Popüler Konu Elhan ile MasterFit

İyi geceler 🥰🥰😘
22.05.2024 Menü
7.00 sade kahve 2 bardak su
7.30 iki haşlanmış yumurta peynir 5 zeytin 1 salatalık 1 domates
10.00 1 mu
13.30 kepek ekmekli sandvic
18.00 peynirli yumurta
2.5 litre su
Arazideydim çok yoruldum yolda izde sporumu yapamadim
8259 adım attım

Cordelia Cordelia LenaG LenaG Elhan Elhan
Canım var ya maşallah çok iyi gidiyorsun 🧿
Afiyet olsun 🥰

25 senemi kaç kiloyla başladınız şuan kaçsınız 🥲maşallah gerçekten inşallah alışırım ya
Yani demek istedigim bu bir yasam tarzına dönüyor... Diyet kafasindan cikmayi ogreneceksin kilo korumak icin yaşam yarzi haline gelecek... 90 lardan 54 e indim aonra hamilelikte al cer aonra syreste ye al ver ama 90 dan indikten sonra en yuksek 65 i gördüm kontrollu ilerledim.. su an 59 um

23 Mayıs beslenme listem ve sporum

10:30
Kaju
Yesilcay

13:00
2 yumurtadan dereotlu omlet
1 yk lanne
5 zeytin
Ceyrek avokado
Bol yesillik salatalik
2 karabugday patlagi

15:30
15 adrt fi ndik badem
Filtre kahve

18:00
Semizotu yemegi
Taze börülce
1 parca fırınlanmış göğüs eti
Cacık

21:00
Midem bulandi 1 salatalik yedim

3 lt au ictim

23 Mayıs Spor puanim 1000 Cordelia Cordelia 🌸😘
Afiyet olsun süper menü💪🧿

Yani demek istedigim bu bir yasam tarzına dönüyor... Diyet kafasindan cikmayi ogreneceksin kilo korumak icin yaşam yarzi haline gelecek... 90 lardan 54 e indim aonra hamilelikte al cer aonra syreste ye al ver ama 90 dan indikten sonra en yuksek 65 i gördüm kontrollu ilerledim.. su an 59 um
Maşallah benim 50 lerde gözim yok olsa iyi olur fabi de 60-65 yeterli iyi hissetmem için 😅 tabi ama sonra korumaya devam 😊

Düşünsene baslamasaydin o iki kiloyu vermek yerine almış olabilirdin kendini tebrik et🌸 midemiz besin çöplüğü degil,ona kiymet ver mide sagligini koru🌸
Evet şükür farkına vardım ki başladım 😊bakalım tartı günlerini aslında heyecanla bekliyorum ama arada bir duygu karmaşarı yaşıyorum, buna rağmen pes etmek yok azimle devam 😊

Mthn83 Mthn83 60kiloyum 60kiloyum Elhan Elhan
23 Mayıs menüm
Sabah 2 kahve

12:00
Peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
2/3 çatal menemen
Çay

Ara öğün
1 kahve
1 dilim şeftali
1 çatal tatlı

Akşam
20:00
1 tabak etli taze fasülye
Turp
Yeşillik
IMG_5103.jpeg

Bu diyet işi beni aşırı gergin sinirli ve alıngan yaptı ya, canım birçok şey istiyor fakat yiyemiyorum, gerçekten kendimi sorguluyorum bu hayatı yaşamak zorundamıyım niye böyleyim, başlıcam şimdi diyetine falan diye kendimle çelişiyorum, bi taraftan da kilo verdikçe seviniyorum inceldikce mutlu oluyorum, ama yedikçede mutlu oluyorum, of çıkmazın içine girdim, ne yapmam lazım nasıl telkin olmam lazım Bılmıyorum, 1 haftadır diyetteyim spor işindeyim, bu saatte mesela aklıma kısır geldi nerden düştüyse, önceden olsa kalkıp yapardım yerdim saat farketmezdi, şimdi kendime dur demek sinirli gergin alıngan yapıyor, aç olmasamda aklıma düştüğü için sanki sabahtan beri hiçbirşey yememiş gibi hissediyorum karnım kazınıyor inadına, tabi bu halimin regl etkiside var 🤦🏼‍♀️
Yedikçe mutlu olmuyorsun canım. Beyin alışkanlıklarından vazgeçme diye öyle diyor. Açken yemek ihtiyaç evet güzel şeyler yemek keyifli ama açken. Kendine dur demek ve durmak seni güçlü iradeli mutlu ve çıtır yapacak.

Yedikçe mutlu olmuyorsun canım. Beyin alışkanlıklarından vazgeçme diye öyle diyor. Açken yemek ihtiyaç evet güzel şeyler yemek keyifli ama açken. Kendine dur demek ve durmak seni güçlü iradeli mutlu ve çıtır yapacak.
Evet aynen öyle canım o yüzden yemedim dün o saatte 😅ufak bi atak patlaması yaşandı geçti gitti 😊

Dün akşam yemeğini 6 da kapattım, saat 8 oldu bi baktım Yemeksepeti elımde bı ona bi buna giriyorum kac yemek koydum sepete çıkardım tatlılar kahveler koydum sildim en sonunda bıraktım telefonu sipariş vermedim 😂😂😂 kendimle celısme anım of cok sıkışık hissettirıyor beni 😂

X