Eleri olan arkadalar!!!!! yardm

daff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
19
0
kızlar merabalar,eşleri olan arkadaşlardan yardım istiyorum.Brun estetiği olmak istiorum,acaba nasıl ikna edebilirim?
:teselli:

eğer burun estetiğine gerçekten ihtiyacın varsa dahasıda varsa yani ruh sağlığını olumsuz yönde etkiliyosa...konuşarak halledebilirsin.bunun bi metodu tarzı yok yani... gerisi eşinin anlayışına kalmış

ablanın burnunda kemik egriliği vardı ve saglık acısından onu baya zorluyordu. burnundada kemer vardı ikisini birden oldu eside saglık sorunu oldugu için estetige karsı cıkamadı. bence saglık sorunun var mı bilmiyprum ama onu ön plana getir.

Evet bencede sağlık sorunu varsa nasıl olsa ameliyat olacağı için estetik ameliyat da yapılabilir ama sırf estetik ameliyat olmak için görünümün belli seviyede kötü olması ve kişiyi rahatsız etmesi gerekir. Az bir sorun için olmaya gerek yok bence...

Bi erkek hiç bi zaman karısının çok güzel olmasını istemez bence. Çok güzel olduğunda herkesin gözünün karısının üzerinde olacağını bilir çünkü

Bi erkek hiç bi zaman karısının çok güzel olmasını istemez bence. Çok güzel olduğunda herkesin gözünün karısının üzerinde olacağını bilir çünkü

Ben tam tersini düşünüyorum valla canım :) Eşinin dahada güzel olduğunu görüp yeniden aşık olur :kedi:

enjoyablecim tabi erkeklerde farklılık gösterebiliyor ama benim tanıdıklarımın çoğu sevgiliyken güzel olsun ,taş olsun yanında gezdirirken güzel görünsün istiyolar ama ewlenince durum değişiyoo benden başka kimse ona bakmasın hissi ağır basıyo gibi geliyo bana

X