Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Çok şükür gayet iyi. Teşekkürler canım.
Rabbim daha iyi etsin canım
Bende onemsemiyordum ama bana sıkıntı yapmaya başladı bu durum. O yüzden doktora gittim yarin hormon sonuçlarimida gosterip detayli konuşacagim inşallah
Kötü bir şey yoktur inşallah canım içini ferah tut
altinotu enfeksiyon için çok iyi.doktoruna sorsana canım.hamilesin ya eğer ki kullanmanda bir sıkıntı olmazsa mutlaka kullanmanı öneririm
Çok iyi yapıyorsun canım. Şahsen ben çok mutlu oluyorum, sana sarılasım geliyor
O zaman sarılalım
Çok geçmiş olsun nazara inanıyorum gerçekten de adamı öldürür

Bana da sarıl

Kahvaltim10'da.Yine ek olarak bal varbaşka bir alternatif düşünmeli ya da bu hafta bala veda etmeliyim
Ara 13.30 gibi yarım bardak süt ve gronola.Uzwrine tarçın zencefil zerdeçal da ekledim.

Aksam18.00
Ispanak böreğieşimin canı istemiş, üç dilim ve bol salatayarın okulda nobetciyim telafi ederim inşallah.Bugun spor yapacaktım yapamadım
Şu 3 lt ye yaklaştı.Biraz önce de bir çay bardağı yeşil çay içtim limonlu .
Adım sayım da ektedir Zipzip- She-Raa Cordelia

Eklentiler

• IMG_20220320_095824.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2022-03-20-23-42-01-428_com.huawei.health.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 11
Afiyet olsun canım

Ay canım bunalmışsın keşke esin baksa sen bi kahve içimi çıkabilsen havan değişir. Arkadaş çevren yok mu gidip gelebileceğin. Bugün ben de çıktım markete gidecektim sonra o kadar soğuktu ki arabaya bindim gittim malesef yürüyemedim bugün de kâr yağıyordu ama tam kar değil soğuktan kepek gibi yağar ya öyleydi.

Allah yardımcın olsun canim yalnız olduğunu düşünme bazen eşine bırak sen bahane ile çık yalnız kalip kendini dinlemek iyi gelir
Arada çıkıyorum markete gidip geliyorum, o bile terapi gibi geliyor bana. Ama gelirken bakıyorum ki pencere önünde beni bekliyorlar

Kafam çok dolu sürekli hesap kitap yapıyorum saçma sapan bir pahalılık var. Allah sonumuzu hayır etsin
Bak bir süre sonra şu oldu ben de yesem de yemesem de ölücem kim için çalışıyorum borç harç tabiki yapmadan keyfine bakmalı insan yoksa bu büyük şehir ve hayat mutsuzluğa çekiyor insanı olduğumuz kadarıyla mutlu olup olamiycaklar için üzülmek şikayet etmek için aslında hayat çok kısa

Afiyet olsun canım, ben de çok severim ıspanaklı börek çeşitlerini. Ama yağlı ve bol kalorili oluyorlar. Hem mideni rahatsız eder hem de tartıda yüzünü güldürmez Yarın nöbetin varsa telafi edersin canım, 5 teneffüste 10 bin adım atabilirsin ben okulumu özledim ama bebem var, bakacak kimsemiz yok ühühühü

Kesinlikle haklısın. Ben küçük kalemlerin hesabını çok yapıyorum. Biliyorum durumumuz yeterli biliyorum aç açıkta kalmayacağız ama ister istemez düşünüp duruyorum. Eşim çatlak mısın sen diye dalga geçip duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…