyorsun
Bu sonucun vebali onun boynuna
Bırak inceldiği yerden kopsun

:):)hakkındaa hayırlıssııı bıtanecıkk oqretmenımm bu qece senın ıcınde bol boll dua edıcemmm ama artıkk uzulmemnın sozunu verırsen :)

hep hayırlısı olsun die Allah'a bırakırız sonu belli olmayan şeyleri..Şerli durumlarda Allah kulunun hayrını düşünüp insanın gözüne sokar olumsuzlukları ama görebiliyorsa insanoğlu..Zamanında göremedin belli ki uzamış da uzamış.kısa değil belki 7sene ama dua et bu kadarla sonlanmış daa da uzayacakmıştı baksana ve sen evli olacaktın onunla.Evlilik nasip işi nasibinse dönüp dolaşıp olur yine bi şekilde ama hakkında hayırlısını nasip etsin Allah...

çok tşk ederim cnm yorumun için.. evet biliyorum allah onu bana yazmışsa döner dolaşır gene bulur beni.. ama diorum ya 6 sene sevgiliydik biz ve o zaman bu tarz hareketleri yoktu.. ve bu 6 senenin 2 senesi ayrıydık zaten telefonla sürdü hep iş dolayısıyla.. nişanlandıktan sonra bu yüzünü gördüm ben o yüsden uzadı belkide bu kadar bilmiyorum ki... dediğin gibi allah hayırlısını nasip etsin inş...

heeee şöleeee qülll bırazzz hayattaa dahaa onemlıııı selerrrr varrrrr arada herseyıı unutuppp qulmekk eqlenmekk lazımmm :) ajda pekkan bılee ne demıss

Yine yüzünden düşen bin parça
Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun
Eğer bıçak kemiğe dayandıysa
Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun

Akıl karı değil ızdırabın böylesi
Bu aşk değil esaretin ta kendisi

Ben senin yerinde olsam
Ufak ufak uzarım durmam
Pılımı pırtımı toplar giderim
Bakmam gözyaşına bakmam
Bir dakika bile katlanmam
Sevene zulüm edeni, ezer (yakar) geçerim

O halden anlamıyor, umursamıyorsa
Sen niye üzülüp kahroluyorsun
Bu sonucun vebali onun boynuna
Bırak inceldiği yerden kopsun

:):)hakkındaa hayırlıssııı bıtanecıkk oqretmenımm bu qece senın ıcınde bol boll dua edıcemmm ama artıkk uzulmemnın sozunu verırsen :)
cnm benim ya çok tşk ederim:) duaların için bu güzel yorumların için... tamam söz üzülmemeye çalışıcam artık:)

belkide hakkında hayırlısı budur.ya evlendikten sonra anlasaydın gercek yüzünü o daha kötü.ayrılık zordur eminim ama sana deger vermeyene sende deger verme.insan bazen bencil olmayıda bilmeli bence :). hep özen gösteren taraf sen olmuşsun evlenincede yıpranmaya devam ederdin.

belkide hakkında hayırlısı budur.ya evlendikten sonra anlasaydın gercek yüzünü o daha kötü.ayrılık zordur eminim ama sana deger vermeyene sende deger verme.insan bazen bencil olmayıda bilmeli bence :). hep özen gösteren taraf sen olmuşsun evlenincede yıpranmaya devam ederdin.

cnm çok tk ederim yorumun için.. evet haklısın hep özenen taraf ben oldum maalesef:KK43: çok haklısın bencil olmayı bilmek lazım artık!

Tatlım boşver en iyisi olmuş para hesabını yapan ve kıskanç tehtitci erkekden uzak durucaksın.senin paranın olmasına çalışmana sevineceğine sorun yapıyo adam aklınca böylesi daha iyi bence.bak mesleğin var işin var kimseye muhtaç değilsin ye iç gez keyfine bak.dışarda koca çokkkkkkk(adam gibi adam olsun.)

