Erkek arkadaşım bana inanmıyor. :(

ya daha birlike olmadan senle pazarlığa giren bir erkekler nasıl birlikte oluyorsunuz..sizinmi mideniz geniş benmi geri kafalıyım.evlilik öncesi cinselliği yaşamanızdan bahsetmiyorum, ama böyle planlı programlı pazarlıklı ilişkiler mide bulandırıcı

bu nasıl bir saflık nasıl bir safsata anlayamıyorum. anlamam da hiç bir zaman gerekmez inş.

bir kere yeni sevgiline eski sevgilinle yaşadığını tüm detaylarıyla paylaşmak da nedir.
sonra; adam milletle yatmış kalkmış ama bakire değillermiş, kandırmışlar onu, senin bakire olduğuna inanmıyor vs. adam bekaret bozmayı takıntı haline mi getirmiş.
hem bozuldu muhtemelen de ne. bozulmuş işte bariz.

size geçmiş olsun. yakın zamanda ayrılırsınız zannederim...

konuyu dini içeriğe taşımak istemem ama bunu yapıp bir de günah almak, allah rızası gibi kelimeler kullanmak hiç bağdaşmıyor. tabi neye inanıyorsunuz onu bilmiyorum.

İnanmaz tabi, çünkü inanırsa "artık benim namusumsun " deyip evlenmesi gerekir. Halbuki memlekette daha atar gider yapıp tehdit edip bakireliği test edilecek kaç yüz bin saf! kız var. Ne diye evlensin ki? Hatta şu an peçeteyi çöpe atmış yeni birini "düşürüyordur"

Aynen arkadaşım okuyunca cinler tepeme çıkıyor,bu nasıl bir gençlik diyorum..
Kız olmayı bile altın bilezik olarak gören zihniyete ne denir ki?

Ayyy derde bak derde sanki kocan da senden ispat bekliyor vallahi migdemı bulandırdı aranızda ki diyalog bu adam sana yol yapıyor bal demedi deme senden alacağını almış zaten hatta almakla yetmemiş bi de götürmüş doktora hey Allahım ne günlere kaldık

Canım ısın ozu erkek arkadasın kadını sadece ıkı bacak arasından goren bırı.tek amacı da cınsellık.sımdı senle beraber oldu amacına ulastı kacmak ıcın bahaneler yaratıyor
yada her kıza bu şekilde yaklaşıyor olmalı taktiği budur bunun gibi zihniyetlerin

demek ""daha önce biriyle yattıysan söyle kızmıycam"" dedi ha.
bence bu denli birini kaçırma hemen evlen.

Biz kadınlar hep safız kandırmaya hazır ve nazırız birde bize seytan derler asıl seytan onlar
Erkekler afedersın seylerıyle bız kalbımızle hareket edıyoruz ondan.erkekler gıder beraber olur bırısıyle unutur hemen ama kadınlar oyle mı? hemen baglanır onun ıcın kendını kımseye kullandırtmayacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…