Eşim Beni Aldatıyor mu??

Eşimle yaklaşık 2 yıldır evliyiz. 9 aylık bir oğlumuz var. Ben öğretmenim eşim ise saglik memuru. İcinden cikamadigim bir sıkıntım var ve sizlerle paylasmak istedim.. esimle 2 sene önce tesadufen bir kurumda tanistik sonrasinda arkadasça konusmaya basladik. 1 ay sonra bulustuk 2 ay sonra nişanlandik ve 3 ay sonra evlendik. Yani eşimle 3 ay içerisinde evlendik. Her sey hizlandirilmis bir sekilde ilerledi. Esimi cok seviyor ve cok guveniyordum. Tâ ki hamileligimin 6. Ayına kadar.. esimin telefonunu karistirdim baktimki sahte bir instagram hesabi var. Bu hesap biz evlendigimizden beri acik. Verilerini indirdim yalnizca esimin nöbette oldugu gunlerde girilmis. İcerisinde esimdin eskiden gorustugu kadinlarla uygunsuz msjlaşmalar vardi. Çıldırdım deliye döndüm bana yaptigi aciklama ben yapmadim arkadasim birilerini kendisine ayarlamak icin benim adima konustu dedi arkadasiyla konustum sucu ustlendi. Bir sure sonra konuyu kapattim fakat unutamadim her gece aglayarak uyandim dünyam yıkildi. Aradan zaman gecti bebegimiz dogdu 2 ay sonra esimin telefonunda yine 2-3 ayri instagram hesabi acilip silinmis bir tanesini silmeyi unutmus girdim baktim nur diye bir kadina yazmis. Yazdigi maj aynen şöyleydi: “Nur Merhaba! Nasilsin cevap vermeyecekmisin? Gecen gun sana telefondan msj atacaktim profilinde eşini fotografi vardi atamadim. Cevap vermeyeceksin herhalde tamam kapatiyorum bu hesabi diger nobetimde yeni bir hesap acip yazarim.” Tabiki esim bunu da inkar egmeye kalkti o sirada bende kadinin hesabina msjlar attim Allah iste kadini şaşirtti esime msj atti. Bende kadinla konustum kadin yemin ediyor kesinlikle bana asilmadi aramizda bisiy olmadi arkadas gibi senden sıkıntılarindan sohbet etti bende ona ayni sekilde dertlestim diyor. Esim ayrilik korkusuyla ne yapacagini sasirdi gunlerce ozurler diledi. Aradan bir kac ay gecti yine bir hesap acti ve tum bunlar olurken esimin gmail adresi benim telefonumda kayitli yani o ne yapsa aninda bana bildirim geliyor bunu bildigi halde tekrar bir hesap acmis tabi ben aninda yakaladigim icin biriyle konusmasina firsat kalmadi. Bunu da bir baska arkadasi ustlendi inanmadim arkadasinin karisinada anlattip o da ustlendi evet benim esim yapti ben ondan ayrilacagim vs diyerek aslinda beni kandirmislar ki bu konu aylarca surdu ben konuyu kapattigim halde esim arkadasina kizgin gibi rollere girdi. En son 1 ay once bu defada telefonunda swarm ve azari yukleyip geri sildigini gordum ikisinede girdim azarda hic bir sey yoktu anlasilan indirmis beceremeyip geri silmis swarmda ise bir fotograf paylasmis kadinin birnede msj atmis buradaki msjlar nasil siliniyor diye.. bu defa ki aciklamasi ise merak ettim indirdim swarmi senden once kullaniyordum oradaki eski msjlari silmek istedim kullanmaya calistim beceremedim geri sildim dedi. Her ne hikmetse bu yasananlarin hepsi esimin nobete gittigi gunlerde oluyor. Ben daha fazla dayanamadim bosanmak istedim adliyeye gittik. Oradaki calisanlar bizi zar zor ikna edip gonderdiler ayrilmamamiz icin.. esimde sonrasinda itiraf etti en son ki arkadasim acti dedigi hesabida kendisi acmis yani beni aylarca kandirmis.. aciklamasi da şu cok bunaliyorum sen beni cok bunaltiyosun dertlesmek icin yabanci insan ariyorum. Yani dusunuyorum dusunuyorum ne yapmam gerektigine karar veremiyorum. Esimin bunalimda oldugunun farkindayim. Esim cocuk esirgeme yurdunda buyumus oradan kacaraka hayatta kalma mucadelesi vererek sokaklarda yasayarak her gun biriyle gezip alkol vs kullanarak buyumus ve benimle tanismadan 2 yıl önce cezaevinden cikmis sonrasinda memur olmus arkasindan beni tanimis. Esim onceleri halinden cok memnundu bir anda bana aileme ve cocugumuza sahip olmasi memur olmasi hemen ev araba almamiz maddi rahatlik vs. Cok mutluydu eve her geldiginde sukur ederek gelirdi şükür namazlari kilardi. Bugun dahi bana askim askim diye pesimde kosmaktan ev is yapmaktan cocuguyla ilgilenmekten geri kalmiyor. Benden yana kaynaklanan sıkıntı aileme yakin oldugumuz icin ailem her seyimize karismak istedi bunun stresini yasadik. Esim hic aile ortami gormedegi icin o bu stresten daha cok etkilendi fakqt ben artik bu durumun önünü kestim artik ailem bizim icin problem olacak bir pozisyonda degil fakat her agzi acildiginda ayni seyleri soyluyor ben bunalimdaydim sen ailen beni bunalttiniz aldatmak istemedim dertesmek istedim diyor. Her seye ragmen bu evlilik suruyor fakat artik bizden geriye bir sey kalmamis gibi. Ne benim ona karsi guvenim aşkim var ne de onun bana söz dinleme ilgi vs. Ne yapmaliyim bilmiyorm bir yanim toparlama taraftari bir yanimda onun yaptiklarina ragmen kac defa affettim demekki evliligiyle kumar oynayabiliyor diye dusunuyorum.
Kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkum olan kişi memuriyete kabul edilemez. Eşiniz neden ceza evine girmiş. Ne kadar süre kalmış merak ettim.

