Erkek arkadaş

Bunun aynısını bende dedim ama ben kötü oldum altında bişey arıyomuşum gibi davrandı bana. Niye açık açık söylemiyosun çekiniyon demekki diye öyle düşündüm
Bunu ciddi söylüyorum bu adamdan bir cacik olmaz. Yalani katan, birseyleri katan o, sorguladiginizda suclu olan siz. Ailesinden önce kendisi sorunlu. Bu iliskiyi gözden gecirim derim. Ne kadar uzasa sonunda o kadar siz üzülürsünüz. Böyle insanlar icin en güzel yillarinizi yakmaya degmez

Senin yanında olsa babasına açıkca derdi evleneceğim kızın olduğu yerde iş bulacağım diye annesi var düğününü dağda yapsın felan nekadar saygısızca şimdiden böyle davranıyo görünen köy kılavuz istemez diye düşünüyorum nişan ve düğün için bence acele etme iyi gözlemle başka gelinleri varsa uzaktan bi takip et ilişkilerini

Senin yanında olsa babasına açıkca derdi evleneceğim kızın olduğu yerde iş bulacağım diye annesi var düğününü dağda yapsın felan nekadar saygısızca şimdiden böyle davranıyo görünen köy kılavuz istemez diye düşünüyorum nişan ve düğün için bence acele etme iyi gözlemle başka gelinleri varsa uzaktan bi takip et ilişkilerini
Bunları dediğimde önceden yapıyordu annem şimdi yapmıyor artık diyor sana iyi davranıyor eski şeyleri açma diyor unut sende diyor. Babası annesi hanım köylü dicek diye demedi bence. Başka gelin yok tek çocuk sıkıntı orda zaten o yüzden böyleler

Bunları dediğimde önceden yapıyordu annem şimdi yapmıyor artık diyor sana iyi davranıyor eski şeyleri açma diyor unut sende diyor. Babası annesi hanım köylü dicek diye demedi bence. Başka gelin yok tek çocuk sıkıntı orda zaten o yüzden böyleler
Tek çocuksa işin dahada zor☹️

Erkek arkadaşımla ayrı yerlerdeyiz artık bu beni çok bunaltıyor. Annesine çok düşkündür eskiden öyleydi yani şuan eskisine göre çok iyi. Eski zamanda annesinin bana söylediği çok kırıcı şeyler oldu o yüzden erkek arkadaşımla çok kavga ettik şuan erkek arkadaşımla eskisi gibi değil hatta eski düşüncelerini söyleyip sana ne kadar ayıp etmişim falan diyor. Ama biz ailesi yüzünden 1 yıl civarı kavga ettik çok kötü zamanlarım oldu çok üzüldüm kendimi çok yıprattım onlar yüzünden. Ve ben bunları içimden bir türlü atamıyorum. Sevemiyorum ailesini. Hatta kıskanıyorum bile. Ailesini övdüğünde annesinin yemeklerini anlattığında sinir oluyorum. Annesiyle oturmalara gider her yere gider bunları kaldıramıyorum garip geliyor bana.bu yüzdende sürekli erkek arkadaşıma soru soruyorum napıyosun ne konuşuyonuz gibi ya da oturmaya gitceğinde gitme evlenincedemi gitcen annenle heryere diye. O da hayır diyor ama inanmıyorum kıskançlıktan.

Kendi memletinde küçük çaplı işlerde çalışıyor biz görüşemiyoruz diye virüs bitince benim yanıma gelip iş bakcak.
Babasına anlatırken benim olduğum yerde iş bakcağını söylememiş. Onların memlekette iş imkanı sıfır oyduğu için burdan bakcak. Ama babasına derken burda iş bakcağını söylememiş başka yere gidip bakcam baba demiş. Bende neden açıkça söylemedin dedim. Aynı şey dedi ha başka yer ha senin olduğun yer dedi öyle tartıştık biraz sizce bendemi suç var çok mu bunaltmışım kıskançlığımlada zaten sürekli soru soruyorum (babası daha önce karının ağzına çok bakılmaz demişti bende o yüzden açıkça sormadığına takıldım)
Kesinlikle doğru söylüyor evlenince öyle olmaz. Daha beteri olur..

Kocan degilki sevgilin neden katlaniyorsun bunlara simdiden
Bukadar olay sizin evliliginizi dusunemiyorum facia olur

X