Erkeklerin klişe sözleri

hayatımın en güzel günlerini seninle geçirdim hiç bitmeyecek sanmıştım ama herşeyin ilki olduğu gibi sonu da varmış birbirimizi tanıyamamışız

Sormadın ki (bilmem gereken bişeyi ondan deil de baskasından duyduğumda söylediği şey :umursamaz: )

Senle olmazsa kimseyle evlenemem ben ( Benden sonrasından banane be adam :sm_confused: )

Seni çok üzmeye başladım ( e üzme o zmn Çok üzgünüm çoook)

KLASİK AYRILIK SÖZLERİ…
erkeklerin ayrılırken bayanlara söyledikleri ayrılık sözleri - Seni üzmek istemiyorum.
-Sen daha iyilerine layıksın.
-Sana layık değilim.
-Biz seninle mutlu olamayız.
-İlerde daha çok üzülmektense şimdi ayrılalım.
-Aşamayacağımız engeller var.
-Senden elektrik alamıyorum.
-Senin isteklerine cevap veremem.
-Biz çok faklıyız.
-Lütfen bana acı çektirme.
-Artık konuşacak bir şey kalmadı.
-Denk değiliz.
-Sen her şeyin en iyisine layıksın.
-Ayrılsak da dost kalalım.
-Böylesi ikimiz için daha iyi olacak.
-Sana olan sevgimin küçüklüğüne değil çaresizliğimin büyüklüğüne inan.
-Etrafındakiler şans ver.
- Biz ayrı dünyaların insanlarıyız.

Artvinli bir sevgilim vardı geçmiş zamanın bir bölümünde, adam erkek çocuk delisiydi. Çocuk dünyaya getirmek istemediğimi söylediğimde 'sokaktaki fahişe dostuna çocuk doğuruyor sen bana bir çocuk veremiyorsun öyle mi. inşallah hiç çocuk doğuramazsın' diyerek çekip gitmişti. Akıllım laz aklıyla bana beddua ettiğini sanmıştı. Amaaan herkes giderken kinini kusup gidiyor ama bir kulağımdan girip öbüründen çıkıyor, pek de etkilemiyor beni böylesi sözler.

Bir de erkek kısmı ''sen daha iyilerine layıksın'' cümlesiyle başlayan cümlecikleri pek seviyorlar. Yerim sizin o laflarınızı...

askerlikle bir arada götüremiyorum...:1shok:
sni çok seviyorum ama biz yokuz artık,senle sonumuz yok...:tomato::tomato:

Son düzenleme:
sen çocukça davranıyorsun benimse çocuk oyalayacak vaktim yok..

annem bi kız bulacak ben onla evleneceğim(ik hafta sonra arkadaşınızla çıkar)

arkadaşların dediğine göre de;
eminim ki benden sonra daha mutlu olacaksın...

sorun tamamen bende sana yetmiyorum...

Artvinli bir sevgilim vardı geçmiş zamanın bir bölümünde, adam erkek çocuk delisiydi. Çocuk dünyaya getirmek istemediğimi söylediğimde 'sokaktaki fahişe dostuna çocuk doğuruyor sen bana bir çocuk veremiyorsun öyle mi. inşallah hiç çocuk doğuramazsın' diyerek çekip gitmişti. Akıllım laz aklıyla bana beddua ettiğini sanmıştı. Amaaan herkes giderken kinini kusup gidiyor ama bir kulağımdan girip öbüründen çıkıyor, pek de etkilemiyor beni böylesi sözler.

en komik ayrılık olmuş sizinki.:KK70:
inadına hep kız doğuracam deseydin, çatlardı adam heralde.
(biz belirliyoz ya kızı erkeği)

Sen inci taneleri gibi parlıyosun seni soldurmak hakkım değil..daha iyilerini hakediyosun kendine iyi bak cart curt demişti 2 yıl önceki sevgilim :KK70: o beni haketmiodu evet şmdi ona hak veriyorum lkfşkşlkş

Bakın bunu bayramın ilk günü duydum bunu 2.5 yıllık erkek arkadaşımdann!

Ben seninle böyle ayrılmayı değil, azrail canımı alırken senin ellerini tutarak, gözlerinin içine bakarak sana veda etmeyi isterim...

Be gerizekalı niye ayrılıyorsun o zaman! Azrail hadi ben geldim diye mi dürtüyorr:eek:klava::eek:klava:

sadece ayrılırkenki sözleri sormamış arkadaş galiba. aklıma gelmişken başlama aşamasındayken erkeklerin bana söylediği bir söz geldi aklıma onu söyleyim. herkese söyleniyor mu bilmem, roller mi değişiyor nedir, anlamıyorum ama benim adaylar genellikle şöyle başlamak ister:

"beni gezdirsene, beni şuraya götürsene, beni arasana vs."

harbi ne biçim iş yaa... CADIARZU CADIARZU CADIARZU

X