Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ben sabah 2 tane yedim küçük ev yapımı :/ akşama da sarma var kara kara düşünüyorum kaç tane yesem de abartmamış olsam diye
küçük bebeğim var diye annem sağolsun yemek yapıp gönderiyo ama kötü denk geldi 😅
Bence boyutuna göre 1-2 dir yani
Ara ara da yemek lazım ben yemezsem saldırıyorum mesela gecesi. Hep böyle bozdum diyetleri
Sabah kendimi tutup yemezdim gece hepsini yerdim falan. Keşke iştahsız biri olsaydım böyle hayat çooook zor 😅
O zaman kahvaltıda 1 adet diyebiliriz veya atıştırmalık

Ah ah hadi bu kurgu
bahsettiği videolardan öyle çok ki videoların altındaki yorumları okuyorum çoğu 16-17 sinde gençler bir de destekliyorlar da ben de yaptım oldu diye 🤷‍♀️
İşte alt aciklamasinda bunu dile getiriyor kucucuk cocuklar gencler yapiyor diye... Hadi yapani kurguyu gectim gercekten boyle menuler yazan diyetisyenler var🤓 canlı canlı ornegini gördük burada hepimiz🙈🤪

İşte alt aciklamasinda bunu dile getiriyor kucucuk cocuklar gencler yapiyor diye... Hadi yapani kurguyu gectim gercekten boyle menuler yazan diyetisyenler var🤓 canlı canlı ornegini gördük burada hepimiz🙈🤪
🫣
Bu ara bir de iştah kapatma meşhur olmuş sanırım 5 ayda 50 kg diyor falan 🫣

Biorezonans var ama benim gördüğüm sei jung diye birşey bir frekansla belirli şeylere olan isteğin gidiyormuş
Ay cok sacma degil mi yaa👀🤷🏻‍♀️ benim oglanda diyette surekli bana soruyor foto yolluyor disardayken falan😂 2 hafta oldu 83 tü bu sabah 79 çıkmış
75 ten sonra koruma...

çok iyi anlıyorum seni, ilk diyete başladığımda beni de çok dibe çekiyorlardı ufacık bir çikolata atayım ağzıma aaa sen diyette değil miydin hep bir yorum hep birşey, sonrasında diyetteyim dememeye başladım birşey ikram edildiğinde canım istemiyor diyordum ya da çok ısrar ediyorlarsa alıp bi köşeye koyuyordum mesela, o yüzden kilo verdiğim anlaşılır boyuta gelince aaaa bu gizli gizli diyet yapıyormuş demişlerdi :KK70:
Evet aynen öyle. Bi de al ye ne olcak. Ortamı bozma bi tane ye vs vs gider böyle
Karnım ağrıyo desem ye demezler ama dikkat ediyorum desem zorlarlar
Bi de başarısız olursam da cabası
Yok söylemicem bu sefer kararlıyım😅

Evet aynen öyle. Bi de al ye ne olcak. Ortamı bozma bi tane ye vs vs gider böyle
Karnım ağrıyo desem ye demezler ama dikkat ediyorum desem zorlarlar
Bi de başarısız olursam da cabası
Yok söylemicem bu sefer kararlıyım😅
doğru karar canımm, sürpriz olsun herkese :KK70:

yaaa o kadarki ben eşime bile söylememiştim dikkat ettiğimi, çünkü al ver al ver çok uzun bir süreç geçirdim, o yüzden o bile laf ediyordu bu kaçıncı diye, resmen ondan gizli saklı diyet yaptım :KK70:

yaaa o kadarki ben eşime bile söylememiştim dikkat ettiğimi, çünkü al ver al ver çok uzun bir süreç geçirdim, o yüzden o bile laf ediyordu bu kaçıncı diye, resmen ondan gizli saklı diyet yaptım :KK70:
Eşime zaten aslaaaa söylemem😂 nedense söylediğim an eşimin iştahı tavan yapıyo 🤷🏻‍♀️

Evet eşler 🙄
Bugün arkadaşlar resmen yalvardı hadi ye diye. 1 çatal patates 1 çatal biber yedim. Gönülleri olsun diye.
Gönülsüz yemekte güzel 😅

Evet eşler 🙄
Bugün arkadaşlar resmen yalvardı hadi ye diye. 1 çatal patates 1 çatal biber yedim. Gönülleri olsun diye.
Gönülsüz yemekte güzel 😅
o eşler yok mu ahhh

ya benim eşim artık kilo vermeye başlayınca öğrenmişti diyet yaptığımı ve ilk kilo verme dönemlerimde asla akşam yemeği yemiyordum, ve bunu eşim biliyordu, ve beni deli ediyordu annesine yemeğe gidiyorduk ben yemiyordum, eve dönerken sen benim annemin yemeklerinden neden yemiyorsun tiksiniyor musun diye deli saçması tartışmalar çıkarıyordu

ama şimdi gururla anlatıyor herkese beni, çok iyi kilo verdi Yasemin diye, hey yavrumm beee ne çektim bi de ben konuşsam neler anlatırım :KK70:

X