Bana mucize derdi onca yasadiklarindan sonra duzgun bir hayat icin umuttum sanirim. Gittigimiz her yerde benim annemi babami kardeslerimi sayiklardi onlarda olsa diye ne isleri olsa esim kosardi evde bana hic is dusurmez her isi yapar cocukla cok ikgili benimle cok ilgili nereye gitse benide ister yaninda ama nobete gittigindede boyle olaylara girmekten cekinmedi her yakalandiginda kosa kosa eve geldi ugrasti ozurler yeminler bir kac ay sonra bir daha
Sayfalarca eşinin iyi özelliklerini yazmana gerek yok. Affetmek istiyorsan affet kimse sana karışmıyor. Ben aldatılıp affeden, kabullenen kadınları yardırgamıyorum. Herkesin kendi bileceği iş. Ama kabulleneceksen yaygara çıkarma boşuna. Bak eşinin tüm arkadaşları boş yere sizin özel hayatınızı öğrenmiş. Burda da başlık açıyorsun. Ağlayıp zırlayıp kendini paralıyorsun. Affedeceksen ve kabulleneceksen yap ama buradaki insanları da çevrenizdekileri de boşuna yorma. Uzun uzun yazılarla da bizi veya kendini ikna etmeye çalışma. Bizi ikna etmene gerek yok

Madem bunalımda gitsin arkadaşlarıyla konuşsun. Eşinizin size ne sevgisi, ne sadakati ne de saygısı var. Üstelik ne yaparsa yapsın sizin onu terk etmeyeceğinizin de farkında... Böyle biriyle ömür geçmez. Ayrıca bu karaktersiz kocanız için ailenizi karşınıza almayın.
Ailemi karsima alacak bir durum yok fakat ailem esimin gecmisini veya bu ihanet tesebbuslerini bilmiyor ben simdi babami arayip anlatsam baba durum bu desem babam gelir buyuk kavga cikar babam sakin kalamaz esim sacma sapan bir sey soyleyip iftira atarsa veya esime verdigim bazi sirlari babama anlatirsa eiye korkumdan babama hicbir sey soylemeden bosanip sonra aciklama dusuncesine girdim

sen kendi kendini kandırmaya devam et ama bizi kandırmaya çalışma
Sizi neden kandirmaya calisayim neden bu kadar gaddar konusuyorsunuz anlamadim ben derdimi paylasmak istedim ortak olmak istemezseniz hic yorum yapmadan gecebilirsiniz cani aciyan birine bu sekilde konusmak ne hos..

