Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kizlar bugun gune gittim ama hic bise anlamadim
Benim kucuk kiza nazar degilde neydi bu anlamadim
Bir anda kusmaya basladi baya bi kusdu, kusarken bogazi kipkirmizi oldu. Suan hala iz var yarim saat kendine gelemedi.
Sonra sakin bi odaya gectim orda durdum 1 saata yakin
Tekrar salona geldigimde bas bas bağırdi agladi hep
Surekli odada onunla kaldim
Ateşlendi
Ay noldu ben bise anlamadim
Zaten ne yediğimi bile anlamadim
Yemeyi gec kahvemi anlamadim
Skntili bi gun oldu
Ben birazdan menumu ve adimlarimi paylaşicam insallah

Geçmiş olsun canım, nazar çok fena. Allah kem gözlerden korusun yavrularımızı

Allah kolaylık versin canım Pazar günü babaların dinlenme günü bence
Saol canım babamız da dinlenemiyor aslında o da çocukları yıkamaya falan yardim ediyor ben diğer işlere bakarken küçükle ilgileniyor haftasonlari çok karmaşık ve yorucu oluyor bize. Sen nasılsın ne yapiyorsun

Çok geçmiş olsun canım daha önceden gitmediğiniz bir yermiydi? Belki elektrigi ortamda bir insanın bile etkisi sebep olur çocuklar hisseder masum varlıklar canim

@Zipzip- artik 2li esleme yapmiyor muyuz?
Yapalım yapalım yazacaktım ki yapilmama nedenini okuyunca sustum
Aaa bunu bilmiyordum, ben de öyle yapayım bundan sonra.Hatta yarın kızımın beslenmesinde patates salatası vardı ben yarın erken çıkacağım diye akşamdan pisirmistim denk geldi
En son lokmayı ağzıma 2.30da attım. İnşallah tartıda eksi görürüm
Amaniiiiinnnn, ne durumdasın

Canım bugün ben yemek ve bebeğimin banyosu hariç bir şey yapmadım. Eşimin her pazar bir ekibi var onlarla görüşüyor, onlar gidince de ben eşimin yanına gidiyorum, biraz temiz hava ve dışarısı iyi gelir diye. Bugün de bebeğimle çıktık, çok soğuktu. Yürürüm diye spor ayakkabımı giymiştim ama ayaklarım dondu yürüyemedim de. Daha yeni ısınıyorum.
Bu şehirde bizim kimsemiz yok. Bazen o eksikliği çok hissediyorum. Annem ya da kayınvalidem burda olsa , kızım 1 saat biz bakalım sen biraz dışarı çık evde bunaldın dese. Bugün bunaldım biraz

Çoooook açım ama yemeyeceğim yarın eksi görmek istiyorum

Afiyet olsun
Afiyet olsun
Su kaç? Bugün daha çok beğendim
Menü
Sabah
1 yumurta 1 dilim peynir 1 kaşık domates kavurması 3 zeytin çay 2 dilim ekmek yeşil soğan

Öğlen
1 kahve 1 bisküvi

Akşam
2 parca tavuk marul 2 dilim ekmek acı biber

@Zipzip-
She-Raa
Afiyet olsun
Afiyet olsun
Amin canım inşallah, Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda, hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Aminn
1 kupa kekikçayı içildi
Afiyet olsun
İyi geceler
İyi geceler kızlar.
İyi geceler
Geçmiş olsun canım, nazar çok fena. Allah kem gözlerden korusun yavrularımızı
Aminnn

Çoooook geçmiş olsun canım

Allah yardımcın olsun canim yalnız olduğunu düşünme bazen eşine bırak sen bahane ile çık yalnız kalip kendini dinlemek iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…