Dün paxera 10 mg kullanmaya başladım.beni uyuttu çocuğum.vqr işe girmek isteyen insanim öneriniz varmi

Hayır ne uyuşturması yahu 10 mg üstelik ben de içiyorum 10 mg uyku da yapmaz ilk defa mı böyle bir ilaç içiyorsunuz?

Ben paxera kullandığım dönemlerde çok iyiydim gerçekten ck güzel Bi ilaç faydası görünce dediğimi daha iyi anlayacaksiniz

Ben de kullanmıştım ilk 2 hafta uyuşukluk yaptı sonra düzeldi. 2 hafta sabretmeye çalışın sonrası çok güzel

O zaman ben cuma günü sabah tek başıma dişçiye gidemem
Kullanmaya başladığım ilk gün gözümün önünden geçti sahile yürümeye çıkmıştım açılırım belki diye eve geri dönemeyeceğimi düşünmüştüm halsizlikten. Tek gitmeyin ve arabayla gidin mümkünse çok halsiz yapıyor bilirim ama bırakmayın pes etmeden kullanın

Bir ara kardeşim kullanıyordu. Çok uyuyordu. Zor uyanıyordu. Kilo da cok almıştı, ama bana en cok fayda sağlayan ilaç oydu dedi. Bu ilaçlar böyle. Bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar malesef

Bir ara kardeşim kullanıyordu. Çok uyuyordu. Zor uyanıyordu. Kilo da cok almıştı, ama bana en cok fayda sağlayan ilaç oydu dedi. Bu ilaçlar böyle. Bir yeri yaparken bir yeri bozuyorlar malesef
Valla bana da en iyi gelen oydu keşke sonradan gittiklerim değiştirmeseydi 😂 kutularına bile aşıktım kullandığım dönem

Valla bana da en iyi gelen oydu keşke sonradan gittiklerim değiştirmeseydi 😂 kutularına bile aşıktım kullandığım dönem
Probleminiz okb miydi? Benim depresyonuma lustral cok iyi geldi ama okb ye cok etkili değil malesef. Paxera okb ye de iyi geliyor diye duymuştum

Probleminiz okb miydi? Benim depresyonuma lustral cok iyi geldi ama okb ye cok etkili değil malesef. Paxera okb ye de iyi geliyor diye duymuştum
Depresyon ve anksiyete için yazmıştı. Paxera ve fonksera bir kullanıyordum yaşama sevinci kazandım o dönem resmen 😂 lustralı hiç denemedim valla

Kullanmaya başladığım ilk gün gözümün önünden geçti sahile yürümeye çıkmıştım açılırım belki diye eve geri dönemeyeceğimi düşünmüştüm halsizlikten. Tek gitmeyin ve arabayla gidin mümkünse çok halsiz yapıyor bilirim ama bırakmayın pes etmeden kullanın
Dün mr çekildi çekilmeden önce panik atak gecirdim ve iğne yedim ailemden kimse yok tu
Güvenerek gitmiştim
Aaaa nasıl yapcaz o zaman devamlı uykuyla da olmaz ki çocuk var

X