Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Gunaydin kizlar

Dunku menum
Sabah yqrim haslanmis yumurta
Yarim tost

Oglen hastahaneye gittim
Eve geljnce yiyeyecektim ama tansiyonum dustu 1 peynirli borek yedim

Saat 14.00 civari
Ton baljkli salata
Yarim bqrdak mocha

Aksam
2 dido

Elhan Elhan LenaG LenaG
Sana çikolata tarifi vereyim mi kesiyor gerçekten ve çok zararlı değil

Şeker koyma piştikten sonra bal ekle. Ilık ye. Hem kesiyor hem tatlı.

22 Mayıs menüm
Bir dilim ekmek 2yk et kavurma

Bolca erik. 2 ceviz birkaç tane fıstık

Öğleden sonra komşuma davetliyim
7 çiğ köfte makinede çekilmişti hayal kırıklığı malesef 🥴 eline sağlık emek etmiş
Tadımlık çiko.kek
Akşam yemeği yoktr
Elhan Elhan , LenaG LenaG Cordelia Cordelia

22 Mayıs menü

Kahvaltı 11.30
Menemen 5 yemek kaşığı Ezine kaşar peyaz peynir hepsinden birer küçük parça domates salatalık bir tatlı kaşığı çikolata bir dilim çavdar ekmeği

Ara 15.00
Sütlü soğuk kahve 10 fındık 10 badem

Akşam 18.00
250 ml kefir yarım muz 2 tatlı kaşığı chia tohumu smoothie yaptim

Su 2.5 litre
4 bin adım

@60kiloyum Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Afiyet olsun güzel bir kapanış olmuş 😍

Arkadaşlar merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir. Öncelikle size haber vermediğim için hepinizden özür dilerim, bayramdan sonra kuzenimi kaybettik malesef. Çok yakındık o yüzden çok kötüydüm. Hiçbir şey yapmaya mecalim yoktu açıkçası. Hala toparlanmış değilim ama hayat devam ediyor bir şekilde. Kendimi toparlamak için de normal düzenime dönmeye çalışacağım.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun arkecim. :dua: Yaşayan her insanın hissettigi hissedeceği bu. Dağıtıyor bizi sonra toparlamaya çalışıyoruz sonra herkes gibi devam ediyoruz.🥺

22 Mayıs menüm
Bir dilim ekmek 2yk et kavurma

Bolca erik. 2 ceviz birkaç tane fıstık

Öğleden sonra komşuma davetliyim
7 çiğ köfte makinede çekilmişti hayal kırıklığı malesef 🥴 eline sağlık emek etmiş
Tadımlık çiko.kek
Akşam yemeği yoktr
Elhan Elhan , LenaG LenaG Cordelia Cordelia
Afiyet olsun 🥰

Günaydın 🥰 ne güzel uyuyor pambık patik 😻

Günaydın canım 🥰

Günaydın canım afiyet olsun menü her zaman ki gibi harika 🤩

Günaydınnn 🥰

Günaydın 🥰

Günaydın canım 😘😘

Gözün aydın 🥰

Günaydın canım afiyet olsun 🥰 dido aşkına 🤭
Gündüz az kalmış aslında 🤔

Günaydın canım 🥰

Günaydın 🥰

Günaydın ablacım 🥰
Selamlar canım :KK60:

Tam buğday unuyla poğaça tarzı şeyler yapılıp yenebilirim, günde ne kadar yenebilir, hiç yemiyorum 1 haftadır, bazen kahvaltı yanına tür olsun diye yapabilirmiyim veya öğlen atıştırmalık olarak

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun arkecim. :dua: Yaşayan her insanın hissettigi hissedeceği bu. Dağıtıyor bizi sonra toparlamaya çalışıyoruz sonra herkes gibi devam ediyoruz.🥺
Amin elhancım çok sağol. Genç ve çok ani olunca insan sarsılıyor, bir de hayatımın büyük bir bölümünde hep vardı, öyle uzak falan değildik. İnsan bir parçasını kaybetmiş gibi hissediyor. Ama dediğin gibi devam ediyoruz işte.

Tam buğday unuyla poğaça tarzı şeyler yapılıp yenebilirim, günde ne kadar yenebilir, hiç yemiyorum 1 haftadır, bazen kahvaltı yanına tür olsun diye yapabilirmiyim veya öğlen atıştırmalık olarak
Bence yapılabilir ama miktarı ne olmalıdır bilmiyorum. Poğaçanın boyutuna göre de değişir ama iki tane küçük boy uygun gibi geliyor. Nefsimizi köreltmek için iyi fikir.

Bence yapılabilir ama miktarı ne olmalıdır bilmiyorum. Poğaçanın boyutuna göre de değişir ama iki tane küçük boy uygun gibi geliyor. Nefsimizi köreltmek için iyi fikir.
Evet aslında yemekte canın istemiyor da bazen gözüm çeşit arıyor 😅🤦🏼‍♀️

Ben sabah 2 tane yedim küçük ev yapımı :/ akşama da sarma var kara kara düşünüyorum kaç tane yesem de abartmamış olsam diye
küçük bebeğim var diye annem sağolsun yemek yapıp gönderiyo ama kötü denk geldi 😅
Bence boyutuna göre 1-2 dir yani
Ara ara da yemek lazım ben yemezsem saldırıyorum mesela gecesi. Hep böyle bozdum diyetleri
Sabah kendimi tutup yemezdim gece hepsini yerdim falan. Keşke iştahsız biri olsaydım böyle hayat çooook zor 😅

X