Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

derin su sana katılıyorum cnmö ben normalde çok yavaş kilo veririm ama 1 aydır içiyorum 2.5 kilo vermişim ama görenler daha çok vermişsin diyorlar sanırım yağlardan gitdi içine giremediğim pantalaonlarım vardı ama şimdi giyebiliyorum. 2. ve 3. ayda kiloda daha çok düşme oluyormuş. benimde vermm gereken 15 kilo var ama böyle giderse 10 lilo giderse istediğim görünüme kavusucam inşallah hepimiz istediğimiz kilolarımıza kavusuruz azimle devam edelim.

ya arkadaşlar ben bu karışımı 3 gündür kullanıyorum bi yan etkisi yok şişkinlik falanda gitti ama bi sorum var ya acayip tuvalate çıkartıyo elma sirkesinden galiba idrar söktürüyo inek gibi hissediyorum tuvalette kendimi sizdede böyle bişey oldumu?acil cevap lütfennn

ya arkadaşlar ben bu karışımı 3 gündür kullanıyorum bi yan etkisi yok şişkinlik falanda gitti ama bi sorum var ya acayip tuvalate çıkartıyo elma sirkesinden galiba idrar söktürüyo inek gibi hissediyorum tuvalette kendimi sizdede böyle bişey oldumu?acil cevap lütfennn

evet zaten balı ılık suda tuvalete cıkmak için yapardım ben sirkenin içine bal da ilave edince tuvalete çıkartıyokaydirigubbakcemile3
vala bu yönden çok güzel bu karışım bize de oldu böyle bişey ferah ol:1hug:

ewet ewet aynen öyle oluyodu. annem iyi bişi oldugunu sölemişti. a.s

derin su sana katılıyorum cnmö ben normalde çok yavaş kilo veririm ama 1 aydır içiyorum 2.5 kilo vermişim ama görenler daha çok vermişsin diyorlar sanırım yağlardan gitdi içine giremediğim pantalaonlarım vardı ama şimdi giyebiliyorum. 2. ve 3. ayda kiloda daha çok düşme oluyormuş. benimde vermm gereken 15 kilo var ama böyle giderse 10 lilo giderse istediğim görünüme kavusucam inşallah hepimiz istediğimiz kilolarımıza kavusuruz azimle devam edelim.

canım ne alemdesin ne kadar oldu nasıl gidiyo karışım daha kilo verebildin mi veya incelme oldu mua.s.

he iyi o zaman demekki yağlar idrarla beraber defolup gidiyo bizden bak sevindim ben bu işe
inşaallah bıkmadan devam ederimde bende incelirim ya biraz gaza ihtiyacım var galiba

he iyi o zaman demekki yağlar idrarla beraber defolup gidiyo bizden bak sevindim ben bu işe
inşaallah bıkmadan devam ederimde bende incelirim ya biraz gaza ihtiyacım var galiba

benim bi elbisem vardı siyah basenlerim olduğu için giymeye cesaret edemezdim ama bir ay içinde inceldim ve bugün elbisemi giydim :-)

aynen güzelim...bu gidişle istedigimiz kıvama gelicez sanırımkaydirigubbakcemile5
canım bişey diyim mi sana?ben bu karışımı bu sitede okuyup yapmadım.kardeşimin eşinin yengesi yapmış kardeşim anlattı bana...kadın diyormuş ki,1 aydan sonra afedersin indarırn rengi ve kıvamı bile koyulaşmış ve de yaglıymış idrarıı:))biliyorum igrecim ama söylemek istedim yani iyi bişey idrara çıkmak:))
benim bi elbisem vardı siyah basenlerim olduğu için giymeye cesaret edemezdim ama bir ay içinde inceldim ve bugün elbisemi giydim :-)

yaaa çok sevindimkaydirigubbakcemile5bende iki tane hiç giyemedigim eşimin ısrarıyla aldıgım sıfır kotum var:))onları giymeyi çok istiyorum...ne akıla hizmet aldıysam onu da zar zor kapatmıştım alırken bide üstüne daha kilo alınca imkansız olmuştu.ama denemedim ne zamandır:)

makbuşşşş gel anam nasıl gidiyo elma sirkesi anlat da duysun kıslarrrr:))))ayva göbeklimmmm:dance:

günaydın hanımlarr valla derinim süper gidiyor dediğin gibi kilo olarak belli etmesede bariz incelme var inşallah devam eder

evet makbuşum yaaa...kilo olarak cidden kaç gündür tartılmadım şimdi en son 1 buçuk kiloydu şimdi ne kadar desem yalan olur.ama görüntü olarak süper..vede dün halamın kızına ölçtürdüm kendimi.kendim emin olamıyom ölçünce...çünkü terzi kendisi:)göbek çekrem 104 olmuş...geçenlerde 110 falandı düşün şaşırdım:)

kizlar helal olsun icebilene bunu bi kere ictim gun boyu midem bulandi genzim yandi bi tuhaf oldum

sirkesini fazla koymuşsun sanırım canım çünkü bende bikaç kere fazla sireke daha fazla zayıflatır die öyle denemiştim dediin gibi yaktı her yerimi içerken bi de gün boyu midem bulandı:KK43:((

sanırım bu karışım aynı zmnda mideyide küçültüo artık yemek yedikten sonra hemen midem bulanıo... benim midem hassas sanırım ihtiyacımdan fazla yiyince bi süre mide bulantısı yapıo... artık mesele bi kase çorbayla veya bir muzla bile doyuyorum...

