Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kocam bı haftadır yurtdısındaydı ya dun geldı bugun gezdık tozduk bayağı yemem dıyıp oyun bozanlık yapmadım dıyelım 😂
Taktik ver bu hafta napalım 😂
Kabak detoksu yapabilirsin ben fasülye detoksu yapmaya karar verdim 😄. Bugün 1 tencere zeytinyağlı yeşil fasülye kavurması yaptım ve benden başka fasülye yiyen yok bu demek oluyor ki 3 gün boyunca akşam yemeğim fasülye 🤣 fasülye detoksu adını verdim bu sürece 😂

Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan Cordelia Cordelia

25 Mays menü

Sabah 10:20

1 yumurta ile yapılmış menemen
2 dilim kaşar peynir
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
1 dilim ekmek

Öğle

1 dilim ekmek
Ton balığı

Akşam

2 sarma
1 yk amerikan salatası
1 yk havuç tarator
2 minik çiğ köfte
Yarım dilim düğün pastası 🫠

Akşam düğün olmasaydı iyi gidiyodu be 😅

5338 adım

2 lt su

Başlayalım bakalım menü yazmaya tekrardan 😍
Elhan Elhan A Asya89 Mthn83 Mthn83 P Papatyamaviss

25 Mayıs ctesi

Aç karnına dukan birası ( yeşil çay, soda, limon)

Kahvaltı: zeytin, peynir, keten tohumlu omlet, salatalık, 1 tane incir reçeli, 1 çk kaymak, 1 lokma tbe

Ara: kahve, az çiğ badem

Akşam: zeytinyağlı yeşil fasülye 1 tabak

Su:1,5
Egzersiz yok

Valla canım cefasını biz çekiyoruz sonra.
Bu gün piknikte eşim kolayı açmış bana uzatıyor bir yudum al birşey olmaz dedi. Almam dedim ısrar etme zaten sevmiyorum fazla,oda artık ısrar etmeyi bıraktı.
Yanı 4 aydır eve tatlı abur cubur girmiyor ben yemıyorum dıye nerdeyse benim ıcın sorun yok suan istediğim hedefe geldim bugünden birşey olmaz , şuan istediğim daha çok spor sıkılaşma ve belki bir iki kilo daha oda hemen 60 üstüne atmamak için 🫠

Kabak detoksu yapabilirsin ben fasülye detoksu yapmaya karar verdim 😄. Bugün 1 tencere zeytinyağlı yeşil fasülye kavurması yaptım ve benden başka fasülye yiyen yok bu demek oluyor ki 3 gün boyunca akşam yemeğim fasülye 🤣 fasülye detoksu adını verdim bu sürece 😂
Eğer ki fırsat olursa bende bu hafta yemeği erken kapatmayı düşünüyorum bu hafta arada bır yemelerime rağmen kılo almamamı ona bağlıyorum bakalım 😂

Başlayalım bakalım menü yazmaya tekrardan 😍
Elhan Elhan A Asya89 Mthn83 Mthn83 P Papatyamaviss

25 Mayıs ctesi

Aç karnına dukan birası ( yeşil çay, soda, limon)

Kahvaltı: zeytin, peynir, keten tohumlu omlet, salatalık, 1 tane incir reçeli, 1 çk kaymak, 1 lokma tbe

Ara: kahve, az çiğ badem

Akşam: zeytinyağlı yeşil fasülye 1 tabak

Su:1,5
Egzersiz yok
Ah bak birde hergun mutlaka bı egzersiz bişiler kocam geldi nasılsa belim zorlanır belki dıye erteliyordum sonra dusundum kı cocuk kucağımda 4 katı artı pazar posetlerını taşıdım bişey olmaz diye düşündüm 😂

25 Mayıs menü

Kahvaltı 11.30
300 Gr ciğer kavurma yarım pide domates 1 tatlı kaşığı çikolata

Ara 14.30
Türk kahvesi 3 erik

Akşam 17.30
4 büyük dilim karpuz

2.5 litre su
7 bin adım

Kinoalihatun Kinoalihatun Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan

Bugün kacamakli geçti yarın toparlicam kaptanım 🤦
afiyet olsun da 300 gr ciğeri nasıl yedin kuzum 🤭