elti sorunu

Elti, görümce vs. bunlar için bu kadar satırı nasıl yazabiliyosunuz anlamadım
Okumaya üşendim sen düşünüp durmaya hatta buraya yazmaya üşenmiyo musun
Vaktine yazık kardeş

:)))) valla haklısın bu kafa serin tutar insanı :)
Yani ne bileyim 3 günlük dünyanın
2 gününü eltiyle doldurmuş gibi
Ben bunu dedim o onu dedi, karnıyarığı kaynanam ilk tanışmamızdan beri güzel yapıyo. Ama o da dedi ki eline sağlık her zaman ki gibi güzel yapmışsın. Aslında şunu demek istedi hep bizim için karnıyarık yapar .......... vs.

Bir patlıcana bu kadar anlam yüklemeyin yahu, kadın yemek yapmış yiyin kalkın

Erken yaşlanırsınız sonra bak

Son düzenleme:
Ben eltinin özellikle yaptığı bir şey göremedim siz her şeye sinir oluyorsunuz kız ne yapsa suç.
Sarmasından yememek falan. Ayrıca eşinizin şakası da hoş olmamış karı kılıklı ne demek?
Boşu boşuna büyütülmüş küçücük sorunlar.

Konu sahibini hakli buluyorum fakat elestirilecek davranislari var.
Eltisini cok onemsiyor.
Bayramda corap gormus gitmis aynisini almis kiskandigindan falan.
Bu takilacak bir sey mi.
Naparsa napsin yam

Taklit ettigini sen biliyorsan gül geç dimi yani.
Bir kıyafetin aynısı almak kıskandığı anlamına gelmek ki beğenmiş almış ben öyle düşünürdüm mesela:KK45:

Yani ne bileyim 3 günlük dünyanın
2 gününü eltiyle doldurmuş gibi
Ben bunu dedim o onu dedi, karnıyarığı kaynanam ilk tanışmamızdan beri güzel yapıyo. Ama o da dedi ki eline sağlık her zaman ki gibi güzel yapmışsın. Aslında şunu demek istedi hep bizim için karnıyarık yapar .......... vs.

Bir patlıcana bu kadar anlam yüklemeyin yahu, kadın yemek yapmış yiyin kalkın

Erken yaşlanırsınız sonra bak
:KK70::KK70::KK70:

Bence bazı şeyler sana bağlı
Ben okuyorum okuyorum büyük bi sorun göremiyorum
Daha çok ben mükemmel bir gelin olmalıyım derdinde gibisin, olsan da takdir görmeyince ve diğer elti gayet anın tadını çıkarıyo diye ona kızıyosun

Anlattıkların bu yönde hep
Mutfağı topladım onu yaptım bunu yaptım ( madalya mı taksınlar ? ) ama bi baktım eltim kocasıyla müzik dinliyo oynuyo ( e oynarlar kime ne? )
Çok gereksiz şeyleri büyütüyosunuz gibi ?

Tamam dersin ki hep ben iş yapıyorum o yapmıyo
E o zaman da sende bırak, sana mı tapulu her iş
Ama yetişin komşular eltim böyle demenin hiç birşeyi çözmeyeceğini bilmelisin

Sıfatı elti veya başka bişey kim olursa olsun bu kadar önemseyip didiklemeyin her hareketini
Kendinize zarar

en ufak ayrıntıya kadar kim ne demiş bukadar da yazmasaydınız konuyo baştan sona okuyavcakım ama yarısın da gına geldi.

bu hayatta kimseye iyilik yapılmaz yapıldığı zamanda malesef nankörlük olarak bize geri döner doğanın kanunu böyle sanırım
hayat böyle insanlarla uğraşmaya ve takmaya değmeyecek kadar kısa

Bence bazı şeyler sana bağlı
Ben okuyorum okuyorum büyük bi sorun göremiyorum
Daha çok ben mükemmel bir gelin olmalıyım derdinde gibisin, olsan da takdir görmeyince ve diğer elti gayet anın tadını çıkarıyo diye ona kızıyosun

Anlattıkların bu yönde hep
Mutfağı topladım onu yaptım bunu yaptım ( madalya mı taksınlar ? ) ama bi baktım eltim kocasıyla müzik dinliyo oynuyo ( e oynarlar kime ne? )
Çok gereksiz şeyleri büyütüyosunuz gibi ?

Tamam dersin ki hep ben iş yapıyorum o yapmıyo
E o zaman da sende bırak, sana mı tapulu her iş
Ama yetişin komşular eltim böyle demenin hiç birşeyi çözmeyeceğini bilmelisin

Sıfatı elti veya başka bişey kim olursa olsun bu kadar önemseyip didiklemeyin her hareketini
Kendinize zarar

önce evlenmiş ya aileyi, evi sahiplenmiş. gelin olduğunu unutmuş konu sahibi. aile sözcüsü gibi eltisine hesap soracak neredeyse.
konu sahibi sen de gelinsin, eltin de. mevkiniz aynı yani, bu kadar kasma kendini.

Yarısına kadar okudum yolda görsem "aha bu selen in eltisi" derim o derece yani. Görüşmesen hiç sorunun kalmaz

önce evlenmiş ya aileyi, evi sahiplenmiş. gelin olduğunu unutmuş konu sahibi. aile sözcüsü gibi eltisine hesap soracak neredeyse.
konu sahibi sen de gelinsin, eltin de. mevkiniz aynı yani, bu kadar kasma kendini.

Aslında düşündüğü gibi davransa sorun yok
Sırf büyük elti daha hamarat vs densin diye yapıyo
Sonra da diğer elti niye yapmadı diye burda saydırıyo gibi

Aslında düşündüğü gibi davransa sorun yok
Sırf büyük elti daha hamarat vs densin diye yapıyo
Sonra da diğer elti niye yapmadı diye burda saydırıyo gibi
yani. desinler için yapan yapmasın, zahmetinin değeri kalmıyor sonra.

Seninde mi büyük eltin böyle
yok o tembeldi.
ama her işime karışırdı. çöplerimi karıştırırdı, ne atmışım, ne yemişim. israf vs diye kv ye yetiştirirdi. kendi evinde yemek yapmaz, çoluk çocuk koca neredeyse her öğün bana yemeğe gelirlerdi.
8 senedir görüşmüyorum, rahatım.

İçinizi dökün, dökün de az da okunaklı bir şekilde yazın Allah aşkına.. Bir hışımla klavye tuşlarına hücum edilmiş sanki..
Görüşmeyin olsun bitsin.

yok o tembeldi.
ama her işime karışırdı. çöplerimi karıştırırdı, ne atmışım, ne yemişim. israf vs diye kv ye yetiştirirdi. kendi evinde yemek yapmaz, çoluk çocuk koca neredeyse her öğün bana yemeğe gelirlerdi.
8 senedir görüşmüyorum, rahatım.
Yorumlarından anladım da ondan sordum
Ne diyeyim iyi ki eltim yok o zaman ( :

X