Eşim benimle olmuyor ve çok ilgisiz

Sizin ki gibi hayatlari okusam cidden kendi cocuklarima korkuyorum. Allah ilk önce size, sonra ailenize akil fikir versin. Birde Almanyaya getirmissiniz bu dag ayisini. Iraka gitsin. Orda magralar cok. Yakisir

almanyada yaşayan türklerin neden gelip kaçtıkları yerden evlendiklerini asla anlamayacağım
erkekleri anladık hadi onlar köle alıyor da
ya kızlar
kızlar da köle almaya çalışıyor da
o iş olmuyor

bir de yüzdeler tutmuyor
erkekler daha rahat türkiyeden "ithal" edebiliyor
ya da gidiyor alman, bulgar, italyan, rus vs kadınla evlenebiliyor

e bu aileler asla "gavur" damat almıyor zaten
o yüzden tr'den bulunca böyle atlıyorlar

kızlar da köle almaya çalışıyor da
o iş olmuyor

bir de yüzdeler tutmuyor
erkekler daha rahat türkiyeden "ithal" edebiliyor
ya da gidiyor alman, bulgar, italyan, rus vs kadınla evlenebiliyor

e bu aileler asla "gavur" damat almıyor zaten
o yüzden tr'den bulunca böyle atlıyorlar
köle gibi derken

Ayy tek derdiniz cinsellik olsun aman ya. 🤣 evlilik mi var ortada. İnsanlar cidden enteresan.

Merhabalar arkadaşlar. Nasıl başlasam bilemedim. Eşimle 2019 yılında düğünümüz olacaktı ablası bana kötü davrandığı için o düğünü yarıda kesmek zorunda kaldık. Eşim ise düğün günü hiç bir şekilde yanımda durmadı. Ailesi hiç bir zaman maddi ve manevi arkamızda durmak istemedi. Bunu bildiğimiz halde babam ve annem arkamda durdular. Babası ta başında bize maddi olarak katkılarının olmayacağını söyledi. Ailem çok duruma çok kızdılar. Ancak ailem eşimin beni çok sevdiğini düşündüğü için evlenmemize onay verdiler çünkü onların tek istediği kızlarının mutluğuydu. Bütün masrafları babam ve eşim karşıladılar. Düğün yıkıldı ben perişan halde ailemle beraber evimize döndük. Günlerce ailesi tarafından aileme küfür ettikleri telefonlar aldık. Bir süre sonra eşim tekrar barışmak istediğini söyledi. Annem ve babannem belkide ailesinin baskısı yüzünden düğün günü benim arkamda duramamış olduğunu düşündüler ve biz tekrar bir araya geldik. Annemin yardımıyla biz dini nikamızı kıldık. Babamın bize aldığı evde kıra ödemeden kaldık. Bu süre içinde yine hiç bir zaman mutlu olamadım çünkü ben ailesiyle konuşmadığım için bana her zaman için surat astı. Balayına bile götürmedi. Sürekli büyük kavgalar ettik. Evden gitti. Tekrar geldi. Barıştık. Bu sürekli böyle devam etti. Sonra ben almanyaya dönmeye karar verdim beni sürekli çok üzüp ağlattığından dolayı. Ailemde çok üzülüyordu bu arada. Kimsem yoktu. Sonra ben sevdiğim için onun yanıma yurt dışına gelmesi için çok uğrastım. Evi kardeşimin yardımıyla kurduk. Sonunda başardım eşim yanıma geldi. Ama sorunlar burda da devam etti. Sürekli mutsuz. Yüzü gülmüyor. Yine büyük kavgalar çıkıyor. Ben artık çok yoruldum. Ailem de aynı şekilde, Bana her zaman sen beni ezmek için buraya getirdin diyor. Anneme babama arkalarından küfürler ediyor. Sonra özür diliyor barışıyoruz bir şekilde. Annem yemeğe davet ettiği zaman annemlerde yüzü gülmüyor. Konuşmayı tercih etmiyor. Ben onun ailesiyle konuşmadığım için ve onlardan nefret ettiğim için oda ailem ona sürekli iyi yaklaşmasına rağmen eşim onlarla muhattap olmak istemiyor hiç bir şekide. Ailesiyle her konustugunda bana daha da soguk davranıyor. Kavgalarımız o kadar sıddetli ki artık. Ailem istemiyor onu artık. Bana zarar vermesinden korkuyor. Oda ayrılırsam bu kez ırak' a gideceğini söylüyor. orda çalışacagını söylüyor. Artık hiç ilişkiye girmiyor. Benden kaynaklı olduğunu söylüyor. Ben onu kavga ettiğimiz için kapıya attığım için oda benim tavırlarımdan dolayı benim onu bitirdiği söylüyor. Sürekli beni suçluyor. Benimle tekrar barışıp sevdiğini de söyleyip bana bu şekilde gelmesi normal değil bana göre. Ailesinin hatalı olduğunu söylüyor ama bu sorunlara benim sebep olduğumu söylüyor. Beni çok yıprattı. Neden erkeklik konusunda dahi beni sucladı? Bütün olanların sebebi ailesi olmasına rağmen hep beni suçladı. Beni ailemi üzdü yıprattı. Annem babam kanser tansıyon hastası oldular.
neden boşanmıyorsunuz

