Durumlar 😢

Maalesef bunlar mahvetti bizi zaten
Mehmet Akif gazeteci dedi ya yayında ses geliyordu ama çok sessiz yürüdüm duyulmasın çünkü bir şey yapamam ki o an , boşa ümit vermeyim diye utandım sessiz yürüdüm dedi
Diyecek sözüm yok içimiz yandı

Şöyle söyleyeyim. Deprem olduğundan beridir sabaha kadar uyuyamıyorum.. enkazda tanıdığım vs yok ama hepsini tanıyormuş gibi üzüldüm, üzülmeye de devam ediyorum ağlıyorum icim aciyor ve atlatamıyorum anlatamıyorum bu hissiyatını. Iki evladım var onlar için tedirgin oluyorum. Sabahlara kadar uyuyamıyorum.. Aslında hersey ecel. Vakit gelir gerisi bahane bunu cok iyi biliyorum ama endişe üzüntü stres yetememek vs vs vs bir cok duygu karmaşası bir arada ve tarifsiz bir duygu . Dua ediyorum Rabbım tek tesellim bu

Cahillik değil

Para
Demişsiniz işte para
Her şey para maalesef

Tam olarak aklımda olan günlerdir düşündüğüm kizdigim nokta bu .gercekten bu. Deprem evet olur olabilir olacak cok normal ama bunun önlemini almaları gerekirdi deprem öldürmedi o yapıyı yapanlar öldürdü bütün yazdıklarınıza tüm kalbimle tüm duygularımla katılıyorum ne yazikki hepsi hepsi doğru hepsi

Çok geçmiş olsun
Benim de arkadaşımın tüm ailesi o residansta
Ölü veya diri ulaşılamıyor hiçbirine

bu kesinlikle sıva çatlağı değil
Acilen önlem alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…