Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Spor puanlarını bizmi h

Tarih Nick falan yazmak zorunlu mu, bebeğim kalemle her tarafı karalıyor diye kaldırmıştım hepsini bulmak biraz zor olucak 😊
Akıllı tartı kullanıyorsan uygulamadan ekran görüntüsü paylaşabilirsin canım. Onun dışında güncel tarih ve nick belirtmek zorunlu kuzum. :KK60: Bir peçeteye yazabilirsin kalem bulursun inşallah 🥰

Akıllı tartı kullanıyorsan uygulamadan ekran görüntüsü paylaşabilirsin canım. Onun dışında güncel tarih ve nick belirtmek zorunlu kuzum. :KK60: Bir peçeteye yazabilirsin kalem bulursun inşallah 🥰
Yok malesef akıllı tartı değil bulmaya çalışıcam inşallah 😊

Kısır bildiğimiz kısırda, mercimek köftesi farklı ya ueşil mercimeği haşladım sonra soğanla birlikte blendırdan geçirip içine baharat attım sonra fırına verdim yağsız 😅bugün adımlarımı da suyuda çoğalttım kısır yedim diye 🙄 inşallah buna rağmen + olmaz 😅
Canım öğlen kısır ok sorun yok 👍 akşam öğününde salata ile tercih etsen daha dengeleyici olur 🥰

Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan Cordelia Cordelia ben cumaetrsi bildirim yapamayabilirim acil bir işim çıktı bir hastamız var iki 3 gün hastenede kalabilirim pazartesi yada salı bilirsem olurmu çok üzgünüm
Geçmiş olsun canım. Son gün izinli yazamıyorum bu sebeple bildirimsiz kabul edilecek. Sonuçlar yarın açıklanacağı için pazartesi ve salı günü bildiriminin takıma bir faydası olmayacak. Önümüzdeki hafta istersen hazırlıkta kal. Yok dersen yarışmaya dahil edelim bir sefer de pazartesiden cumartesiye fark bildirirsin.

Bi ara tüm uygulamaları silmiştim 😂 Migros duruyor içinde yemek bölümüde var naletin 😂
Ben silmeye cesaret edemedim market sipariş kısmını çok kullanıyodm çünkü kızıma bez sipariş ederken özellikle. Bi de ödül günlerinde işe yarıyor 😄
1. Normal spor, 2. Duvar platesi,3 . Program sporu 😅 yani her sporda 20 hareket yapıyorsam, bir sonraki öğüne kadar toplam aralıklı 60 hareket yapmış oluyorum
Canım bu sporların puanı var. Puanlarını hesaplayıp yazsan muhtemelen spor 1. Si olursun haftalık yarışta. Puanlar öteki konuda ilk sayfada yazıyor 👍🏻

Mthn83 Mthn83 60kiloyum 60kiloyum Elhan Elhan

24 Mayıs menüm

Sabah 8:00 de
1 bardak Yeşil çay

10:30
1 kahve

12:00
1.5 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates
Bolca salata
2 kupa çay

Ara 16:00
1 kahve
1 dilim muz

18:00
Yoğurtlu kırmızı toz biberli brokoli
3/4 dilim turp

20:00
1 bardak yeşil çay

21:00
Komşuma gittim

3 çay
1 kahve
4 fındık
Yarım ceviz

1.5 litre su

3600 adım
2 defa 5 katlı merdiven çıkıp indim ( yağmur yağıyor yürüyüşe gidemedim bu gün)

Bu hafta çok yürüyüş yaptım. Umarım hepimiz yarın güzel sonuçlar alırız🤲🥰

Ben silmeye cesaret edemedim market sipariş kısmını çok kullanıyodm çünkü kızıma bez sipariş ederken özellikle. Bi de ödül günlerinde işe yarıyor 😄

Canım bu sporların puanı var. Puanlarını hesaplayıp yazsan muhtemelen spor 1. Si olursun haftalık yarışta. Puanlar öteki konuda ilk sayfada yazıyor 👍🏻
Onundamı yarışı vardı, o zaman bundan sonra hesaplatım inşallah, kimsenin puan yazdığknı görmedim de ben şaşırdım 😊

Korkma bı 😅
Bı selamımı söyle yardımcı olurlar 🫣🙄😂
Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Yani çok bişi yok elle tutulur miden nasıl tuttu kendini kız acikmadi mi 🫣

Yarın kesin artı 😅
Kısır mercimek köftesi oh afiyet olsun 😍

Afiyet olsun canım

Evettt lütfen 😍
Fotolu olsun tartın. Üstüne ufak nick ve tarih ilistir canım.
Cordelia Cordelia ve Elhan Elhan etiketle paylaşırken 😍
Alıştım galiba artık kaptanım 😂

Günaydın fit guzeller 😍
Geçen hafta 71.2
Bu hafta 70.9
Fark 0.3
Aslında daha eksiydim ama mens geliyor. Biraz sorunlarım var. Kaybolmam sizsiz eksik oluyor ♥️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Bu hafta hazırlıkta kalayım ♥️♥️♥️

Eklentiler

• IMG_20240525_073542.jpg
    IMG_20240525_073542.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 5
Ben geldiğimden beri bir hafta bekletiyorum tatlım . 🙈Hatta ilk sayfada guncellemiştim o kuralı. ☺️
Yaa dün baktım 🫣
Yarışmalarda 2 haftaydi sanırım oradan aklımda kaldı 😅
Mthn83 Mthn83 bebeğim Mayıs sonu hedefleri 25 Mayıs mı 1 Haziran tartısını mı baz alacak?
1 Haziran canım 😘
Mthn83 Mthn83 60kiloyum 60kiloyum Elhan Elhan

24 Mayıs menüm

Sabah 8:00 de
1 bardak Yeşil çay

10:30
1 kahve

12:00
1.5 haşlanmış yumurta
Yarım haşlanmış patates
Bolca salata
2 kupa çay

Ara 16:00
1 kahve
1 dilim muz

18:00
Yoğurtlu kırmızı toz biberli brokoli
3/4 dilim turp

20:00
1 bardak yeşil çay

21:00
Komşuma gittim

3 çay
1 kahve
4 fındık
Yarım ceviz

1.5 litre su

3600 adım
2 defa 5 katlı merdiven çıkıp indim ( yağmur yağıyor yürüyüşe gidemedim bu gün)

Bu hafta çok yürüyüş yaptım. Umarım hepimiz yarın güzel sonuçlar alırız🤲🥰
😍
Afiyet olsun ♥️
Onundamı yarışı vardı, o zaman bundan sonra hesaplatım inşallah, kimsenin puan yazdığknı görmedim de ben şaşırdım 😊
Aslında rüzgar gibi arkadaşlar vardı Cordelia Cordelia serap911 serap911 arke arke Leyl35 Leyl35 Nergis 35 Nergis 35 Elhan Elhan
Tozu dumana katiyorlardi burada🙄
Ah ah çok güzel anılar işte 🥺♥️

X