Tatlım boşver en iyisi olmuş para hesabını yapan ve kıskanç tehtitci erkekden uzak durucaksın.senin paranın olmasına çalışmana sevineceğine sorun yapıyo adam aklınca böylesi daha iyi bence.bak mesleğin var işin var kimseye muhtaç değilsin ye iç gez keyfine bak.dışarda koca çokkkkkkk(adam gibi adam olsun.)

çok tşk ederim cnm yorumun için... evet para hesabı yapan birisiyle yaşamak çok zor geldi bana da o yüzden yapamadım zaten...gerçekten adam gibi adam bulmak lazımmış ben bunu anlıyorum...

Biz ataerkil bir toplumuz öyle gördük öylede olmalı bence....
Bir erkek bayanın elini cebine attırmasına izin vermemeli ya
Ne demek şunu al bunu al şahsen şakasını bile kaldıramam
Hele ki evleneceğim adam asla müsade etmem anında yer tekmeyi
Çünkü bu davranışın altında okadar şey var ki bana göre bunu yapan xxl bir adamdır okadar yaniii
Bitmesi inan bana çok iyi olmuşş sevgilim demişti artık erkekler bile bayanları sırf çalışıyorlar
diye maddi açıdan tercih ediyorlar asıl amaçları böyle olan tipler bile var....:KK47:

Biz ataerkil bir toplumuz öyle gördük öylede olmalı bence....
Bir erkek bayanın elini cebine attırmasına izin vermemeli ya
Ne demek şunu al bunu al şahsen şakasını bile kaldıramam
Hele ki evleneceğim adam asla müsade etmem anında yer tekmeyi
Çünkü bu davranışın altında okadar şey var ki bana göre bunu yapan xxl bir adamdır okadar yaniii
Bitmesi inan bana çok iyi olmuşş sevgilim demişti artık erkekler bile bayanları sırf çalışıyorlar
diye maddi açıdan tercih ediyorlar asıl amaçları böyle olan tipler bile var....:KK47:

tşk ederim cnm yorumun için.. evet ben de kesinlikle aynı düşüncedeyim seninle.. ama buna rağmen yine de elimden gelen desteği vermiştm ben ona.. olsun dedim sineye çektim madem evlenicez dedim.. demekki dememek gerekirmiş..! baksana nasıl olsa değer bilinmedi!

Canıım ne desem bilemedim içini öyle dökmüşsün ki yaşadıkların içime dokundu inanki.
İnsallah bundan sonra karşına sana gercekten değer veren seni üzmemek için elinden geleni yapan biri çıkar. Ne diyeyim başka :KK43:

Canıım ne desem bilemedim içini öyle dökmüşsün ki yaşadıkların içime dokundu inanki.
İnsallah bundan sonra karşına sana gercekten değer veren seni üzmemek için elinden geleni yapan biri çıkar. Ne diyeyim başka :KK43:

tşk ederim cnm.. amiin inş...

Sonuna kadar sabırla okudum. seni mutlu edemeyen patavatsız bir insanla ömür boyu yaşamayı tercih etmek yerine ayrılmayı seçmişsin.. Bir de şöyle düşün evlendin diyelim o adamla ve hala o aynı adam en ufak bir tartışmada boşanalım diyor. o zaman sen de birgün boşanalım diye cevap verecektin. Böyle olmayacak mı? Boşanmak çok daha zor bir süreç şuan kendini toplaman çok daha kolay inan bana. Şuan daha çok taze acın için yanıyor ama geçecek zamanla geçecek. Karşına çok daha iyileri çıkacak yeniden kalbin deli gibi atmaya başlayacak, yeniden aşık olacaksın. Böyle düşünürsen daha çabuk toplarsın kendini ve bazen kaderci olmak iyidir. sevgiler:KK16:

çok tşk ederim bu yorumunuz için.. evet hep bi eziklik varmış demekki de ben görememişim meğer:KK43: diyorum ya ben hep hayır öyle biri deildir diye inandıramay çalışmıştım kendimi.. son konuşmamızda bile dengesizdi hep tavırları! hep annesi annemi aradı annemden akıl almaya çalıştı sonrada oğluna anlattı ve bunun üzerine o beni arardı. ben hep kendi başına bişeyler yapsın istedim kimse yönlendirmesin istedim ama olmadı işte... üstelik ailesi onun haberi var geldiğimizden dediği halde o bana ailemi ben göndermedim dedi! yani hala havalardaydı!

