Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Amin elhancım çok sağol. Genç ve çok ani olunca insan sarsılıyor, bir de hayatımın büyük bir bölümünde hep vardı, öyle uzak falan değildik. İnsan bir parçasını kaybetmiş gibi hissediyor. Ama dediğin gibi devam ediyoruz işte.
Canım benim Allah dayanma gücü versin. :dua::KK200:

Günaydın canlar 🥰
Günaydııınnn 🥰
23 Mayıs
Sabah
Bir âdet kabak mücver
Bir tabak dokusu pancar eksilemesi
Bolca da erik
Öğle sonrası
Az miktarda kuru tarhana 2 ceviz
Akşam 6 da
Küçük tabak sebze yemegi
2yk bulgur pilavı, 12 bin adım

Elhan Elhan LenaG LenaG
Cordelia Cordelia Eki Görüntüle 3431708
Afiyet olsun 🥰 hep görüyorum sende tarhana bu yaprak gibi olanlardan mı ?
Günaydın kızlar bu Regl ne aptal bir şey. Sabah sabah uyandım ağlıyorum 😬
Birikim yapmışsındır regl de destek atmıştır birikmişlere hadi bi patlayın diye. İyidir,iyi gelir 🙏(tabi ben kıpkırmızı olurum hemen de anlaşılır ama olsun 🤭)
Günaydınlar herkese 😻 🌸 🫶🏻
Yarın tartı günü 🥳
Günaydıınnn 🥰
Günaydın kızlaaaar 🥰
Günaydın bademcim 🥰
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydın çıtır abla 🥰
59 olmaya uzak değilim de ama uzağım:kızgın::kızgın::hamarat:
Hiiçç uzak değilsin 🙏
Günaydın kızlar 🌸😘
Günaydın 🥰
günaydın kızlar :KK68: :KK60:
Günaydın çiçek 😘
Günaydın 😃
Kızlar bu sabah yeşil çaya başladım.
Üstünde nasıl olacağı yazıyor

Ama geçen bir diyetisyen dedi
Bir bardak sıcak süte bir poşet veya bir kaç yaprak yeşil çay atın protein ağırlıklı beslenin bir haftada 5 ile 8 kilo arası verin burası bana çok saçma geldi. Bir haftada bu kadar hızlı kilo verince diğer hafta dikkat edilmezse fazlasıyla geri alınır😏 var mı süt ile yeşil çayı deneyen
Günaydın 🥰 ben yeşilçayı sütle de severim yaseminli yeşilçay içiyorum sütle mis gibi kokuyor.

Günaydın çıpçıtırlarim ve de aday arkadaşlarim :KK68: :KK60:
Günaydın kaptaniçemmmm 😘
Şaşirmadim ki elinin lezzetine inanıyorum. :KK5:
Şifa olsun Lenam. :KK60: Bizi mahrum birakmazsin değil mi :KK53:
Alet işledi ben öğündüm 🤭
Hemen göndereyim kaptaniçem 😘

Kızlar diyetisyenim şunu önerdi çok beğendim bir dene dedi. Yaban mersini ve biraz yulaf koydum çok güzel oldu. Gözünüze takılırsa markette falan atın bir sepete 🥰

Eklentiler

• IMG_0790.jpeg
    IMG_0790.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 21
Günaydııınnn 🥰

Afiyet olsun 🥰 hep görüyorum sende tarhana bu yaprak gibi olanlardan mı ?

Birikim yapmışsındır regl de destek atmıştır birikmişlere hadi bi patlayın diye. İyidir,iyi gelir 🙏(tabi ben kıpkırmızı olurum hemen de anlaşılır ama olsun 🤭)

Günaydıınnn 🥰

Günaydın bademcim 🥰

Günaydın çıtır abla 🥰

Hiiçç uzak değilsin 🙏

Günaydın 🥰

Günaydın çiçek 😘

Günaydın 🥰 ben yeşilçayı sütle de severim yaseminli yeşilçay içiyorum sütle mis gibi kokuyor.

Günaydın kaptaniçemmmm 😘

Alet işledi ben öğündüm 🤭
Hemen göndereyim kaptaniçem 😘
Teşekkürler evet Maraş tarhanası cips gibi ince oluyor

Aynen öyle aç kedi görüyorum ama mama koyamıyorum . Geçen adam caminin ilerisinde burası cami buraya mama koymayın dedi neresi uygun dedim burası değil dedi tamam ölsünler açlıktan cami yanı ya burası dedim 😔😔😔

Onun motivesinden de iş yerinde diyet yapan arkadaşlarla beraber yaptık çok güzel oldu. Ama yapılan övgü ve motivasyon konuşmaları çok kalbimi kırdı. Hala toparlanamiyorum 🙁

Yaptım canım tartıyı gösterdim ♥️

Çok sevdiğin şeyleri ödül yap. Mesela bugün programa tam uyarsam güzel bir kahvaltı yapacağım de. Ama hep gündüz ve öğlen vakitlerine bırak ödülleri

Canım ben ve benim gibi birçok kişi 75 li kilolardan geçti. Listeler var bizde istersen atalım yol gösterici olur.

Afiyet olsun 😍

Gel sarılalım bazen sebepsiz ağlamak iyi gelir. :KK74:
Sağol kaptanım 🥰

X