elti sorunu

Bu kadar çavuk küsüp yok sayan ailelere dikkat edin derim. Aynısı yarın sizin de başınıza gelecektir. Zırt bırt için küsülür mü? Ha size gelince kıskançlığı, her şeyi kötüye yormayı bırakın. Sizin hayatınızda eltinizden başka bir şey yok mu yahu?

Ne kadar gözünüzde büyütmüşssünüz eltiyi ve üzgünüm içten içe kıskanmışsınız anlattıgınız kadarıyla eltinizde fena ve akıllı ama sizde ondan aşagı degilsiniz bu kadar kafaya takmayın kayınvalıdenızı de paylaşın nolcak siz iyi olup o kötü olunca size taç takmıcaklar bu arada siz servis yapıyorsanız onuda uyarın o da yardım etsin içinize atmayın

İkizin de birbirinizi kıskanıyorsunuz bence. Cocuk düşündüğünü söylemek ayıp mı size ne? İstediğini toplar istediğini toplamaz. Onun da aklı sıra laf sokmaları yanlış.

Ay hepsini okudum da çift görüyorum şu an sanırsam:S Siz de ona karşı boş değilsiniz canım. Karşılıklı kurşun atıp duruyormuşsunuz birbirinize.
Bir yerde birinin eltinizden için güzel dediğini yazmışsınız. Kilit nokta bura olabülüüü:cool:
Bir de anlamadığım; o kadar ayrıntı verilerek yazılıyor ki bazen, hiç mi o insnlardan birinin burayı gelip okuyabilme ihtimali olduğunu düşünmüyorsunuz?
Ben korkarım açıkçası. Selen'e kadar öğrendik maşşşallah.

Kuma gemisi Yürür , elti gemisi yürümezmiş.
Konuyu okuduğum kadarıyla eltide zerre kadar kötü niyet göremedim. Amacınız herkesin sevdiği cici gelin olup, eltiyi dışlamak. Ufak tefek şeyler için kin bitiktirmişsiniz resmen. Hep derdim,oğlumun keşke bir amcası olsaydı. Sizin gibi bir eltim olacağına oğlumun Amca'sı Olmasın. Biraz iyi niyetli olun, ancak o zaman mutlu bir insan olabilirsiniz.

Sağına soluna güvenip herşeyi ortalığa dökme....yarın öbürgün bal börek olurlar arada sen kötü olursun...abla tavsiyesi :KK66:

Canim seni coook iyi anliyorum hak veriyorum. Aynisi bendede var. Insanlar nasil boyle degisebiliyor anlamiyorum. Bu neyin hirsi neyin kiskancligi. Benim eltimde tuhaf gelip gitmezler ama kendi tarafi a kostura kostura gider. Birsuru olay cikardi kv kayinoederi parmagina doladi, timsah goz yaslariyla. Simdi

