Dün paxera 10 mg kullanmaya başladım.beni uyuttu çocuğum.vqr işe girmek isteyen insanim öneriniz varmi

10 6 normal endişe edilecek bisey yok küçük tansiyonunuzda büyük tansiyonunuzda iyi zaten önemli olan küçük tansiyon o da gayet iyi siz panik yaptınız sanirim
Ne olur ne olmaz diye ölçtürdum ne zaman kafamı toplicam ben 😪 pazartesi başladım içmeye anca anca bugün cocufa kahvaltı hazirladim

Bir şey olmaz. Muhtemelen kendinizi sartlandirdiniz, gözünüzde büyüttünüz ondan böyle oldunuz. Bazen insanlar bunu yapar. Gecen sene tatli yedikten sonra 'aaa sütün tarihi geçmiş' demiştim . Annem gece boyu kusmustu, zehirlendim diye. Oysa adım gibi eminim, söylemesem kusmayacakti :) resmen psikolojik olarak zehirlenme belirtileri gösterdi.
Aynı şekilde şüpheli bir ilişki yasadiysan da kasikların ağrır,miden bulanır.
İnsan vücudu böyle bir şeydir.
Kendini 'bu ilaç beni uyusturacak' diye şartlandirirsan uyuşursun.
Ben de paksera kullandım. Bir gram yan etkisini görmediğim gibi birkaç ayda sorunumdan tamamen kurtuldum 🧿
Bırakma sakin ilacını

Bir şey olmaz. Muhtemelen kendinizi sartlandirdiniz, gözünüzde büyüttünüz ondan böyle oldunuz. Bazen insanlar bunu yapar. Gecen sene tatli yedikten sonra 'aaa sütün tarihi geçmiş' demiştim . Annem gece boyu kusmustu, zehirlendim diye. Oysa adım gibi eminim, söylemesem kusmayacakti :) resmen psikolojik olarak zehirlenme belirtileri gösterdi.
Ben de paksera kullandım. Bir gram yan etkisini görmediğim gibi birkaç ayda sorunumdan tamamen kurtuldum 🧿
Bırakma sakin ilacını
Destek için çok ama çok teşekkür ederim

Bırakma sakin ilacını
İyiki varsınız sigarayla da mücadele ediyorum ondan da olabilir

İyiki varsınız sigarayla da mücadele ediyorum ondan da olabilir
Ondan da olabilir, toplumda 'psikolojik haplar uyusturur' diye bir korku var, insanlar ilaçtan kaçıyor. Bundan da olabilir.
Bende de var bu, bir şeyden endişeleneyim, tüm belirtilerim başlar. Zaten ilacı da benzer sebeple kullanmistim. Muhtemelen anksiyitenizdir sizi boyle uyutan.
Şimdi daha iyiyim, çok da kendimi dinlememeye calisiyorum:)

Ondan da olabilir, toplumda 'psikolojik haplar uyusturur' diye bir korku var, insanlar ilaçtan kaçıyor. Bundan da olabilir.
Bende de var bu, bir şeyden endişeleneyim, tüm belirtilerim başlar. Zaten ilacı da benzer sebeple kullanmistim. Muhtemelen anksiyitenizdir sizi boyle uyutan.
Şimdi daha iyiyim, çok da kendimi dinlememeye calisiyorum:)
Kahve yaptım kahve içiyorum herşey iyi olacak bundan şüphem yok evham yapma dedi doktor

Kahve yaptım kahve içiyorum herşey iyi olacak bundan şüphem yok evham yapma dedi doktor
Aynen öyle
Bak benim en büyük sorunum uzun yol otobuslerindeydi. Bana eziyet olurdu, vücudum çıkmak için bütün belirtileri gösterirdi. En basiti midem bulanirdi, tuvaletim gelirdi. Kac defa şoförü durdurdum,benzincide. oysa aslında tuvaletim falan yok, sadece ortamdan çıkmak için beynim yapıyor.
Derken bu güzel ilacı kullandım. İnanır misin 20 gunluk Avrupa turuna çıktım otobüsle 😂😂
Düşün, iki şehir gidemeyen biriydim.
İnsallah sen de benim gibi başarı hikayesi gibi anlatırsın paxerani.
Sakin bırakma,harika bir ilaç

Aynen öyle
Bak benim en büyük sorunum uzun yol otobuslerindeydi. Bana eziyet olurdu, vücudum çıkmak için bütün belirtileri gösterirdi. En basiti midem bulanirdi, tuvaletim gelirdi. Kac defa şoförü durdurdum,benzincide. oysa aslında tuvaletim falan yok, sadece ortamdan çıkmak için beynim yapıyor.
Derken bu güzel ilacı kullandım. İnanır misin 20 gunluk Avrupa turuna çıktım otobüsle 😂😂
Düşün, iki şehir gidemeyen biriydim.
İnsallah sen de benim gibi başarı hikayesi gibi anlatırsın paxerani.
Sakin bırakma,harika bir ilaç
İyiki varsınız iyiki herşey güzel olacak ben eşimle arada evdeyken sigara içerdim tiryaki değilim belki bu uyku bu yan etki durumlari bunun da belirtisi dir herşey Allah tan Allah tez vakitte beni bambaşka yapacak inanıyorum üstüme gelen kim varsa hayatım dan çıkarttım

Hayır ne uyuşturması yahu 10 mg üstelik ben de içiyorum 10 mg uyku da yapmaz ilk defa mı böyle bir ilaç içiyorsunuz?
ben 5 mg citoles almıştım bi dönem ve ölü gibi yapmıştı. normalde 3 masanın ne konuştuğunu dinler anlarım onu aldığım dönemde karşımdakine ancak odaklanıyordum biraz leyla olmuştum o sebeple de 3 ayın sonunda kontrolle kestik terapiyle devam ettim ve çok iyi geldi problemlerimin tamamı çözüldü terapiyle. insandan insana biraz değişiyor etkileri

ben 5 mg citoles almıştım bi dönem ve ölü gibi yapmıştı. normalde 3 masanın ne konuştuğunu dinler anlarım onu aldığım dönemde karşımdakine ancak odaklanıyordum biraz leyla olmuştum o sebeple de 3 ayın sonunda kontrolle kestik terapiyle devam ettim ve çok iyi geldi problemlerimin tamamı çözüldü terapiyle. insandan insana biraz değişiyor etkileri
Coook uyutuyor anlamadım gitti sizin dediğiniz gibi böyle olucak olursa olmasın daha iyi

Yarım ictim bugün çok şükür biraz daha iyiyim
Merhaba uzun zaman olmuş ama paxera faydasını gördünüz mü sonradan benim birkaç ilaç denemem oldu hep yan etki yaptı vücudum hep titredi panik atak geçirdim devam edemedim bugün paxera 10 mg verdi doktor yarının da yarisiyla birkaç gün dene sonra yarım dene sonea tama geç dedi korkuyorum yine yan etki yasicam diye benim de küçük çocuğum var eşim gece vardiyasindayken tek kalıyorum akşam yemekten sonra iç dedi şuan etkisi nasıl sizde merak ettim

Ben 3 sene paxera kullandım hiçbir yan etki görmedim. Ne halsizlik ne uyku ne kilo aldırma aksine 10 kilo verdim iştahımı hiç açmadı

X