Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Belli olmaz bence çok güven olmaz o teste şimdi negatif çıkarsa eğer çünkü daha erken ya bir gün de bile değerler artıyo
hCG 48.1 çıktı ve doktor başlangıç artabilir pazartesi tekrar gel gebelik var kesinlessin dedi kızlar ya artar mi var midir bu sonucla

hCG 48.1 çıktı ve doktor başlangıç artabilir pazartesi tekrar gel gebelik var kesinlessin dedi kızlar ya artar mi var midir bu sonucla

Benimde ilk basta öyleydi... Bence cok doktora gitme canim! Benim ilk hamileligimde ( Malesef 8. hafta kalbi durmustu...) 48 lerde basladi hcg degerim sonrasinda düzensiz artti fakat 1 haftada düzeldi hersey yolundaydi nedense 10. haftada fark etmistik kalbinin durdugunu... Bence 1-2 hafta bekle öyle git gebelik var sende! Gitsen bile bisey gözükmeyecek ki.... Ne ultrasyonda nede alttan bakinca bir kac hafta daha gecmesi gerek

Bu hafta durmayı düşünüyorum bende inşallah sağlıklı ilerler canım bebeğine çok üzülsün Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

canim tabii biraz piskolojikte olabilir bunlar, ama en iyisi beklemek olacak senin icin, stresse cok girmissin ben bile aldim su an icindekini, baska bsyler dusunmeye calis sadece buraya odaklanma yoksa zaman hic gecmez ve gelecek gunlerde anlasilir, adetinin gecikmesini bekle canim

Bu hafta durmayı düşünüyorum bende inşallah sağlıklı ilerler canım bebeğine çok üzülsün Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize
Daha adet gecikmen bile olmadı doğru hatırlıyorum dimi ? Adet gününü bekle bakalım ne olucak. Ben de heyecanlandım şimdi inşallah allah hayırlısıyla nasip eder

Evet canım gecikmem olmadi ama ben bel ağrım dan duramadım biraz da bunun merakı nolacak bakalım dedim gittik ama iyi ki gitmişim diyorum

Milleeet dayanamadim ve erken gebelik testi yaptim (adetime 7-8 gün var) bayagi belirtilerim vardi hafif hafif migde bulantisi, kasik agrisi, degisik tatlar canim cekiyor bi an tursu bir an tatli helva felan cok farkli, gögüslerime bastirinca bazi noktalar aciyordu... testte 2. bir cizgi var 3 dakika icersinde cikti silikte olsa belli oluyor... gecen ay yaptigimda hic cizgi yoktu? Fikirlerinkz nedir ? Sizce hamilelik varmi? Bugün yeni bir test yapcam

Eklentiler

• IMG_4154.JPG
    19,4 KB · Görüntüleme: 159
  • IMG_4160.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 165
Ne çok sabirsiziz fotoğraftan sanırım tam 2. Çizgiyi bilemedim pazartesi bari kan testi yap

Kızlar adetimin başlangıcından 17 gün sonra ilişkiye girmeden önce 15 20 saniye prezervatifsiz temas oldu ama tam giriş olmadı. Ben yinede panik oldum sonradan arastirinca zevk suyu ihtimali var diye. Şimdi adetime 1 2 gün falan var prediktor early erken gebelik testi yaptım sabah negatif çıktı ve adet olacak gibi sancım var risk yok diyebilir miyim

Kimse yazmiyormu
Bir resim daha yüklüyorum ikinci cizgi varmi banami öyle geliyor...
Kiz kardesim var dedi ama baskasina diyemem!!
Bir düsük yasadim... bir daha düsük yasarsam birde annem babama esimin ailesine demekle ugrasmak istemiyoruz o yüzden 3 ay doluncaya kadar kimseye söylemicez.... pazartesi saglik ocagina gidecegim kan vermeye ama ne bileyim ümtleniyor insan...

Eklentiler

• IMG_4183.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 136
En garantisi kan testi. Bizde bir muddet söylemeyi düşünmüyoruz inşallah sende de vardır ya Allahım gonlüne versin inşallah

Kızlar göğüslerinizn tamamı mı acıyor yoksa yalnızca uçları mı? Benim sadece adetten 3 gün önce tüm göğüsüm dokundukça acırdı. Şimdi 10gün önce göğüs uçlarım dokundukça acıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…