köle gibi derken
ben seni aldım oradan avrupaya getirdim
orada doğru düzgün bir şey mi görmüştün, doğru düzgün bir işin gücün yoktu, burada çalışmasan bile alıyorsun
burada cebin euro gördü, medeniyet gördün, sayemde kurtuldun
gibi bir kafa yapısında çoğu almancımız

erkekler kadınları zaten çocuk doğursun, anasına baksın, dil bilemediği kurumsal yapıları vs. bilemediği için ses edemesin ve tabi ki bakire olsun diye tr'den getiriyor da kadınlar da sanıyor erkeği tr'den ithal edersek öyle sessiz olur, itaat eder, minnet duyar

ama bizim Türk erkeği içinde öyle minnet duyup altan alacak olan oldukça az.

Bende bir sıkıntı yok sürekli ailemi kötüledin ben ailemi silip bunun vebalini alamam diyor. Onların seni alttan alttan bana karşı kışkırtmalarına göz mi yumayım dedim. O zaman oda onlar napıyorlar diyor. Hiç bişey de söylemiyorlar senin hakkında diyor. Ben konu o değil senin ailenin beni rezil rüsva etmiş olması diyorum. Hiç bir zaman maddi manevi destek olma istekleri dahi olmadı diyorum. Ailemi hiçe sayıyorsun yinede diyorum. Oda ben yaptım işte diyor. Böyle bir zihniyette bir adam. Namaza başladım ben müslüman bir adamım ailemde namazında niyazında hepsi diyor. Bende gerçekten iyi olan bir insan dinini iyi yapan bir aile kendi oğullarına bu kötülüğü yapar mi diyorum. Hiç mi düşünmezler oğullarını, oğullarını sevmiş olan tertemiz gelinlerini. Boşver o geçmişte kaldı diyor. Ailem geliyor. Aileme karşı soğuk. Anlamsız biçimde hemde
Madem evlendiniz adama sürekli ailesini kötülemeyin sizde. Ne yapsın sizinle beraber ailesine hakaretmi etsin o da? Ya boşanın yada aile meselelerini kapatın. Düğünü bozdular, para vermediler, yardım etmediler diyip durmayın. Siz onları kötüledikce o da sizin ailenize cephe alıyor.

Anasına babasına her türlü saygısızlığı yapmış hanzonun tekine yapışmış konu sahibi. Tek derdi de cinsellik. Bazı insanlara bunlar gerçekten müstahak ya. Yazık...

