Elti annesi amacı ne acaba?

Anne yasındaki kadınlarla da arkadaşlık edip verimli zaman gecirebilirsiniz de mevzu giybet fitne fucur konularini konusan her yaştan insandan uzak durmak olmalı? E bu kadını basta alıstıracak ne yaptın da zırt pırt yüz bulmus durdurak yok dadanmıs sana derler..

Kız kaynının görümcesi nasıl olsun baldızıdır o afhjj görümce olsa duramaz ahjkk
Hahha aynen. Aklıma şey geldi. Eşim ilk defa bize gelmişti ailem ile tanışmaya. Bir meraklı komşu sormuş kim geldi size diye. Annem de birden caktirmayim diye dayımın oğlunun kardeşi demiş:))) öyle gülün diye anlattım işte:)

Kuzenı kım böyle dese beyin error verır soru soramaz annen işi biliyor

Kimi insan yüzsüz oluyor maalesef. Şuan yine aklıma geldi sinirim zıpladı Benimde eltimle kaynım 60m² lojmana kalmaya gelmişlerdi eltimin annesiyle ve 1 tanede çocukları var 4 onlar 3 biz 7 kişi. Eltimin annesiylede hiç bir samimiyetim yok. Tel. No.larımız bile yok birbirimizde. Hatta eltimlede hiç bir samimiyetimiz yok memlekette kv.lerde karşılaşırız merhaba okadar.
Sizin elti annesiyle samimiyetinize anlam veremedim.

Kızı aratıyodur açık arıyolar

Elti annesiyle paylaşacak ne buluyorsunuz da telefon numaranız bile birbirinizde kayıtlı? Ne değişik aile bağlarınız var. Kendi kv görüşmüyor ama eltinizin annesiyle görüşüyorsunuz? Siz cidden çok ilginç bir insansınz, her konunuz birbirinden tuhaf.

Elti bile size karşı oralı olmazken annesi ne alaka? Ne derdin varsa kaynağına git çöz deyin uzaklaştırın.

Elti ve annesi bir olmuş sanırım. Agzınızdan laf çıkarıp ortalıgı el eleye vermek için çok konuşmak istiyor sa kızını arasın pandemiden dolayı kabul etmeyin ve tlfnlarını açmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…