Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Canım var ya maşallah çok iyi gidiyorsun
Afiyet olsun

25 senemi kaç kiloyla başladınız şuan kaçsınız maşallah gerçekten inşallah alışırım ya
Yani demek istedigim bu bir yasam tarzına dönüyor... Diyet kafasindan cikmayi ogreneceksin kilo korumak icin yaşam yarzi haline gelecek... 90 lardan 54 e indim aonra hamilelikte al cer aonra syreste ye al ver ama 90 dan indikten sonra en yuksek 65 i gördüm kontrollu ilerledim.. su an 59 um

Afiyet olsun süper menü

Maşallah benim 50 lerde gözim yok olsa iyi olur fabi de 60-65 yeterli iyi hissetmem için tabi ama sonra korumaya devam

Düşünsene baslamasaydin o iki kiloyu vermek yerine almış olabilirdin kendini tebrik et midemiz besin çöplüğü degil,ona kiymet ver mide sagligini koru
Evet şükür farkına vardım ki başladım bakalım tartı günlerini aslında heyecanla bekliyorum ama arada bir duygu karmaşarı yaşıyorum, buna rağmen pes etmek yok azimle devam

Yedikçe mutlu olmuyorsun canım. Beyin alışkanlıklarından vazgeçme diye öyle diyor. Açken yemek ihtiyaç evet güzel şeyler yemek keyifli ama açken. Kendine dur demek ve durmak seni güçlü iradeli mutlu ve çıtır yapacak.

Evet aynen öyle canım o yüzden yemedim dün o saatte ufak bi atak patlaması yaşandı geçti gitti

Dün akşam yemeğini 6 da kapattım, saat 8 oldu bi baktım Yemeksepeti elımde bı ona bi buna giriyorum kac yemek koydum sepete çıkardım tatlılar kahveler koydum sildim en sonunda bıraktım telefonu sipariş vermedim kendimle celısme anım of cok sıkışık hissettirıyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…