Erkeklerin klişe sözleri

sen daha iyilerine layıksın ben sana hakettigin hayatı yaşaamam falan filan işte

prenses yakaladım seni ... :)

ayy şimdi ayrılık öncesison mailini açıp buraya yazdıklarını kopyalayasım geldi de farklı değil zaten yazılanlardan...

ben sana layık değilim ... sanane yani... ona ben karar verebilirim...

ayy yok dayanamıcam kopyalıcam... nerdeyse 1 sene oldu ; bi açıp hüzünleneyim bari :kedi:

bekliyorummm....:uhm::roflol:

ajan adı üstünde böcüşüm biyerlere sığamıyo kız
ya bi dur selam ver demi hep koştur hep koştur ne olucak bu kızın sonu yaaa

ilk okuduğumda şoka girmiştim... çünkü tam 1 hafta öncesinde 2.yılımızı kutlamıştık...
nerdeyse 1 yıl önceki olay bu... kırparak kopyalıyorum...

Öncelikle birşeyler söylemek istedim maille de olsa...bıdı bıdı bıdı
Bunları söylemek kolay değil benim için oldukça zor. bıdı bıdı bıdı
Düşüncem şu dur ki ; Ben, senin sevgine layık değilim çünkü seni, senin beni sevdiğin kadar sevemiyorum. Bu yüzden de seni üzüyorum zaman zaman. Sana tutku ile bağlı değilim. Sana karşı bir heyecan duyamıyorum. Daha fazla birşey söyleyemiyorum. Çok üzgünüm. İnan benim için hiç kolay olmadı buna karar verebilmek ama ikimiz adına da en iyisinin bu olacağını düşünüyorum. Seni hala önemsiyorum, çünkü sen harika bir insansın ve açıkça söyleyebilirim ki benden daha iyisini hakediyorsun. Bunları gerçekten içtenlikle söylüyorum. Seni telkin etme amaçlı söylenmiş sözler değil. bıdı bıdı bıdı

-tatlicadiarzu-

ayyy ne salak geldi şimdi okuyunca mail mintim ...
allahımın salağı... bu arada 2 gün sonra 3. yılımız olacaktı ; kızımız olacaktı laelaelaelaelae

akannehir yaa işte odunluk adamların hamurunda var ne denir ...
Klişe bunlar dna'da kodlu zaar luzumu halinde direk beyne sinyal gidiyo dile getiriyolar ...
Ya sevip duygusal olamasaydı mazaallah bknz mint gacısının lalemsi şeysi off bacım offdelikafadulden

akannehir yaa işte odunluk adamların hamurunda var ne denir ...
Klişe bunlar dna'da kodlu zaar luzumu halinde direk beyne sinyal gidiyo dile getiriyolar ...
Ya sevip duygusal olamasaydı mazaallah bknz mint gacısının lalemsi şeysi off bacım offdelikafadulden

sonuca bakıcaksın şekerim... öyle ya da böle hadi bana güle güle dediler...

ama var ya bu sözleri ben de birilerine sölicem valla hırs yaptım... kaydirigubbakcemile3

ama ufak bi değişiklik yapmak lazım tabe
sen bana layık değilsin , daha kötülerini bulacağına inancım sonsuz falan demek lazım naniknanik
böcüşüm gerçekten bi müddet sona dışardan bakınca olaya ne kadar saçma olduğunu anlıyosun ve de bahane olduğunu söylenenlerin amanÇok üzgünüm çoook
sevgisel yetersizlik ; aşırı sevgi görme tabiki bunlar bünyelerinde bi algılama problemi yapıyo uzak olsun bu tipler artık hayatımızdan böcüşüm :1hug:

enemmm hepsi ayni bu erkeklerin ya :tomato::tomato:
ben sana layik degilim sen cok daha iyilerini hak ediyosun diyolar ya gider ayakta olsa bi adam akilli cumle kuruyolarsırnaşık şeybiz daha iyilerini hak ediyorus kislar hec usulmeyinşakkıdışakkıdı

Son düzenleme:
Soğudum..
Nasıl oluyorsa o. 2 gün önce canım aşkım. 2 günde.

Yada olmayacak, sonu yok.
Çok mantıklıdır ya beyfendiler. Herşeyin doğrusunu bilirler Haşa geleceği görürler. Yada malum olur...

