Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selam ben satilucky hafta başında da yazmıştım ama tam tartı bildirim günü olmadığı için geri dönüş alamadım olsun🫠Bugün katılım formunu doldurarak katılmak istiyorum.
Yaş 27
Boy 159 cm
Kilo 54.2 kg
Hedef Kilo 52-50 kg
Medeni Durum Evli
Meslek Hemşire
Çocuk 2 (biri 4 ayaklı patili 🫠)
Kilo alma nedeni doğum sonrası (oğlum 7 aylık)
Sağlık problemi haşimato ve pcos
Kilo verme nedenim ise doğum öncesi halime dönme isteği duyuyorum 😊
Bugün tartı günü çektim tabiki 🫣Bu arada pazartesi günü diyete başladım o gün 55.5 idim eksileri göreceğim inşallah 💪🏻
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Eklentiler

• 1000059168.jpg
    1000059168.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 18
Selam ben satilucky hafta başında da yazmıştım ama tam tartı bildirim günü olmadığı için geri dönüş alamadım olsun🫠Bugün katılım formunu doldurarak katılmak istiyorum.
Yaş 27
Boy 159 cm
Kilo 54.2 kg
Hedef Kilo 52-50 kg
Medeni Durum Evli
Meslek Hemşire
Bugün tartı günü çektim tabiki 🫣Bu arada pazartesi günü diyete başladım o gün 55.5 idim eksileri göreceğim inşallah 💪🏻
Merhaba hoşgeldin 🤗

KATILIM FORMU

ADINIZ: medine66
YAŞINIZ:31
BOYUNUZ:165
KİLONUZ:82.5
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:ev hanimi
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ:arka arkaya 2 hamilelik gecirmem
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:troid disinda yok sukur
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ once saglik
Sonra eski zayif halimi ozlemem
Hoşgeldin 😍

Yaş 27
Boy 159 cm
Kilo 54.2 kg
Hedef Kilo 52-50 kg
Medeni Durum Evli
Meslek Hemşire
Aramıza Hosgeldin🥰

13 hazirana doğum günün netleştii çok duygusalımm kızlarr 🥺🥺 biyandan kızımı bırakıp gidicem biyandan oğlusuma kavuşucam çok karmakarışık duygular içindeyim☹️🥺🥺
Kız zaman nasil geçiyor. Doğum yaklaşmış bile. Daha dün sanki ip atliyorduk. Sağlıklı bir şekilde kucağına al canım. Annelik böyle birşey. Hep aklımız birileriyle meşgul.

Kız zaman nasil geçiyor. Doğum yaklaşmış bile. Daha dün sanki ip atliyorduk. Sağlıklı bir şekilde kucağına al canım. Annelik böyle birşey. Hep aklımız birileriyle meşgul.
Kızzz siboşş sormaa bende anlamadımm buaya ne ara geldik evett yaa ne ipti ama 🙈gaza gelip 2binlere bile çıkmıştım vuuuhhhuuuuu🙈
Gerçektende öyle

Kızzz siboşş sormaa bende anlamadımm buaya ne ara geldik evett yaa ne ipti ama 🙈gaza gelip 2binlere bile çıkmıştım vuuuhhhuuuuu🙈
Gerçektende öyle
Zaman hızlı geçiyor canım. Bulunduğumuz anın tadını çıkaralım. Sende hamileliğin son günlerinin tadını çıkar. Sonra uykusuz geceler seni bekliyor. Şaka şaka. İnşallah güzel uykucu bir oğluş olur. Annesini hiç üzmez.

Günaydın canım tebrik ederim 😘

Günaydın 🥰

Aman Allah ım ne görüyorum 🤩🤩🤩 canım çok tebrik ederim 🥳🥳🥳

Maşallah canım mükemmel eksi❤️

Süpersin canım tebrik ediyorum ❤️🥰

Geldiği gibi gitsin derken bunu kast ettim

Sanki birisi hemen mezun olma demişti 🙄😅

Cordelia Cordelia dişine göre rakip geldi kuzum hadi gel ♥️

Maşallah kaptanım ♥️

Vayyy hızlı fezo gelmiş 😍
Teşekkürler kızlar ödem gitti diyelim. Sizleri de tebrik ediyorum 😍

Zaman hızlı geçiyor canım. Bulunduğumuz anın tadını çıkaralım. Sende hamileliğin son günlerinin tadını çıkar. Sonra uykusuz geceler seni bekliyor. Şaka şaka. İnşallah güzel uykucu bir oğluş olur. Annesini hiç üzmez.
Hahaha inşaallahh😅😅 kızım gibi düzenli olur inşaallahh

X