Siz şu an bunalimdasınız dimi moraliniz bozuk açın sizde bir instagram hesabı arkadaş bulma sayfası hatta inada istek atın sorarsa senin yaptıkların a moralim çok bozuldu bunalıma girdim niyetim seni aldatmak değil erkeklerle sohbet edip dertleşmek deyin
Onu da soyledim yapmadigim halde barisma asamasina geleigimizde ben de sana bir sey itiraf edecegim bende hesap actim yaptiginin aynisini yapacaktim ama vazgectim geri sildim dedim olmayan bir seyi soyledim ve ona ragmen kac gun takildi kaldi sen beni aldatmak istedin ben istemedim dertlesmek icin actim ama sen istemissin diye bide tavir yapti ben de aptal gibi alttan aldim

Tabiki inanmadim fakat cok fazla uzerinde dusundum esimin iyi yonleri de cok oldugu icin bir anda beni aldatti deyip cikamadim aldatan insan nasil bu kadar ilgili nasil bu kadar evine bagli her gun geldiginde sukurler eden nereye gitsek evine bir seyler almak isteyen kendine 1 çop dahi almayan sigara disinda hic bir seye para harcamayan bir adam nasil bunlari yapar? Cocugumuz gece uyandiginda sen yat askik sen yorulma askim diye kendi uykusuz kalan bir adam yapiyor bunlari sizce akıl işi mi? Hem bir suru iyiligi varken hem de gorecegimi bile bile ust uste hatalar yapmasi bilmiyorum kafayi yiyecegim ayrilmayi hic istemiyorum ama gururum var ki hayatim boyunca ihanet ve siddete karsi ciktim akil danisan herkese sizlerin oldugu gibi mantikla yaklasip ayril dedim simdi kendi sorunumu cozemiyorum
Evet tabi ki ayrılmak hiç kolay bisey değil.Baskasina söyleyince kolay oluyor ama insanın başına gelince çok zor.Esiniz bu kadar iyi bir insansa oturup düzgünce konusun.Neden yaptığını amacını sorgulayın.Gerekirse yardım alın beraber.Yani başka bisey gelmedi aklıma.

Sayfalarca eşinin iyi özelliklerini yazmana gerek yok. Affetmek istiyorsa affet kimse sana karışmıyor. Ben aldatılıp affeden, kabullenen kadınları yardırgamıyorum. Herkesin kendi bileceği iş. Ama kabulleneceksen yaygara çıkarma boşuna. Bak eşinin tüm arkadaşları boş yere sizin özel hayatınızı öğrenmiş. Burda da başlık açıyorsun. Ağlayıp zırlayıp kendini paralıyorsun. Affedeceksen ve kabulleneceksen yap ama buradaki insanları da çevrenizdekileri de boşuna yorma. Uzun uzun yazılarla da bizi veya kendini ikna etmeye çalışma. Bizi ikna etmene gerek yok
Siz kimsiniz ki ben sizi ikna edeyim? Bu ne ego? Ben derdimi anlattim esimin yaptigi iyi ve koyu herseyi ayni anda anlatiyorumki disardan bir gozle mantikli bir sekilde fikrinizi alayim diye övunecek olsam buraya yazmazdim o kadar akil yitimis degilim

Onu da soyledim yapmadigim halde barisma asamasina geleigimizde ben de sana bir sey itiraf edecegim bende hesap actim yaptiginin aynisini yapacaktim ama vazgectim geri sildim dedim olmayan bir seyi soyledim ve ona ragmen kac gun takildi kaldi sen beni aldatmak istedin ben istemedim dertlesmek icin actim ama sen istemissin diye bide tavir yapti ben de aptal gibi alttan aldim
Takıldı kaldıysa çatlasın ay ne sakınsiniz madem ayrılmıyorsunus diyiversenize şöyle ağız dolusu vallahi billahi değil seni arkadaşını bile aldatirken görsem senden bilirim seni öyle bir aldatirim ki yedi duel duyar da sana duyurmam diye

