Eşim bana yanlışlıkla mı mesaj attı?

Ay hayır ya saçmalamayın lütfen.
Burdakilerinde verdiği gaz maşallah yani sanki herkes Sherlock Holmes olmuş .
Bütün adamlar aldatıyor zaten hepsinde 3-5 kadın var .
Ya bırakın artık bu işleri
Memleketteki herifleri de bilmesek.. Arkadaşlar bu kadar çok alfa yok memlekette, ajshdjd

Ben şüphelenirdim
Takibe alırdım bu harektlere davranışlara yansıyorsa
O zaman kopsun kıyamet

İlk başta şüphelenirdim de aynısını ben de yapmıştım kafam dalgınken o yüzden sonrasında mantıklı düşünür, yaşadığınız olaylara verirdim sanırım. Çok geçmiş olsun bu arada.

Eşinizle mesajlaşırken seni seviyorum dediniz o da ben de seni seviyorum dedi diyelim. 15 dk boyunca başka konulardan konuştunuz. Eşiniz tekrar "ben de seni seviyorum aşkımm" yazdı. Şüphelenir miydiniz?
NOT:
Aslında sadece kafasının dağınık olması beni arada bırakıyor. Normal bir zamanda değiliz evimiz depremde hasar aldı. Beni ailemin yanına bırakıp evi toparladı. Çalıştığı fabrika da bir ay boyunca çalışamaz duruma geldi. Normal zaman olsa kesin dicem.
Mesajlarınızı süreli mesajlara mi aldınız çünkü geçenlerde bende aynı hataya düştüm. Eşim süreli mesajlara aldığı için yazdığım mesaj silinmiş bende bir daha yazmıştım aynı şeyi

Söylediğinizde verdiği tepki önemli.
İki kere günaydın aşkım yazsa da aynı şüpheyi uyandırırdı vb şeyler
Mod a mod mesajlaşma bu çünkü tüm sevgililere eşlere yazılabilecek şeyler.
Şüphelenip şüphelenmemem tamamen o an nasıl kıvırdığınanya da sinirlendiğine bağlı yani.
Bunu da siz daha iyi bilirsiniz ki emin olsaydınız konu acmazdiniz.

Ben yoğunluktan trafiği karıştırdı gibi anladım, ilk etapta. Ama sessiz kalın takip edin. Tepki verip zor duruma düşmeyin

Bazen hızlı hızlı yazarken de dikkatsizlikle kaydedilmiş kelimeler gidebiliyor. Sanıırm takılmazdım ben. Ama siz takıldığınıza göre bunun geçmişi var.

Salak bir polyannacilik olacak ama Acaba önce normal yazdı,sonra soğuk bir mesaj olarak görüp sonuna aşkım ekledi .
Ama şebekeye/internete takılıp geç gitti...
Böyle bir ihtimal olabilir mi?
Çünkü bazen oluyor böyle. Yazdığın mesaj daha geç gidiyor,saçma bir şey oluyor .
Bundan da şöyle emin olabilirsin;
sana geliş saati 11.30'sa eşinde gonderiş saati 11.20 yazar. Bence bunu bir kontrol et .

Dikkat ettiseyseniz, eşine ben de seni seviyorum derken, diğer mesajda daha bir coskulu ben de seni seviyorum askimmm diyor. Bilmiyorum, belki tesaduftur belki ikisiyle aynı anda yazisiyor ve son yazışmaları sizinle yaptığı için, bunu da yanlışlıkla size atti.

Bu kadar iş güç arasında konuşulmaz denmiş. Önceden beri konuştuğu biriyse, pekala isguc arasında da yazisabilir. Eşlerini aldatan adamlar çok mu işşizde aldatıyor? Adamlar zaman yaratıyor yeri geldiğinde.

Salak bir polyannacilik olacak ama Acaba önce normal yazdı,sonra soğuk bir mesaj olarak görüp sonuna aşkım ekledi .
Ama şebekeye/internete takılıp geç gitti...
Böyle bir ihtimal olabilir mi?
Çünkü bazen oluyor böyle. Yazdığın mesaj daha geç gidiyor,saçma bir şey oluyor .
Bundan da şöyle emin olabilirsin;
sana geliş saati 11.30'sa eşinde gonderiş saati 11.20 yazar. Bence bunu bir kontrol et .
Yanına gittiğimde bunu kontrol edeceğim teşekkürler mantıklı

Yanına gittiğimde bunu kontrol edeceğim teşekkürler mantıklı
İnşallah böyle bir şeydir de için rahat eder.
Ama madem şüphe aklına girdi bir tık daha ac gözünü. Sen de ailenin yanındaymissin. Yerinde olsam uygunsuz saatlerde görüntülü arardim, "bebek durmadı seni ozledi sanırım" diye

Bir aynaya baktigimda gordugume birde yukari baktigimda gormedigime
Inanirim.. ula ben babamin ogluna guvenmem kocama guvnmezdim yani.. kemalim yapmaz diyemezdim😐

Yani evet seni seviorum dese ok icinden gelmis yine dersin ama o konusma olmus zaten..kesinlikle suphelenirim😐

Eşinizle mesajlaşırken seni seviyorum dediniz o da ben de seni seviyorum dedi diyelim. 15 dk boyunca başka konulardan konuştunuz. Eşiniz tekrar "ben de seni seviyorum aşkımm" yazdı. Şüphelenir miydiniz?
NOT:
Aslında sadece kafasının dağınık olması beni arada bırakıyor. Normal bir zamanda değiliz evimiz depremde hasar aldı. Beni ailemin yanına bırakıp evi toparladı. Çalıştığı fabrika da bir ay boyunca çalışamaz duruma geldi. Normal zaman olsa kesin dicem.
NOT2:
Bunu dedin zaten diyip gülücük koydum. Yarım saat cevap gelmedi ama o yarım saatte ara ara çevrimiçiydi. Bir de o arada bizim evden kardeşinin evine geçtiler kardeşiyle orayı da toparladılar. Bu sırada saat 23.30 dan 24.00a geldi. Öğretmenler günümü kutladı ama normalde bu kadar erken kutlamazdı. 24 kasım günü gün içerisinde herhangi bir saatte kutlardı. Bilemiyorum kafam çok karışık bir yandan depremin etkilerini hala hissediyorum. Küçük bebeğim var. Bir yanım adam evimizi işini kardeşinin evini toparlıyor sakin ol bir şey yok diyorum bir yanım da o karışık trafikte bana yanlışlıkla mesaj attı diyorum. Bilemiyorum
Ev isis depremde hasar aldi,seni seviyorumlu msjlar atan kocadan herseyi beklerim valla

X