Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Merhabalar🌹
Gecen ctesi=67.2
Bugun = 66.7
Fark=-500
Elhan Elhan LenaG LenaG

Eklentiler

• IMG_20240525_120324.jpg
    IMG_20240525_120324.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 13
Geçen hafta 71.800
Bugün 75.500
Fark +3.800

IMG_0430.jpeg
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Kaptanlarım 2 gündür regl bi görünüp bi kayboluyor
Gece bebiş 11 sefer uyandı, neyseki gündüz yardımcılarım var🤲🏼
Bugünde erkenden uyandı, eşim uyanınca ona devrettim, karşima aldım, konuşma yaptım 😅
Yarın gidiyorsun, bütün bu Emoji 💃🏾💃🏾💃🏾 sen gidiyorsun diye tamam mı dedim 😅, yüzüme bakıp şirinlik yapıyor 🤦🏻‍♀️
Aslında 1 hafta daha hazırlıkta olup eski kiloma düşünce takımlara girmek istiyordum lakin harika eksiler görüp gaza geldim
Bu hafta bende varım, sadece bugün ve yarın menüden muaf almak isterim, kermes var

Ben size laf yetiştirirken bizimki iş başındaydı tabi
IMG_0431.jpeg
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Geçen hafta 71.800
Bugün 75.500
Fark +3.800

Eki Görüntüle 3432237
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Kaptanlarım 2 gündür regl bi görünüp bi kayboluyor
Gece bebiş 11 sefer uyandı, neyseki gündüz yardımcılarım var🤲🏼
Bugünde erkenden uyandı, eşim uyanınca ona devrettim, karşima aldım, konuşma yaptım 😅
Yarın gidiyorsun, bütün bu Emoji 💃🏾💃🏾💃🏾 sen gidiyorsun diye tamam mı dedim 😅, yüzüme bakıp şirinlik yapıyor 🤦🏻‍♀️
Aslında 1 hafta daha hazırlıkta olup eski kiloma düşünce takımlara girmek istiyordum lakin harika eksiler görüp gaza geldim
Bu hafta bende varım, sadece bugün ve yarın menüden muaf almak isterim, kermes var

Ben size laf yetiştirirken bizimki iş başındaydı tabi
Eki Görüntüle 3432241
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Ah minik yaramaza bak :KK48: sen ne güzel bir anneannesin :KK37:
Fezom başlangıcın hayırlı olsun bugünün bildirimini aklımızda tutup gecmişi unutuyoruz. :KK60:Saglikla regli atlatıp yoluna devam etmeni dilerim. Çok özlemiştim seni 🥲

13 hazirana doğum günün netleştii çok duygusalımm kızlarr 🥺🥺 biyandan kızımı bırakıp gidicem biyandan oğlusuma kavuşucam çok karmakarışık duygular içindeyim☹️🥺🥺
Tatlım sezeryanla olacak değil mi öyle anladım. ☺️ Kızın kardeşine kavuşacak o yüzden minik ayrılığa çok üzülmez sen de üzülme . 17 gün kalmış saglikla geçsin güzel haberlerini alalım kuzucum. :dua::KK200:

Ya da şöyle soylim, ne diyecemi de sasirdim, senin icin 2 lira neyse benim icin 2 euro o diyim ne diyim artik😆

Canım hoşgeldin tabii ki

Hoş geldiniz :KK68::KK68:
Görmedim mesajınızı 🙈 tabi ki katılabilirsiniz memnun oluruz. :KK5:
İlk sayfada katılım formumuz var. Paylaşırsanız sevinirim. 🥰

Hoşgeldin canım
Hosbuldum😍😍
Hemen dolduruyorum

X