Evet tabi ki ayrılmak hiç kolay bisey değil.Baskasina söyleyince kolay oluyor ama insanın başına gelince çok zor.Esiniz bu kadar iyi bir insansa oturup düzgünce konusun.Neden yaptığını amacını sorgulayın.Gerekirse yardım alın beraber.Yani başka bisey gelmedi aklıma.
Vallahi en insancil yorum sizden cikti tesekkur ederim. Dedigim gibi bende arkadaslarimin basina geldiginde feminist takiliyorum fakat iyi yonleri de cok oldugu icin muallakta kaliyorum bu yuzdrn disaridan bir goze ihtiyac duydum.. psikologa gittik iki defa psikolog tabiiki ortali konusuyor bana cok baski yapmissin biraz servest birak diyor esime aldatmaya yeltenmissin gecmisindeki sıkıntılardan filan kaynaklanan daha derin bir durum olabileceginden bahsediyor

Takıldı kaldıysa çatlasın ay ne sakınsiniz madem ayrılmıyorsunus diyiversenize şöyle ağız dolusu vallahi billahi değil seni arkadaşını bile aldatirken görsem senden bilirim seni öyle bir aldatirim ki yedi duel duyar da sana duyurmam diye
Yapmadimmi neler yaptim aglayip kendimi paraladigimda oldu ailemi cagirip kavga cikarip esim bosanmayi kabul etmedi diye eve polis cagirdigimda oldu ama gelin gorunki sakinlesince iki acidanda dusununce kaliyorum oyle

Siz kimsiniz ki ben sizi ikna edeyim? Bu ne ego? Ben derdimi anlattim esimin yaptigi iyi ve koyu herseyi ayni anda anlatiyorumki disardan bir gozle mantikli bir sekilde fikrinizi alayim diye övunecek olsam buraya yazmazdim o kadar akil yitimis degilim
Egoyla alakası yok. Burda eşine kötü yorumlar gelince aslında o kadar da kötü biri olmadığına inandırmaya çalışıyorsun bizi. Ben buna gerek yok diyorum. Affetmek istiyorsan affedebilirsin bunları yapmana gerek yok kimse karışmaz sana diyorum. Aslında iyi bir şey söylüyorum. Emin ol burdaki bir kişi bile eşinle ilgili yazdığın iyi şeyleri okuyup tamam ya bu adam iyi bir insanmış yuvanı yıkma demez. Bu kadar agresif tepki verilecek bir şey de yazmadım sakinleş

Egoyla alakası yok. Burda eşine kötü yorumlar gelince aslında o kadar da kötü biri olmadığına inandırmaya çalışıyorsun bizi. Ben buna gerek yok diyorum. Affetmek istiyorsan affedebilirsin bunları yapmana gerek yok kimse karışmaz sana diyorum. Aslında iyi bir şey söylüyorum. Emin ol burdaki bir kişi bile eşinle ilgili yazdığın iyi şeyleri okuyup tamam ya bu adam iyi bir insanmış yuvanı yıkma demez. Bu kadar agresif tepki verilecek bir şey de yazmadım sakinleş
Aglayip zirlamak vs. Bunlar kirici kelimeler ben iyi ve kötu yonleri anlatmaya calistim tamamini birlestirdiginizde halaa evet aldatti karaktersizmi dersiniz yada ne bileyim seni seviyo ama huyu bozuk mu dersiniz ya da dedigi gibi bunalimmi ve ya bir hastalikmi anlatabildimmi hersey olabilir bir insani damgalamak cok kolay evet ben icindeyim ve ben fevri kararlar alabilirim fakat disaridan gozlemleyenler daha objektiftir buraya yazma amacimda bu.

