Dügünümüze 4 gün kala ayrildik! Lütfen okuyun

Konunuza daha önce de bakmış ve yazmıştım.Bence çok iyi yapmışsınız.Siz ona düşen payı bile ödemekle fazlasıyla üzerinize düşeni yapmışsınız.Allah herşeyi gören,duyan,bilen.Bu yaptığınızı da,önceden göstermiş olduğunuz tüm sabrı,iyi niyeti de...Bu kadar karaktersiz,yüzsüz,gurursuz birinden eş olamazdı zaten size;kurtulmuşsunuz.Allah sizi iyilerle karşılaştırsın inşaallah....

haklisin arkadasim cok karaktersiz biriymis asla degmez üzülmeye! ASLA! Kendime ediyorum baska kimseye degil....ALLAHIN IZINIYLE SÖKÜP ATCAM ONU icimden...

Umutsuzluk mu?cok yanlıs bir düşünce.ama duygusal yaklasınsa maalesef ki olan bir durum.ama olmamalı işte.başlarda coook fazla olacak.insan güvenini yitirmiş oluyor insan.ama kesinlikle umursamamalısın.belkı yıllarca unutamayacagın biri olacak eski nişanlın.bazen ondan nefret edeceksın bazen hıc umursamayacaksın ama bazen gene seveceksın onu keske denseydık dıyeceksın.ama genede sonunda iyikide olmamıs dıyeceksın.dıyeceksın ama genede ıcınde bır acı olacak.olmalıydı bu ılıskı yurumelıydı dıye.sen en az zararla atlattın bu durumu evlılıkten döndun.evlenip ayrılsaydın hele bırde cocugun olsaydı.yanından gecerken sokaktakı kadınların konusması.aahh ah genc yasta dul kaldı dıyıslerını duymak dahada acı verecektı sana.ama eski nişanlının bunları duysun duymasın umuru bıle olmayack.o gene yoluna devam edecek.cocugunu her gorus gununde.onu gördüğünce bazen nefretle bakacaksın ona bazen askla.ama elden birşey gelmıyecek.neden yasattı bunları bıze dıceksın.ama elden bırsey gelmıyecek.

dıyorum ya en azından evlenmedın ve cocugun olmadı.bu duyguları yasarken hergecen gun dahada kahrolacaksın.en azından bunları yasamıyorsun.aa birde mahkeme sürecı var tabiki.hele o surec yokmu?ınsanı delırtıyor...ben her mahkemeye gıdısımde bana olmadık seylerrı yasattıgı ıcın bela okuyorum kendısıne.bedduua okuyorum ona ve aılesıne...ama ne oluyor kendımı yıpratıyoruum ailemi yıpratıyorum.olan bana ve aıleme oluyor.erkek tarafına bırsey oldugu yok.o yuzden bosver gıtsın takmamaya calıs kafanı.kaderde ne varsa o oluyor hayatta.hakkında her zaman hayırlısını ıste allahtan.yas 26 oldu dıyorsun.daha ne kısmetler cıkar karsına.öyle bır es cıkarkı karsına ıste o zaman dersın ıyıkı bıtmıs eskısı dıye.o bıtmeseydı sımdı ben bu askımla karsılasamazdım dıye.herseyın ılacı zaman.ınsaallah hersey yolunda gıder cnm

ben suanda bu sekıdle dusunuyorum.yok artık eskı dusunuslerım.kaderım böyleymıs.allah soracak hesaplarını bana yasattıklarından dolayı.ben Allaha havale edıyorum bana kızıma ve aıleme yasattıkları hsersey ıcın.rabbım sorsun hesabını.artık takmıyorum kafama.cok yıprandım cunku.takmamak en guzelı.

halimize daima sükretmeliyiz beterin betri var haklisin evlenmedigim ve coluk cocuk sahibi olmadigim icin cok sükür erken döndüm daha büyük zarar almaktan kurtuldm son anda allahin sevgili kuluymusum diyorum ne diyimki baska? ALLAH hepimizin yaridmcisi olsun insallah. Ondan bana es olmazdi! Beni tasiyamazdi!

Yazdiklarinin tamamini okudum " 4 sene sonra evlenelim ozamaa herkes yatismis olur ben yüksek lisansimi yapmis olurum isiimi bulur babamin borcunu kapatir sonrada seninle evlenirim dedi. Tabi bu sirada baska kismetler bulursak hoslandigimiz onlarada evet diyebiliriz dedi.

Seni baskalarina sunmayi kabul edebilen bi erkek anasindan mi sakincak ? Boyle karakteri gelismemisler evlenmek icin en az 30u beklesin lutfen ya..buyuyemiyolar adam olamiyolar.. Su okuduklarimdan bile o kadar tiksindim ki adam kirayi ode diye yalvarmis ya.. Adam olan adam surunur yine senden isteyemez onursuz

evet resmen baskalarina sunuyor beni! Pislik herif migdesi ne kadarda genis! Güya benimle gönül egendirecekti 4 sene sonra tekmeyi atacakti lanet olsun onu tanidigim güne HAKKIM HARAM ZIKKIM olsun ona! Pislik! Namusumla oynadi ALLAHDA ilerde onun kizinin esinin namusuyla oynatsin

iyikide düğün olmamış
bugün olmasa zaten yarın düğün sonrası boşanacaktınız
evlenmeyi düşündüğünüz adam zaten sizi koruyamayan kişiliği oturmamış biri öyle insandan hayır gelmez
4 yıl bekleyelim saçmalığını saymıyorum dahi

cok haklisin canim iyiki olmamis verilmis sadakam varmisti! allah KURTARMIS BENI o canilerin elinden! Pislikler ALLAHA havale ettim hepsinide hepsinede haram zikkim olsn hakkm!!!!

LÜTFEN OKUYUN ARKADASLARRRR :KK43:

daha demin son kez yazistik, hala beni sucluyo buluyo. Benim kolay yolu sectigimi iddia ediyor. Ezilmemisim aslinda iki üc
espiriye alinmisim ezildim demisim. Annesi ve babasinin yaptiklarini görmüyor, beni sucluyor habire. Buda beni daha cok yaraliyor ama artk bitti son kez yazistik bana hayirlisini diledi bende ona diledim kapandi gitti. Insallah birdahada görüsmicez. Ben facebookdan cikiyorum istemiyorum onu. O baska kizlari eklmeye baslamis bile. Gözü disari düsmüs bile. Unutmus yani. Kismet aramaya cikmis. Cok zoruma gidiyo hazmedemiyorum onu öyle görünce onun icin facebookdan cikma karari aldm :KK43: hic anlamamis beni hic görmemis bana yapilanlari hic ezildigimi görmemis hala suclu benim yüzügü attigim icin. Ben sevdigim halde attm yüzügümü mecbur biraktilar beni diye ama anlamamis yaziklar olsun yaziklarrrr

X