böyle devam ederse evlenince daha da kötü olur hocam ,bence bağlantıları kesin zor biliyorum ama..sonra bir psikologa gidersiniz ,alısılmıslık var cnkü ,sonra daha iyi olursunuz ,kendi mesleğiniz maasınız da var ayaklarınız üstünde durabilirsiniz

Sonuna kadar sabırla okudum. seni mutlu edemeyen patavatsız bir insanla ömür boyu yaşamayı tercih etmek yerine ayrılmayı seçmişsin.. Bir de şöyle düşün evlendin diyelim o adamla ve hala o aynı adam en ufak bir tartışmada boşanalım diyor. o zaman sen de birgün boşanalım diye cevap verecektin. Böyle olmayacak mı? Boşanmak çok daha zor bir süreç şuan kendini toplaman çok daha kolay inan bana. Şuan daha çok taze acın için yanıyor ama geçecek zamanla geçecek. Karşına çok daha iyileri çıkacak yeniden kalbin deli gibi atmaya başlayacak, yeniden aşık olacaksın. Böyle düşünürsen daha çabuk toplarsın kendini ve bazen kaderci olmak iyidir. sevgiler:KK16:

öncelikle sabrınız ve bu güzel yorumunuz için çok tşk ederim... inanın sırf bu yüzden yani bu restleri yüzünden yapamadım zaten! çünkü inanmıştım artık onca uyarmama rağmen hep bunu yapacağına.. bu dediklerinizin bir gün gerçekten olmasını o kadar yürekten istiyorum ki.. tekrar birini sevebilmeyi.. ama bu sefer adam gibi birini sevebilmeyi... ve kadercilik konusunda da çok haklısınız.. sanırım bazen kaderci olmak gerçekten işe yarıyor...

Bence sen hemen bir kurtulduğun için adak kes. Fakire fukaraya dağıt. Bu kadarını diyorum sana. Böylesini millet başından atmaya çlaışıyor sende üzülüyorsun. Boşver. hem gençsin hem meslek sahibisin. O yansın... Rica ediyorum evlendiğiniz erkeklere birde baba gözüyle bakın. Bu adam naısl baba olur çocuklarıma diye. Siz herşeyiyle kabul edersiniz ama gün gelir kendi çocuklarınız bile böyle adamlara tahamül etmez...

böyle devam ederse evlenince daha da kötü olur hocam ,bence bağlantıları kesin zor biliyorum ama..sonra bir psikologa gidersiniz ,alısılmıslık var cnkü ,sonra daha iyi olursunuz ,kendi mesleğiniz maasınız da var ayaklarınız üstünde durabilirsiniz

evet.. ben de evlenince çok daha kötü olacağını hissettiğim için yapamadım zaten.. sizlerin yorumları bana en büyük terapiyken psikoloğa gerek yok benim için :) çok çok tşk ediyorum sizin nezdinizde yorum yapan tüm kardeşlerime...

Bence sen hemen bir kurtulduğun için adak kes. Fakire fukaraya dağıt. Bu kadarını diyorum sana. Böylesini millet başından atmaya çlaışıyor sende üzülüyorsun. Boşver. hem gençsin hem meslek sahibisin. O yansın... Rica ediyorum evlendiğiniz erkeklere birde baba gözüyle bakın. Bu adam naısl baba olur çocuklarıma diye. Siz herşeyiyle kabul edersiniz ama gün gelir kendi çocuklarınız bile böyle adamlara tahamül etmez...

çok tşk ederim yorum için... evet işe bir de bu tarafından bakmalıyım sanırım... baba olamayacak bir adama güvenmek ve hatta onu babalık sıfatına yükseltmek bile bu durumda imkansız görünüyor zaten bana..! madalyonun öteki yüzü için tekrar teşekkürler...

X