Merhabalar arkadaşlar. Nasıl başlasam bilemedim. Eşimle 2019 yılında düğünümüz olacaktı ablası bana kötü davrandığı için o düğünü yarıda kesmek zorunda kaldık. Eşim ise düğün günü hiç bir şekilde yanımda durmadı. Ailesi hiç bir zaman maddi ve manevi arkamızda durmak istemedi. Bunu bildiğimiz halde babam ve annem arkamda durdular. Babası ta başında bize maddi olarak katkılarının olmayacağını söyledi. Ailem çok duruma çok kızdılar. Ancak ailem eşimin beni çok sevdiğini düşündüğü için evlenmemize onay verdiler çünkü onların tek istediği kızlarının mutluğuydu. Bütün masrafları babam ve eşim karşıladılar. Düğün yıkıldı ben perişan halde ailemle beraber evimize döndük. Günlerce ailesi tarafından aileme küfür ettikleri telefonlar aldık. Bir süre sonra eşim tekrar barışmak istediğini söyledi. Annem ve babannem belkide ailesinin baskısı yüzünden düğün günü benim arkamda duramamış olduğunu düşündüler ve biz tekrar bir araya geldik. Annemin yardımıyla biz dini nikamızı kıldık. Babamın bize aldığı evde kıra ödemeden kaldık. Bu süre içinde yine hiç bir zaman mutlu olamadım çünkü ben ailesiyle konuşmadığım için bana her zaman için surat astı. Balayına bile götürmedi. Sürekli büyük kavgalar ettik. Evden gitti. Tekrar geldi. Barıştık. Bu sürekli böyle devam etti. Sonra ben almanyaya dönmeye karar verdim beni sürekli çok üzüp ağlattığından dolayı. Ailemde çok üzülüyordu bu arada. Kimsem yoktu. Sonra ben sevdiğim için onun yanıma yurt dışına gelmesi için çok uğrastım. Evi kardeşimin yardımıyla kurduk. Sonunda başardım eşim yanıma geldi. Ama sorunlar burda da devam etti. Sürekli mutsuz. Yüzü gülmüyor. Yine büyük kavgalar çıkıyor. Ben artık çok yoruldum. Ailem de aynı şekilde, Bana her zaman sen beni ezmek için buraya getirdin diyor. Anneme babama arkalarından küfürler ediyor. Sonra özür diliyor barışıyoruz bir şekilde. Annem yemeğe davet ettiği zaman annemlerde yüzü gülmüyor. Konuşmayı tercih etmiyor. Ben onun ailesiyle konuşmadığım için ve onlardan nefret ettiğim için oda ailem ona sürekli iyi yaklaşmasına rağmen eşim onlarla muhattap olmak istemiyor hiç bir şekide. Ailesiyle her konustugunda bana daha da soguk davranıyor. Kavgalarımız o kadar sıddetli ki artık. Ailem istemiyor onu artık. Bana zarar vermesinden korkuyor. Oda ayrılırsam bu kez ırak' a gideceğini söylüyor. orda çalışacagını söylüyor. Artık hiç ilişkiye girmiyor. Benden kaynaklı olduğunu söylüyor. Ben onu kavga ettiğimiz için kapıya attığım için oda benim tavırlarımdan dolayı benim onu bitirdiği söylüyor. Sürekli beni suçluyor. Benimle tekrar barışıp sevdiğini de söyleyip bana bu şekilde gelmesi normal değil bana göre. Ailesinin hatalı olduğunu söylüyor ama bu sorunlara benim sebep olduğumu söylüyor. Beni çok yıprattı. Neden erkeklik konusunda dahi beni sucladı? Bütün olanların sebebi ailesi olmasına rağmen hep beni suçladı. Beni ailemi üzdü yıprattı. Annem babam kanser tansıyon hastası oldular.
Arkadaş ver avukata aç boşanma davasını avukat takip etsin.Bu kadar zor değil bunu yapmak.Neymiş şu var bu var.Neymiş boşanmam diyormuş para vermezsen o istemeyince boşanılmıyor mu?Sen bu kafayla parayıda kaptırırsın.

Aileniz öngörüsüz davranmış ve damadı da çok önemlileştirmişsiniz ailecek. O da siz önemsedikçe kendini bişey sanmış. Ortada evlilik yok gibi geldi bana

Niye zorluyorsunuz? Daha doğrusu neyi zorluyorsunuz? Bana takıntılı geldiniz. Bi insan kendisini sevmeyen ve asla saygı görmediği biriyle evli kalmak için bu kadar çok çabalıyorsa bence takıntılıdır.

orada doğru düzgün bir şey mi görmüştün, doğru düzgün bir işin gücün yoktu, burada çalışmasan bile alıyorsun

erkekler kadınları zaten çocuk doğursun, anasına baksın, dil bilemediği kurumsal yapıları vs. bilemediği için ses edemesin ve tabi ki bakire olsun diye tr'den getiriyor da kadınlar da sanıyor erkeği tr'den ithal edersek öyle sessiz olur, itaat eder, minnet duyar

alakası yok aileler tanıstırmadı biz birbirimizi bulduk güya sevdiğimizi zannetmişiz

asla öyle bir insan değilim ben. Türkiyede yapamadığımız için birde Almanya'da evliliğimize ikinci bir sans vermek istedim ama oda olmadı

X