Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan badem000 badem000 10 Mayıs menü

Kahvaltı 11:00 1 dilim siyez buğday ekmeği üzerine 1 tk acuka

Saat 16:30 1 kase mantar çorbası

Akşam 19:00 balkabağı ve bulgur köftesi şeklinde tencere yemeğiydi annem verdi ismini bilmiyorum 1 tabak 1 kase yoğurt 1 maden suyu

Aralarda 3 fincan kahve 1 fincan yeşil çay 1 kefir içtim

Su 1,5 litre şuan 🌸

Elhan Elhan badem000 badem000 10 Mayıs menü

Kahvaltı 11:00 1 dilim siyez buğday ekmeği üzerine 1 tk acuka

Saat 16:30 1 kase mantar çorbası

Akşam 19:00 balkabağı ve bulgur köftesi şeklinde tencere yemeğiydi annem verdi ismini bilmiyorum 1 tabak 1 kase yoğurt 1 maden suyu

Aralarda 3 fincan kahve 1 fincan yeşil çay 1 kefir içtim

Su 1,5 litre şuan 🌸

Afiyet olsun, mantar çorbasına bayılırım 😍

Ayy bi 75 e düşsem

Düşücez 😍

Ben şöyle yaptım. 15 eylül hedefi koydum kendime. 15 eylülde 78 kg olmak istiyorum.

115 kg- 78 kg= 35 kg vermem gereken
130 gün var. 35/130=0.26 kg günlük vermem gereken. 0.26*7=1.8 kg haftalık.

0.26 kg yu beğenmeyiz ama sürekliliği sağlarsak 15 eylülde 78 kg olucam ♥️

Ben böyle olunca daha motive oluyorum. Belki sana da iyi gelir 🍀

Keşke bizimle iletisimde olsaydin
Yavas yavas dahil etseydin beslenmeme bunlari.. resmen atak gecirmissin hep boyle olur zaten kısıtlama sonucu... İntolerans diyetide boşa gitmia oldu🙈 karbdan uzak kalmanin sinucu yeme atagi hep diyorum🥲 cabuk gelen cabuk gider,dogru bir karar almissin🌸😘
İntolerans diyetim boşa gitmedi neden dersen bağırsaklarım düzeldi alerjiler bitti ellerimin ayaklarımın şişi geçti demekki biseyler yolunda gitmiş ve iyileşme sağlamış ancak kilo alma verme dengesini ben bozdum bu kadar fazla ve hepsini birden yemeseydim iyiydi aslında yediğim toplam bir haftada bir tabak makarna Dört dilim börek iki dilim ekmek bir sıkım çiğ köfte vebir tabak etli nohut yemeği yani yasaklı yemekler ama denekki vücut anında kiloya çevirip stok yaptı birde bu dönemde su içemedim spor yapamadım bu kiloda onlarında payı büyük bence

Düşücez 😍

Ben şöyle yaptım. 15 eylül hedefi koydum kendime. 15 eylülde 78 kg olmak istiyorum.

Sevdim bu formülü 🥰😉

Sevdim bu formülü 🥰😉

Sende yap ♥️

Bu arada aldığın kilolar için üzülmeni anlıyorum ama insanız Sara canımız çekebiliyor. Sen hepsini birden yediğin için dengen şaşmış. İdeal kilolarımızda her gün kaçamaklar yapmayacağız ki. Dengeyi bilicez dolayısıyla her istediğimizden yiyerek fit vücutlarımızı koruyabileceğiz. O özel yaptığın diyetle kaç kg vermiştin?

Düşücez 😍

Kız şuan haftada 3 falan veriyorum ya kilom fazla ben 1 haziranda 99 olmayı hedefliyorum

Kız şuan haftada 3 falan veriyorum ya kilom fazla ben 1 haziranda 99 olmayı hedefliyorum

Tabii arkadaşım inşallah gönlüne göresi olsun 🧿 benim hesap minimumu gösteriyor. Bazen kilo veremeyince üzülüyoruz ya günde 0.2 versem mesela narin kalbim kırılır beğenmem hdjdj ama bu metotla sürekliliği hatırlıyorum. Yoksa daha fazlası da olur niye olmasın. Sen diyetisyenle mi çalışıyorsun? Kendin mi yapıyorsun?

Lohusa sendromum geç gelmeseydi şuan baya yol almış olacaktım ama olsun 😌

Tabii arkadaşım inşallah gönlüne göresi olsun 🧿 benim hesap minimumu gösteriyor. Bazen kilo veremeyince üzülüyoruz ya günde 0.2 versem mesela narin kalbim kırılır beğenmem hdjdj ama bu metotla sürekliliği hatırlıyorum. Yoksa daha fazlası da olur niye olmasın. Sen diyetisyenle mi çalışıyorsun? Kendin mi yapıyorsun?

Lohusa sendromum geç gelmeseydi şuan baya yol almış olacaktım ama olsun 😌
Hahaha olsun hedefine ulas ins=) bende eşimden bosandim da ozguven kazanmaca falan işte

Sende yap ♥️

Bu arada aldığın kilolar için üzülmeni anlıyorum ama insanız Sara canımız çekebiliyor. Sen hepsini birden yediğin için dengen şaşmış. İdeal kilolarımızda her gün kaçamaklar yapmayacağız ki. Dengeyi bilicez dolayısıyla her istediğimizden yiyerek fit vücutlarımızı koruyabileceğiz. O özel yaptığın diyetle kaç kg vermiştin?
Üç ayda 11 kg verdim canım

X