Ebru Şallı ile Selülit savar egzersizleri yapanlar

aslında plates 2 alıcaktım niyetım oydu fakat kalmamıştı selülitim olduğundan faydalıdır dedim akşam az başladım fakat bende lastik yok top var ama migrostan almıştım topu lastikle çember gerekir sanırım ben 40 dk izledim uzun geldi çünkü çember değilde lastiği nerden bulucaz netten bakıcam acilen zayıflamam lazım göbeğimden rahatsızım 60 kiloydum 71 oldum topa döndüm yuvarlanan kaya gibi yaşamak istemiyorum ya lastiği alıyım şu an onsuz yapıyorum gelişmeleri yazarım burdan çok faydalı deniyor eski spor salonundan 1 aylık ücretsiz sınırsız üyelik çıktı bu hafta onada başlıycam fitness umarım eski halime dönerim 2005 te 56 kiloydum ben ya umarım düzelirim

Son düzenleme:
kızlar ben 51 kiloyum. 6 senedir haftanın en az 3 günü plates yaparım. 3gün yürüyüş en az 5o dk. bol bol su içip birazda yediklerimden kıstım yani herşeyden yedim ama küçük porsiyonlarla. hala da aynı şekilde bu teknikleri hayat felsefem haline getirdim çok memnunum. inşallah sizlerde yapabilirsiniz.:))))))))))

bnde yaptım ama ebru şallıyla birlikte 50 dk falan sürüyor bence cd yerine ebruyla birlikte yapın eger saatiniz uymuyorsa netten indirirsiniz ben altı ay kadar en az haftada üç gün yaptım mükemmel fayda saglıyor hem bedenen hem ruhen bnde yeniden başlayacam hep birlikte başlayalım varmısınız

bende ebrunun dvd sine tekrar bugün başladım. daha önce düzenli yapamamıştım.artık hergün en az yarım saat yapacağım

bugün ilk günüm yaklaşık 40 dk yaptım.gelişmeleri haber veririm

geçen ay yapıyordum ama son akşam çarpıntım başladı ve geçmedi ya tok yaptım yaramadı bilmiyorum bunu kalbim sıkışınca 1,5 ay yapmadım ama duruşum duzelmişti çok bende 2 topta lastikte ağırlık dambıllarda var şu an ufak topta aldım kalbim sıkışmazsa başlıycam aç karnına deniycem yıne o gun fena oldum ne işse çarpıntım zor durdu dinlendim geçti açken olmamıştı çarpıntı hiç neyse sonuçları yazarım

Son düzenleme:
mrb kızlar ben 2 senede 90 kilodan 65 kiloya indim ancak kendimi şu aralar çok şiş hissediyorum hedefim 60 kiloydu ama olmadı neyse kar tatili falan ben sanırım birazcık şiştim gerçi bir senedir 65-67 arası geziyorum arada yürüyüş falan yapıyordum malum havalar sogudu artık haftanın bir günü evde yarım saat yürüyüş+15 dakika bisiklet birazda kardio yapacam 1 günü ise ebrunun cd sinden plates çalışmayı düşünüyorum ama sadece hafta içleri netten bir sürü kardio videoları indirdim daha önce lessli ile çalışmıştım çok zevkliydi bana gaz verecek birileri lazım yaptıklarımı burada paylaşmak istiyorum izniniz olursa acılar paylaştıkça azalır derlerya işe yarar belki hadi görüşmek üzere

mrb arkadaşlar,bende böyle bir başlık arıyordum çünkü ben selülit savarın gücünü daha önce görmüş biriyim ama asla bırakmayın.biliyorum başta zor geliyorda bırakmamak gerekiyor.ben geçen yaz yaptım vücudum harika olmuştu,atanınca gittiğim yerde yapmadım ve çok yiyince aşırı kilo aldım 4 gün yaptım hemen farkedliyor.

burayı takip edip birbirimizi desteklemeye var mısınız?

Evet ya pilatesin vücuda etkısı çok bende selûlit savar cd sini hemen alıcam

kızlar merhaba.Ben selülit savarı internetten yapıyorum fakat şöyle bir sorun var ki 68 dakika ama forumda 80 dakika olduğundan bahsediliyor.Sonra ebru şallının sitesinde selülit savar cdsinde kullanılacak aletlerde pilates çemberi de var fakat 68 dklık internetten yaptığım videoda pilates çemberi kullanılmıyor.Acaba internette bir eksik mi var?Yoksa cd 68 dakika mı?Orjinal cdsi olanlar beni aydınlatırsa çok sevinirim:)

bende orjinal dvd var ve 68 dk cemberde yok super karında cember var

selam kizlar. bana da link atarmisiniz acaba kizlar? lutfeeen....Insallah acil baslamam lazim benim de...

Bende Yabancı bir sitede bulmuş bütün videoyu şuan kapanmış ama bende vardı bu video. Baya etkilimi , etkili ama devamlılık ister. Yiyip yiyip yapmak bir işe yaramıyor :KK53:

kızlar bugün selülitsavara başladım baya yoruldum hatta ayakta duramadım 2-3 saat:)fakat bu selülitsavarın basenlere etkisi yok mu anlamadım.yani bacaklarım kalçam ağrıdan tutuldular ama basenlerim hiç acımadı:KK43:oysa benim en büyük sorunum basenlerim en çok ona etkisi olsun istiyorum.acaba etkisi oluyoda ben mi anlamıyorum sizin basenlerinize etki etti mi:26:

Plates seti sipariş etmiştim internetten dün elime ulaştı çok mutluyum :KK9: sette bi büyük top, bi küçük top, lastik, şişirme pompası ile cd de var cd ye baktım çok eski bişey işe yaramaz. ben de ebruyu izleyerek yapmayı düşünüyorum. Yanlız benim sorunum bacaklarım çok kalın. selülit evlendikten sonra sporu bırakınca acayip arttı üst bacakta her yerinde var neredeyse. :KK43: selülitsavar yaptığım zaman bacaklarım incelirmi. Birde kalın bacaklarım kas yapıp kalmasın kalın kalın ondan korkuyorum. kas yapan bişeymidir bu pilates

Bugün ilk egzersizlerimi yaptım. Hem ebruyu izle hem yap zor oluyor biraz ama başarıyla tamamladım. En sonundaki soğuma egzersizlerini muhakkak yapın yapmadan bırakırsanız hem sakatlanma riski var hem ağrınız olmaz. Her tür spordan sonra yapılması gerekir. Şu an iyiyim ağrım sızım yok. Ebru şallı 21gün sürsün diyo. 21 gün sonra gelişmeyi yazarın

bende bugün başladım. Bakalım 21 gün yapmayı planlıyorum.Ayrıca haftada 4 gün de fitnessa gidiyorum. İnşallah en kısa zamanda sonuç alırım kızlar ...

X