Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydınlar herkese 🥰🥰
18.05.2024 :70.4
25.05.2024 : 69.9
Fark:-500
Elhan Elhan @Cordelia LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Elhan canim ben bu hafta hazırlığa geçeyim regl olamadim bu da şişkinlik yapıyor bende ekip arkadaşlarımı etkilemeyeyim 😘😘
Tatlışım hanımların hepsi aynı durumu yaşıyor takımdan çok yarışmacılarımizin faydasını düşünüyoruz sırf bu yüzden uzak kalma. Olduğu kadar eksi artı devam et bence arkandayım sana güveniyorum. :KK60:Hazirlikta ısrar ediyorsan da tamamdır. :KK5:

Günaydın canlar
Geçen hafta cumartesi 64,0
Bugün 63,4
-600
Elhan Elhan LenaG LenaG IMG-20240525-WA0000.jpg

Tatlışım hanımların hepsi aynı durumu yaşıyor takımdan çok yarışmacılarımizin faydasını düşünüyoruz sırf bu yüzden uzak kalma. Olduğu kadar eksi artı devam et bence arkandayım sana güveniyorum. :KK60:Hazirlikta ısrar ediyorsan da tamamdır. :KK5:
Tamam canim o zaman takım yarışmasına devam ediyorum çok teşekkür ediyorum bitanesin😘😘

İzinlerde toparlayamayanlardanim o yüzden tavsiye etmiyorum kuzum. Sen bunu yaparım kendime güveniyorum dersen hazırlıkta kal tabi ki :KK5:
İlk mesajında kızdın sen bana diye mesaj yazıyordum ki ikincisini gördüm 👀 nasılda haklıyım of bende boyle takımına gırdıgım kısıye haksızlık edıyormusum gıbı gelıyor o yuzden hazırlık dedım yoksa takımlarda olmak istiyorum aslında en azından koruyabılıyorum oyle boyle

Çok geçmiş olsun canım Allah bir daha göstermesin ♥️💐maşallah 49 yaşındasın ve torunların var 🧿
ben 35 yaşındayım.
Çocuklara bakmaktan yorulmuyorum ama sürekli birbirleri ile kavga etmeleri hırpalamaları beni çok yoruyor üzüyor.

Çok şükür bu günlerimize RABBİM aratmasın inşallah.
Bu günlerde geçecek büyüyecekler herkes kendine bir yol çizecek inşallah RABBİM en güzel yolları evlatlarımıza nasip etsin

Bazen çok üzülüyorum bunlar niye anlaşamıyorlar
Büyüdüklerinde bu günlerini çok özleyecekler diye

Çocukların çok şanslı hemen yardımına koşan anneleri var🥰

Maalesef biz binlerce kilometre uzaktayız ailelerden herşeyi eşim ile yapıyoruz.

Doğuma giderken bile çocuklara parkta yemeleri için birşeyler hazırlardım. Onlar parka ben doğuma
Rabbim sağlıklı ve sakin büyüdüklerini görmeyi nasip etsin
Benim iki oğlan da bir bakmışım birbirleriyle kavga ediyorlar, bana gelip hep şikayet ediyorlar, ben tabi sinir küpü😔, bir ona, bir buna kızıp yolluyorum. Daha benim öfkem dinmeden birbirlerine sarılıp yatarlardı 😅
Şimdi hala koca adamlar arada gelip şikayet ediyorlar, ben tabi daha sakinim, sonra bakıyorum hazırlanıp gelmişler, biz dışarı çıkıyoruz diye 🤦🏻‍♀️
İnşaAllah senin çocuklar da öyle olur🤲🏼

Vermenin de almanın da hakkını veriyoruz kuzucum. :KK48:Yalniz senin bu artı yağ değil kesinlikle değil. Bu hafta ananas çayına yuklensene. İçine bol limon da doğra. Ben de uzun zamandır yapmıyorum hatırlamak lazım. :KK5:
yarın minnoş gider, haftaya yapıyım inşaAllah, çoğu ödem biliyorum da, çok yedim kaptanım, uyku yok, düzen yok, açlık yapayım dedim, enerji lazımdı yapamadım😔

X