Eşim bana kötü davranıyor

Yaşadigim cok şeyi yazinizda gördum ben de delirmek üzereyim agliyorum bagiriyorum uyariyorum ama ne fayda düzelmiyor ya cekcez ya boşancaz

20 yanındaymışsınız ailenize anlatın her seyı Çocuk olduktan sonra daha beter olur bu adam Benim eşim de öfke kontrol problemi var Ayrıca çocuğum var bırakamıyorum Ama bu anlattığımız özelliklerin yarısından cogu yok Allah var sımdı genede zaman zaman ayrılsamıydım diyorum Çocuk yokken yapmayın bunu kendinize kararlı olun

Kim diyor Bunları size insanlar da cok bencil ben çektim O da çeksin mantığı çekersiniz ama ileride her türlü hastalığınız olur stresten Teyzem de çok çekmiş şimdi her türlü hastalığı var tansiyon şeker panik atak saymadığım bir sürü rahatsızlığı var bir başka tanıdığımda kanser oldu senelerce cekmıs yapmayın bunu kendinize

Allah şifa versin halanıza

Allah şifa versin halanıza
Allah razı olsun , maalesef hala aynı dün aradım bir takviye ilaç vardı önerdim dedi çok pahalıymıs halbuki 400 lira bisey ( mecburen ben alacağım) eşi o kadar insafsız ki ilaç dahi almak istemiyor, suanda acımasız bir hayat yaşıyor o adamla , o yüzden burdaki kadınlara çok kızıyorum göz göre göre halamın durumuna düşmelerini asla istemiyorum hiçbir kadının

Merhabalar şimdi yazdığınız yazıların anca yarısını okudum ve çok şaşırdım aynımı durum ne haldesiniz

Bu bir evlilik değil. Anlattığınız şeyler , hastalıkta , sağlıkta iyi günde ve kötü günde yeminine uygun davranışlar değil. Çok gençsiniz , umarım ayrılmışsınızdır, sevgisiz ve kavga dolu bir evde büyüyecek çocuk dünyaya getirmemişsinizdir. Dost acı söyler. Kocanız karakteri oturmamış , yaşamı ve birlikteliğin ne olduğunu ‘algılayamamış’ ve size değer vermeyen biri. Kurtulun ondan , asla ama asla düzelmez.

Bazı erkekler sevgililik döneminde harika olup evlenince içinde taşıdığı gerçek kimliğini (cro magnon) açığa vurur. Kocasının o yüzünü evlendikten sonra gören kadınlara elbette kızamam.
Ama sevgililik döneminizde ultra bencil, toksik, davar ve sorunlu olduğunu belli eden biriyle neden evlenirsiniz ben gerçekten anlamıyorum.
Evli olmayan arkadaşlar burayı okuyorsa lütfen size değer vermeyen yada size ufacık dahi olsa toksiklik yapan biriyle evlenmeyin.
Evlendikten sonra böyle biri olduğunu anladıysanız da boşanın. Kimse sizden değerli değil ve bu hayata davar eğitmeye gelmedik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…