Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Elhan Elhan
Cumartesi 59.75
Salı 60.40
Fark artı 650

Sabah tartıldım ama anca alıyorum elime telefonu
İyiki hazırlıkta kalmışım bu hafta
Kız hasta olunca herşey şaştı çok huysuz mız mız dişleride patlamak üzere hepsi üst üste geldi dün üç günlük ateş bitti bugun saç diplerinden çenesine kadar döküntü oluştu vücudunda da var yarın bır doktora götüreceğim
canım çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim :dua:

Iki uc gun bocalamanin ardindan iki gundur dikkat ediyorum
Menu
Sabah
2 dilim tb ekmegi
Beyaz peynir
Yumurta
Domates salatalik
2 kizarmis biber

Ara sade kahve

Ara 5 yk kisir

SU 2lt

Cordelia Cordelia sibel_84 sibel_84

Iki gundur aksam yemegi yemiyorum pek istahim yok babamin hastalik haberini aldik keyifsiz ve karamsarim Rabbim tum hastalara sifa versin insallah

Tesekkur ederim kizlar Amin.
BIyopsi oldu kanser ve yayilmis haftaya pet testi olacak birseyler oldugunu tahmin ediyorduk ama ogrenmek hergecen gun zor oluyor
canımm çok üzüldüm çok geçmiş olsun :KK43: Rabbim şifa versin :dua:

Günaydın dün üzücü haberi aldım kızım 8 haftalık hamileymiş bebeğin kalbi durmuş 1 hafta önce,dün tekrar bakılmış atış yokmuş.Cumartesi kürtaj olacak yarın yada cuma günü gideceğim yanına haberdar ederim sizleri,yarında taramam vardı bugün hastaneye gidip çektirmeye çalışacam.
geçmiş olsun ablacım :KK43:

Kızlar bunu denemelisiniz
Varsa kesik(kestirme peynir de deniyor hani yoğurdu kaynatarak yaptığımız) yoksa lor peyniri ile. Yoksa jerhangibir peynirle bile oluyor. Doyurucu , basit ve lezzetli .
Soğan +biber +domates+zeytinyağı ve peynir.
IMG_20240508_093407.jpg

Selam kaç gndür yokum eşim çok rahatsızlandı kalbinden çok korjtum şükür birşeyi çıkmadı ama çok şükür bin şükür ardından teyzemizin oğlu kaza geçirdi arabayla birine çarptı ikiside iyi ama onun stresi sıkıntısı hepimize yetti
Geçmiş olsun canım 🙏💐

Günaydın canım 🥰
Herkese günaydın 💙🩵💙🩵💙🩵💙🩵🥰
Günaydın bal badem kaptanım🥰
Günaydın 🌸 🫶🏻
Dün koştur çalış yürüyüş yap derken cok yorulmusum yorgunluktan uyuyamadim😖
Günaydın canım 🥰
Günaydın dün üzücü haberi aldım kızım 8 haftalık hamileymiş bebeğin kalbi durmuş 1 hafta önce,dün tekrar bakılmış atış yokmuş.Cumartesi kürtaj olacak yarın yada cuma günü gideceğim yanına haberdar ederim sizleri,yarında taramam vardı bugün hastaneye gidip çektirmeye çalışacam.
Geçmiş olsun 💐
Günaydın ceeeee
Günaydın kızlar
Günaydın canım 🥰
günaydın kızlar :KK60: :KK68:
Günaydın çiçek 🥰

Canım çok geçmiş olsun 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Çok geçmiş olsun canım rabbim korktugunuza ugratmasin

Çok geçmiş olsun canım. Allah şifalar versin

Afiyet olsun canım 🩵
Kontrollü menüler💪👍

❤️

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm rabbim şifa versin

Yaaa kıyamam 🙁Geçmiş olsun ablacım

Geçmiş olsun canım 🙏💐
Çok teşwkkür ederim canım kızlar💕 şükür bronşitten başka bişeyimiz çıkmadı onun ağrısı kalbine vuruyormuş

Kızlar bunu denemelisiniz
Varsa kesik(kestirme peynir de deniyor hani yoğurdu kaynatarak yaptığımız) yoksa lor peyniri ile. Yoksa jerhangibir peynirle bile oluyor. Doyurucu , basit ve lezzetli .
Soğan +biber +domates+zeytinyağı ve peynir.
Eki Görüntüle 3424435
Afiyet olsun ellerine sağlık canım 💙

X