sanırım bu karışım aynı zmnda mideyide küçültüo artık yemek yedikten sonra hemen midem bulanıo... benim midem hassas sanırım ihtiyacımdan fazla yiyince bi süre mide bulantısı yapıo... artık mesele bi kase çorbayla veya bir muzla bile doyuyorum...

evet canım..bende başladıgımdan beri yediklerime dikkat ediyorum.amaiki gündür makarnaydı falan karıştırdım biraz.midem bulanıyor dünden beri:KK43:(

canım çok güzel sevindim senin adınakaydirigubbakcemile5
benim bugün iki hafta oluyo ama bende hiçbi değişiklik gözükmüyo karnım da şişti iki günden beri gene herkes incelme var diyo bende neden olmuyo bi anlayabilsem ya aklım ermedi gitti nasıl bi anormallik var bende çözemedim yemek de yemiyorum zayıflıcam die kahvaltı hiç yapmıyorum öğlen bi tabak yemek akşam bi tabak yemek o kadar bide su aayy ömrümü yedi bu diyetler artık sirkeli sudan da umudumu kesmek üzereyim yarın üçüncü haftaya başlıcam bu haftada da bişey olmazsa bırakıcam artık mafoldumben

takdir ediyorum seni, bir ayda dört kilo süper birşey. başarılarının devamını diliyorum, benimde on kilo fazlam var az değil, ama acelemde yok ,yavaş yavaş sağlıklı vermek en mantıklısı, ama bu karışım işe yarıyor kesinlikle, daha bir hafta oldu sıkılaşma hissediyorum
zemuszemus

Bugün diyete başlayalı 1 ay oldu, bu akşam ölçülerimi alıp incelme varmı bakıcam, var gibi hissediyorum çevremdekiler öyle söylüyor kaydirigubbakcemile3 umarım incelme mevcuttur. 1 ayda net 4 kilo verdim, ama bu günlerde kilo vermem durdu hissediyorum, az yesemde kilom sabit. Aman verdiklerimi geri almayayım da :roflol: Spor yapamıyorum yapsam belki kilo vermem başlar tekrar... Plates yapayım evde biraz biraz da dambıl çalışmalıyım göğüs ve kollarımın sarkmaması için, tabi biraz da yarım mekik göbeği eritmek için kaydirigubbakcemile3 Spor şart duraklayan kilo vermemi harekete geçirmem lazım tekrar. Tabi sirkeli suya da devam kaydirigubbakcemile5

canım çok güzel sevindim senin adınakaydirigubbakcemile5
benim bugün iki hafta oluyo ama bende hiçbi değişiklik gözükmüyo karnım da şişti iki günden beri gene herkes incelme var diyo bende neden olmuyo bi anlayabilsem ya aklım ermedi gitti nasıl bi anormallik var bende çözemedim yemek de yemiyorum zayıflıcam die kahvaltı hiç yapmıyorum öğlen bi tabak yemek akşam bi tabak yemek o kadar bide su aayy ömrümü yedi bu diyetler artık sirkeli sudan da umudumu kesmek üzereyim yarın üçüncü haftaya başlıcam bu haftada da bişey olmazsa bırakıcam artık mafoldumben

canım hiç tartılmadın mı daha CADIARZU

yaaa kızlar benim moralim çok bozuk... binbir zahmetle, çabayla verdiğim 10 kilonun 3ünü geri almışım... mafoldumben işin ktüsü kalçalarım genişlemeye başladı... ki en sıkıntılı bölgemdir benim oraa... :1no2: ne zamandır şirkettekiler diodu kalçaların genişlemeye başladı die ciddiye almıodum ama bugün tartıldım ve 59 olduğumu gördüm... kızlar yardımm lütfeennn... yani destek sadece elma sirkemi aylardır hep içiorum ama son zamanalarda abur cubur yemeye başladım... bunları kesersem tekrar veririm di mi.? :çok üzgünüm:

yaaa kızlar benim moralim çok bozuk... binbir zahmetle, çabayla verdiğim 10 kilonun 3ünü geri almışım... mafoldumben işin ktüsü kalçalarım genişlemeye başladı... ki en sıkıntılı bölgemdir benim oraa... :1no2: ne zamandır şirkettekiler diodu kalçaların genişlemeye başladı die ciddiye almıodum ama bugün tartıldım ve 59 olduğumu gördüm... kızlar yardımm lütfeennn... yani destek sadece elma sirkemi aylardır hep içiorum ama son zamanalarda abur cubur yemeye başladım... bunları kesersem tekrar veririm di mi.? :çok üzgünüm:[/

panik yok panik yok!!!tamamen abur cubur yüzünden canım.hemen kesersen 1 ayda toparlarsın yine ok

X