Emrivaki yapan kaynanam

Benim evde pis. Gelirken emrivaki esim aranir ben bile degil 2 kisi beklerken kaynanamin kardesleri yigenleri annesi yada gorumcemin kankasida ek de sunulur. O iki kisi bakmisin 10/12 kisi cocuklarla. Aman kizim hicbisey yapma yedikde geldik derler her sey yeme.icme gibi ama yatak odama kadar karistirilir. Basta kiziyordum ama otursunlar benim pasagimla yetemiyorum napayim. Cocugami bakayim evmi temizleyim ikrammi hazirlayim hamilelikte cabasi. Bi sure sonra bikkinlik geliyor yapacak bisey yok bahaneniz olsada gelecekler. Hastanrdeyiz deseniz siz yokken kalacaklar kacis yok bence simdiden.kolay gelsin stres yapmayin
Eviniz nasıl pis mesela? Bana dünyanın en kirli evi benim evim gibi geliyor haftada 2 gün abla geldiği halde :KK43: ben de böyle salan bi insan olmak istiyorum. Dağınık mı mesela veya tozlu mu? Bir de ilk amaaann temizlik yapmayacağım dediğinizde ev nasıldı gelenler bir şey dedi mi ?

Konuyla çok alakasız ama pfapa 'yi nasik atlattınız çok zor durumdayım oğlum her hafta atak geçiriyor
Çok basitmiş tedavisi. İlk oğlum yıllarca çekti. Farkedilmedi. İkinci oğlum da farkedildi. İyi bir Dr a denk geldik.

Dr kortizon iğnesi vurdu. En fazla üç kere olur bu iğne dedi. İlk iğneden sonra ne kadar zaman geçecek ona bakacağız dedi. Eğer üç ignede iyileşmez de bademcikler alınacak dedi.

Oğlum ilk iğneden sonra bu hastalığı atlattı. Diğer aşamalara gerek kalmadı.

Eviniz nasıl pis mesela? Bana dünyanın en kirli evi benim evim gibi geliyor haftada 2 gün abla geldiği halde :KK43: ben de böyle salan bi insan olmak istiyorum. Dağınık mı mesela veya tozlu mu? Bir de ilk amaaann temizlik yapmayacağım dediğinizde ev nasıldı gelenler bir şey dedi mi ?
Salmiyorum ki elbette surekli.yapiyorum.temizligimi ama.yetemedigim.zamanim oluyor. Msela dun duvarimi sildim.kizim 12 sat gecmeden komsum.gelmisti onun.cocuguyla geri cizmis. Cami siliyoyorum heryer boyunun ulastigi parmak izi artik haliyi yikamaya vermeye yetemedigim icin balkonda yikiyorum gecenlerde yikadim serdim.uzerine domates dusurmus yine leke. Gelenlerin bisey deme luksu yok derlerse zaten yatakodamdaki cekmecelere kadar karistirdiklari ortaya cikar. Arkamdan demislerdir daginik diye cokta umrumda

Ev temizliği için bi robot süpürge alın bence sürekli kullanımda bebekli ev de rahat edersiniz hem

Eski konu.Heralde kayınvalidesi uçağa binmiştir artık.😂

X