Yapmadimmi neler yaptim aglayip kendimi paraladigimda oldu ailemi cagirip kavga cikarip esim bosanmayi kabul etmedi diye eve polis cagirdigimda oldu ama gelin gorunki sakinlesince iki acidanda dusununce kaliyorum oyle
Geometride acıyı yanlış hesaplarsanız sonuç yanlış çıkar.
Soruyu belkide yanlış soruyorsunuzdur.
Ben size bir soru sorayım.
Bütün herkesin sizin aldatıldığınızı bildiği size açıdığı sürekli aldatılıp duran bir kadın olarak ve bosanmadığınız için kendinize saygınızı yitirdiginiz için şimdi etrafınızda dönen adamın da artık size saygısının olmadığı umursanmayan ve aldatılan bir kadın olarak hayatınıza devam etmek ister misiniz

Bugun bosanma lafi yokken benim küs olmam gerekirken ( dün bahsettigim arkadasina kiyafet gondermesinden dolayi) baktim o da küs.. hic bit sey yapmadim ciktim ise gittim bizim ortak instagram hesabimiz var oradan şu yaziyi paylasmis.. o masum ben kotuyum onun gozunde..

Eklentiler

• AC804994-550A-4883-B046-39FE49420372.jpeg
    AC804994-550A-4883-B046-39FE49420372.jpeg
    33,6 KB · Görüntüleme: 111
Geometride acıyı yanlış hesaplarsanız sonuç yanlış çıkar.
Soruyu belkide yanlış soruyorsunuzdur.
Ben size bir soru sorayım.
Bütün herkesin sizin aldatıldığınızı bildiği size açıdığı sürekli aldatılıp duran bir kadın olarak ve bosanmadığınız için kendinize saygınızı yitirdiginiz için şimdi etrafınızda dönen adamın da artık size saygısının olmadığı umursanmayan ve aldatılan bir kadın olarak hayatınıza devam etmek ister misiniz
Asla..Peki bu sureci en hafif nasil atlatacagim? Korkuyorum.. aileme yansitmadan anlasmali bosanip kavgasiz gurultusuz mu bitirmeliyim yoksa babama anlatmali miyim ama anlatirsam buyuk olay cikacak biliyorum

Simdi kendi kendine depresyon sarkilari dinliyor fakat bana hic bir sey demiyor masum gururluyu oynuyor onunsevmeyen takintili olan ayrilmayi isteyen benmişim gibi davraniyor

Tabi ki aldatıyor hem de kaç kere aldatmış. Üstelik başkalarını da alet ederek sizi topluca kandırmışlar. Bu hem aldatmak hem aşağılamak. Diyelim affettiniz, sürekli kendinize kizacaksiniz. Unutmayıp kendinizi yıpratacaksınız. Yani olan size olacak. O ise yaptıkları yanına kâr kalmış şekilde devam.edecek. Çocuktan dolayı tereddüt ediyorsunuzdur, boşan demek kolay biliyorum. Ama bir değil iki değil kaç kere yapmış. Malesef huylu huyundan vaz gecmez

Tabi ki aldatıyor hem de kaç kere aldatmış. Üstelik başkalarını da alet ederek sizi topluca kandırmışlar. Bu hem aldatmak hem aşağılamak. Diyelim affettiniz, sürekli kendinize kizacaksiniz. Unutmayıp kendinizi yıpratacaksınız. Yani olan size olacak. O ise yaptıkları yanına kâr kalmış şekilde devam.edecek. Çocuktan dolayı tereddüt ediyorsunuzdur, boşan demek kolay biliyorum. Ama bir değil iki değil kaç kere yapmış. Malesef huylu huyundan vaz gecmez
Malesef oyle.. bazi insanlar olur ya yolunu sasirir bir defa boyle bir hataya duser ama cok pisman olur kiymetini anlar tovbe eder ama esimdeki ayni seyi defalarca tekrarlamak o yuzden bu hata degil bu aptallik

Sizi neden kandirmaya calisayim neden bu kadar gaddar konusuyorsunuz anlamadim ben derdimi paylasmak istedim ortak olmak istemezseniz hic yorum yapmadan gecebilirsiniz cani aciyan birine bu sekilde konusmak ne hos..

inan bana seni kırmak istemedim ama yazdıklarını başka bir göz okusan sende aynı şekilde düşünürsün ,

kusura bakma :KK54:

X