Tüm yaşananları hatıraları, sevgiyi aşkı 2 cümleye sığdırma becerisini taşır bu erkekler.
O kadar saçmalarlar ki, bi açıklama beklersin ama öyle sunduğu saçma sebebin açıklamasında mantık aranmaz zaten.. Yan erkekler gel git akıllıdır. Gitmek istiyorsa bulur bi bahane..
Misal: Çişim geldi, acıktım, uykum geldi, içimden geldi, sen bırakmadan ben bırakayım, ben ayrılayım sen beni sev ama yine, egomu tatmin et, bak saçma sebepler buluyorum ki kapı açık kalsın diye, dönerim birgün belki ne olur ne olmaz, kız bulmama filan.. Pislikler ya..

bu erkeklerin beyinlerinin mekanizmaları aynı sanırım.hiç yaratıcı değiller :kaydirigubbakcemile3: benim de duyduğum bahaneler hep aynıydı.acaba evlenmeye karar verdiklerinde ne gibi değişiklik oluyor veya gerçekten kör kütük aşık mı oluyorlar acaba?

biraz ayrı kalalım
galiba anlasamıyoruz
senden sogumaya basladım duygularım aynı değil
ben evlenmeyi düşünmüyorum henüz
senin gelecegine engel olmak istemem
ben seni mutlu edemiyorum
sana ayrıracak zamanım yok
müsait değilim
eve gidince ararım
sarjım bitmek üzere
birde ask yalanları vardır ki duyda inanma
ilk seni sevdim
ben hiç kimseyi böyle sevmedim
:hulya: hepsi aynı hepsi

ben sana layık değilim benden daha iyilerine layıksınn (biliyorum zatens ebn benim layığım değilsinde gönül bu işte aka da konuyo senin gibilerede :dilcikar: )
sonraacımaa senden bi anda soğudummm
sonraa ilişkimize bi süre ara vermeliyiz ( tam ayrılma ayakları yaptığı andaki ilk cümle )
sana karşı eski heyecanım yok
biz birbimize uygun değiliz
bu işin sonu yok biz evlenemeyeceğiz
şu an için kendimi evlenmeye hazır hissetmiyorum.....
bıdı bıdı bıdı bıdı bıdııııı....
bizde bu sözleri duyunca önce bi :1shok: oluyoruz sonra mafoldumben sonra senağlama bu hale geliyoruz :çok üzgünüm:
biz perişan oluyozz manyak gibi
ama onlarr ohh keyfinde sefasındaa
tüm ayrılık acısıı yaşayanların adına dua ediyorum kızlarrr
rabbim onlardan çok daha ,y,leri çıkarsın karşımıza..kadir kıymet bilen gönlümüzün istediği gibi birini
ve hiç aklımızın ucuna bile gelmesin o insanlar..gelseler bile sadece acı bi tecrübe olarak kalsınlar hafızalarımızda :nazar:
veee onlar bizi asla unutmasınlarr ve karşılarına her zaman bizden atrıldıklarına onları bin pişman eden insanları çıkarsın rabbim..YAŞASIN KÖTÜLÜKKKK kötükedihüso :jeyyar:

rabbim onlardan çok daha ,y,leri çıkarsın karşımıza..kadir kıymet bilen gönlümüzün istediği gibi birini
ve hiç aklımızın ucuna bile gelmesin o insanlar..gelseler bile sadece acı bi tecrübe olarak kalsınlar hafızalarımızda :nazar:
veee onlar bizi asla unutmasınlarr ve karşılarına her zaman bizden atrıldıklarına onları bin pişman eden insanları çıkarsın rabbim..YAŞASIN KÖTÜLÜKKKK kötükedihüso :jeyyar:

Amiiiiiiinalkisalkisalkis
yasasin kotulukk nihhahaaakötükedihüso

vallahi kocamın klişe hiç bir sözü yok eğer konu kocamla ilgiliyse emin olun dosdoğru neyse paylaşırım sizinle
çünkü adam hep taktik değiştiriyor bacılarım

ben sana layık değilim benden daha iyilerine layıksınn (biliyorum zatens ebn benim layığım değilsinde gönül bu işte aka da konuyo senin gibilerede :dilcikar: )
sonraa ilişkimize bi süre ara vermeliyiz ( tam ayrılma ayakları yaptığı andaki ilk cümle )
bizde bu sözleri duyunca önce bi :1shok: oluyoruz sonra mafoldumben sonra senağlama bu hale geliyoruz :çok üzgünüm:

amiiin :Saruboceq:
ayrılığımızdan beri ilk defa daha dün bana layık olmayan şahsı gördüğüm için ( nerdeyse 1 sene sonra bu arada) çooook içten bir amin diyorum... :dilcikar:

amin inş dediğin gibi olur

X