Dün paxera 10 mg kullanmaya başladım.beni uyuttu çocuğum.vqr işe girmek isteyen insanim öneriniz varmi

Dün mr çekildi çekilmeden önce panik atak gecirdim ve iğne yedim ailemden kimse yok tu
Güvenerek gitmiştim

Aaaa nasıl yapcaz o zaman devamlı uykuyla da olmaz ki çocuk var
Malesef etkileri 2 hafta sonra görülmeye başlıyor bir de sihirli değnek gibi aniden düzeltmiyor birkaç ay kullanmak gerek etkisini tam göstermesi için…

Kullanmaya başladığım ilk gün gözümün önünden geçti sahile yürümeye çıkmıştım açılırım belki diye eve geri dönemeyeceğimi düşünmüştüm halsizlikten. Tek gitmeyin ve arabayla gidin mümkünse çok halsiz yapıyor bilirim ama bırakmayın pes etmeden kullanın
Dün mr çekildi çekilmeden önce panik atak gecirdim ve iğne yedim ailemden kimse yok tu
Güvenerek gitmiştim
İlk öncelikle geçmiş olsun paxera güzel Bi ilaçtır.kullandiginiz dozda düşük.ilk defa kullandığınız için yapmıştır bir iki haftaya vücut alışır merak etmeyin
Allah razı olsun

Bıraktınız mi
Evet bıraktım.ben gecen yaz Bi atak geçirdim ondan sonra etki etmemeye basladi vücut alıştı sanırım 8 seneye yakın kullanmıştım ilacı değiştirdi doktor simdi onu kullanıyorum bir sene olacak neredeyse.ama paxera kullanırken bir veya iki kere atak yasamisimdir çok iyi gelmişti inşallah size şifa olur

Evet bıraktım.ben gecen yaz Bi atak geçirdim ondan sonra etki etmemeye basladi vücut alıştı sanırım 8 seneye yakın kullanmıştım ilacı değiştirdi doktor simdi onu kullanıyorum bir sene olacak neredeyse.ama paxera kullanırken bir veya iki kere atak yasamisimdir çok iyi gelmişti inşallah size şifa olur
Gece kalbim sıkıştı benim de..
Arkadaşım psikologla konuşsan daha iyi olmaz mı dedi.
İlac daha ilk başta beni sıkıştıriyorsa ben sonra napcam.
İlaç için kimse çözüm değil diyor şaşırdım

Gece kalbim sıkıştı benim de..
Arkadaşım psikologla konuşsan daha iyi olmaz mı dedi.
İlac daha ilk başta beni sıkıştıriyorsa ben sonra napcam.
İlaç için kimse çözüm değil diyor şaşırdım
Atarax vardı bende o biraz iyiydi öyle yan etkisi yoktu

Sakın olmaya çalışın dicem ama elinizde değil biliyorum konuşmak iyi gelir ama ne gibi sikayetleriniz var şu an
Çok uyuyorum çok kafamı topla yanıyorum sersem gibiyim Sabah tansiyon düşüklüğü ile kalktım kayinvaldem de kahvaltı yaptım inanılmaz baş ağrısı var

10 6 normal endişe edilecek bisey yok küçük tansiyonunuzda büyük tansiyonunuzda iyi zaten önemli olan küçük tansiyon o da gayet iyi siz panik yaptınız sanirim

X