diye. ilk birkaç gün her şeygüzeldi derken olanlar oldu. nişanlımın kuzeniymiş mersinden oğlan geldi. nişanlım önceden bahsediyor ama görmedim bu çocuğu hiç ben. neyse oğlan geldi ama o geldi geleli tatil bana zihir oldu. nasıl derler tam bir yılan :KK43:(( kayınvalidemle şimdiden aramızı açtı ben artık ne yapacağımı şaşırdım bana bir akıl verin. ne yapıyor derseniz evde saat 8 oldumu herkez kalkıyor sofra hazırlanmaya başlanıyor biz 8 buçuk gibi oturuyoruz sofraya sonra masasını toplamasıydı etrafı toparlamasıydı hazırlanmasıydı derken 9-10 gibi denize gidiliyor gençler olarak. şimdi bu çocuk geldi sabah 6da kalkıyor hamurlar yoğuruyor lokma döküyor evi kokutuyor sabah sabah zaten onun yemek kokusuna uyanıyoruz sabahın köründe. lokma yapmasa kek yapıyor börek yapıyor kahvaltı sofrasına diziyor bunları. bana da habire laf çakıyor iyi uyudun mu abla lokma güzel olmuş mu abla diye. kayınvalideme baka baka yani... ben sabahın köründe kalkıp onun gibi milleti uyandırıp lokma dökmek zorundamıyım,,, ben zaten her işe koşuyorum evde, sabah sofrayı hazır ediyorum saatinde kalkıp. ben de dayanamadım dedim cihancığım dedim ne güzel sofra kuruyorsun ama bak sen oğlan çocuğusun gerek yok böyle koşturmana hem illa yapacağım diyorsanda 8de kalkarız beraber yaparız canım sabah erkenden kendinle birlikte ev halkınıda uyandırıyorsun canım benim dedim. aa 8 de kalkıp 10da mı edeceğiz kahvaltıyı abl sen de yani demez mi.... herkez bana bakıyor sofrada öyle deyince ne kayınvalidem ne nişanlım bana dstek çıkmadı hayret bir şeyy yani.. dün de biz denize giderken kalkmış ocağı cifliyor. sanki ben yapamam ona kaldı ciflemek. ben daha dün ciflemiştim cihancım gel hadi bak denize gidiyoruz dedim denizde yüzerek temizlenmez ev, abla sen git güzel güzel yüz dedi kaldım öyle gitsem mi gitmesem mi bilemedim dikildim kaldım kapıda. yani her şeyin bir zamanı var cif yapacak zaman var denize girlecek zaman var. yani bu çocuğun her lafı her hareketi bana batmaya başladı. evlilik üstü aramızı da bozacak. nişanlıma dedim dün bu çocuk bana bilenmiş ben ne yaptım dedim saçmalama çocuk o daha hem sana yardım ediyor daha ne istiyorsun nankörsün NANKÖR diyor. yaz sonuna kadar da kalacakmış anası babası nasıl yolluyorsa. ben artık ne yapacamı bilmiyorum ama tatil şimdiden zihir oldu....
Genişletmek için tıkla...
Canim sana coook hak veriyorum. Aynisi bendede var. Anlamiyorum bu ne hirs ne fesatlik. Ufacik tefecik uc yildir evli, ztn cok kavga ediyorlar kaynimla, her kavgadada hemen ortaliga yayiolar. Kv ve kayinoederim kostura kostura gidiyorlar. Timsah gozyaslarida var tabi. Sonrada hicbirsey olmamis gibi yapiyor ya hayret ediyorum. Bizede gelip gitmezler kendi tarafina gider durur. Kaynimindaumrunda degil. Kv parmagina doladi, tek onlar iyi olsun kavga etmesinler diye kosa kosa gidiyorlar. 8 yillik evliyim daha bi kez esimle kavgami disariya yansitmadim ne kendi aileme ne kv gile. Bencil ego birisi. Bide ben tanistirdim kaynimla, sonrada begenmez oldu. Tanistirdigimda canim cicim
Seni hatırlıyorum...hani kv ne senden önce düşünüp terlik alan cihan değil mi bu :KK70:
Ama sen nişanlıydın o zaman...hatta adaya mı ne gitmiştiniz kv ne...ne ara 8 yıllık oldunuz?
Edit: 1000 yıllık konulara neden yazıyorsunuz yaaa :KK62:

Büyük eltiler hep böyle olmak zorunda mı?
Kayınvalidenin teyzenin gözüne girmek için eltiyi kötülemişsiniz. Bunun başka açıklaması olamaz. Eltinizin sizi kıskandığını sanmıyorum,ne yaşadı da bu duruma geldi acaba tek taraflı olmaz bu işler.Aileye yeni girmiş daha alışma sürecinde.Kendi haline bırakın insanları size göre yaşamak zorunda degiller.

Seni hatırlıyorum...hani kv ne senden önce düşünüp terlik alan cihan değil mi bu :KK70:
Ama sen nişanlıydın o zaman...hatta adaya mı ne gitmiştiniz kv ne...ne ara 8 yıllık oldunuz?
Edit: 1000 yıllık konulara neden yazıyorsunuz yaaa :KK62:
???? Biriyle karistirdiniz glba :))

Ben hepsini okudum yorum yok arkadaşlara katılıyorum ...

çok yakın bir zamanda eltiniz kendini belli etmiş sadece sana kötü davransaydı pek kale alan olmazdı lakin kv çirkin hareketleri ile kendini resmen dibe kadar batırmış boşver kaybeden o sen yine kv kp saygıda kusur etmeki farkınız belli olsun Allahım yar ve yardımcın olsun

X