Erkek arkadaşımın bana şart koşması doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslinda suç kadinda olduğu kadar adamlarda, içlerinde kandiralan da vardir ama konudaki adam kandiriliyor gibi gelmedi bana, çoğu erkekte kandirilmadan bile isteye para vermeye bayiliyor nedense.

Ben para istemediğim halde durduk yere para vermek isteyenler illa oluyordu alisveris yaparmişim harcarmişim. Kabul etmiyordum. Oyle bana aciyacaklari sefil bir halim de yoktu, normal iyi giyinirdim bu arada. 😂
Bazı erkekler cidden pek bir saftirik oluyor. Yüzünü bile görmediği kadınlara kontör alıp para yollayanlar duymuştum😂

Bazı erkekler cidden pek bir saftirik oluyor. Yüzünü bile görmediği kadınlara kontör alıp para yollayanlar duymuştum😂

İşte adam da kendi agziyla söylemiş "gelecegini düşün benimle kal" diye. 😬 O kismi okuyunca anladim zaten olayi. Bu saflik değil, adam biliyor konu sahibinin paraya geldiğini. Alan veren memnun bu konuda kisaca.

Aslinda suç kadinda olduğu kadar adamlarda, içlerinde kandiralan da vardir ama konudaki adam kandiriliyor gibi gelmedi bana, çoğu erkekte kandirilmadan bile isteye para vermeye bayiliyor nedense.

Ben para istemediğim halde durduk yere para vermek isteyenler illa oluyordu alisveris yaparmişim harcarmişim. Kabul etmiyordum. Oyle bana aciyacaklari sefil bir halim de yoktu, normal iyi giyinirdim bu arada. 😂
Bazılarının olayı bu, para vermeyi seviyorlar, daa keşke sonra paramı yidii diye ağlamasalar.

Adam iyi,parası da var.eee evlenin o zaman.yada evlenmek için yeterince zengin mi değil?nasıl bir tavsiye verilir bilemedim
Evlenmek istemiyor ailesini bahane ediyor. Gerçekten seven kadinlar bir şekilde aileyi ikna edip evleniyorlar çünkü. Konu sahibi daha çok bana para versin, baksın, cinsellik de istemesin dursun bir köşede ben daha iyisini daha zenginini bulana kadar diyor.
Konu başlığı bile adamın şart sunması. Cinsellik istemese sorun yokmuş aslında.

Evlenmek istemiyor ailesini bahane ediyor. Gerçekten seven kadinlar bir şekilde aileyi ikna edip evleniyorlar çünkü. Konu sahibi daha çok bana para versin, baksın, cinsellik de istemesin dursun bir köşede ben daha iyisini daha zenginini bulana kadar diyor.
Adam evlat edinsin o zaman 😁 o olmasın bu olmasın. Eeeeee

Nerde öyle bedava, beraber sevelim.

Aynen madem bu kadar aile sözü dinliyor dönsün ailesinin evine, bir çekyat verirlerse ne ala.

Caresizligi anlarim ama yurtdisinda okumak, baski var diye aile yanina donmemek caresizlik degil. Apacik secim. Ve ben bu hayati secenlere saygi duyamiyorum

Evet bencilliğimin farkındayım, ama duygusal bir bağ olmasaydı onu kaybedince bu kadar üzülmezdim diye düşünüyorum
Onu kaybettiğin için değil parayı kaybettiğin için üzgünsün. Kendini kandırırsın da buradaki kadınlar bunu yemez. Aslında yaptığının sokak dilinde çok net bir karşılığı var ama yazmicam banlanmak istemiyorum

Yurt dışında mı okuyorsun?
Adam zenginse evlen bari
En azından kanunen de hakların olur
Seni hemen def edemez
Eğer evlenirse o zaman yaşarım cinsellik de madem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X