Eşim bir aydir benimle ilişkiye girmiyor

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Merhaba canım benim. Herşeyden önce siz karı koca siniz bunu unutmayiniz. Bazen eşler dertlerini birbirlerine anlatamaz olabilir öyle şeyler. Bir evliliğin tam anlamıyla rayına oturması için 1 buçuk yıl geçmesi şart olabiliyor. Belki eşinin de bir problemi vardır açıkça konuşmak EN DOĞRUSU. O sana yaklaşmadigi için gurur yapmışsın ama iyi yapmamissin. Böyle şeyler de şeytan a gün doğar iyice aranız bozulsun huzursun olun diye fitne verir. Bir kadın olarak şunu diyeyim eşinle açıkça konuş güzel hazırlan gelince güzelce karşıla seninle evlendiği için sukretsin ve 1 aydır yaklaşmadigi için üzülsün.
Ha canım benim eşimde de evlendikten yaklaşık 8 9 ay sonra bir rahatsızlık oluştu isteksizlik oldu ve biz konuşup doktora gittik meğerse hipofiz bezinde sıkıntı varmış bayağı çektik beraber üzüldük ağladık ama tedavi de gördü şükür Allah a şimdi herşey düzelmeye başladı. Çocuk için uğraşıyoruz. Siz de lütfen eşinizi dinleyin ve ön yargılı davranmayın. 🌹🌹🌹

8 aylık evlilikte yumurtalama günü hesaplamak bile garip. Sizin konuşmadan adamdan hareket beklemeniz de öyle. Sevişmek işteş fiil karşılıklı oluyor beklemenize gerek yok yani yaklaşmadı falan ne bileyim ya siz yaklaşın madem. Bi sorun varsa da söyleyin. Şu durumda çocuk yapmak yapacağınız en saçma şey olur.
Nesi garip anlayamadım yeni evli de olsam çocuk isteyebilirim tercih meselesi bu sonuçta. Birinin kendini hazır hissetmeyip ertelemesi ne kadar normal birşey ise aynı şekilde kendini hazır hisseden birinin de beklemek istememesi gayet normal bi durum bence

Canim cocuk planlayinca bazen olay göreve dönüşüyor gibi hissediliyor, cinsellikten soğutuyor bunu yasiyor olabilir. Biz iki taraflı yaşadık bunu. Suanda bununla ilgili bile yansıtmak istemedigi sorunları olabilir, gecinebilecekmiyiz, ihtiyaçlarını karsilayabilecekmiyim, baba olmaya hazır mıyım vs vs. Ev disi sorunları olup anlatmak istemiyor olabilir, cocuk suan istemeyip sizi kirmak istemiyor olabilir. Bunu onunla laf sokmadan konuşmanız gerekiyor, ona bu aralar beraber olmamasinin nedenini sorun cevap vermeden eskiden böyle değildin bir sıkıntın mi var, cocuk suan icin istemiyorsan biraz daha bekleyebiliriz falan tarzında konusun sizinle konuşacaktır.
Cinsellik tek taraflı yaşanmaz, direk yaklaşmak istemiyorsanız seksi bir gecelik veya kiyafet giyebilirsiniz. Gider yanina opersiniz ki gerek kalacağını sanmıyorum.
Yeri gelicek 2 taraftan biri o an icin istemedigini söyleyecek. Hepimiz insanız bunlar cok doğal seyler. Üzülmeyin.
Bence eşinizide cok kirmissinizdir, son günlerde yüzüne bakmamissiniz dunku lafınız. Evden çıkıp gidebilirdi bile. Erkek yapısı, onlar duz mantık calisiyor, cidden bizim gibi düşünemiyorlar. Onlara isteklerinizi net söylemelisiniz cogu zaman dertleri oldugundada susar hicbirsey yapmazlar genellikle sadece susar içlerine kapanırlar.
Canim az once yazdim bunu okudun mu bilmiyorum ama ben asil sebebin bu sekilde oldugunu düşünüyorum

Merhaba canım benim. Herşeyden önce siz karı koca siniz bunu unutmayiniz. Bazen eşler dertlerini birbirlerine anlatamaz olabilir öyle şeyler. Bir evliliğin tam anlamıyla rayına oturması için 1 buçuk yıl geçmesi şart olabiliyor. Belki eşinin de bir problemi vardır açıkça konuşmak EN DOĞRUSU. O sana yaklaşmadigi için gurur yapmışsın ama iyi yapmamissin. Böyle şeyler de şeytan a gün doğar iyice aranız bozulsun huzursun olun diye fitne verir. Bir kadın olarak şunu diyeyim eşinle açıkça konuş güzel hazırlan gelince güzelce karşıla seninle evlendiği için sukretsin ve 1 aydır yaklaşmadigi için üzülsün.
Ha canım benim eşimde de evlendikten yaklaşık 8 9 ay sonra bir rahatsızlık oluştu isteksizlik oldu ve biz konuşup doktora gittik meğerse hipofiz bezinde sıkıntı varmış bayağı çektik beraber üzüldük ağladık ama tedavi de gördü şükür Allah a şimdi herşey düzelmeye başladı. Çocuk için uğraşıyoruz. Siz de lütfen eşinizi dinleyin ve ön yargılı davranmayın. 🌹🌹🌹
Ne güzel sizin adınıza sevindim canım ama ben eşimi çok iyi tanıyorum sadece canı istemiyor ve bu yüzden bana yaklaşmıyor bunu biliyorum o yüzden cok kızgınım ona. Hamilelik ve yumurtlama testlerini çöpe attim gelince görecektir zaten. Sorarsa da soyleyecegim artik ne iliskiye girmek istiyorm ne de cocuk düşünüyorum. Birlikte uyumak bile istemiyorum artik yataklari ayirdim

Ne güzel sizin adınıza sevindim canım ama ben eşimi çok iyi tanıyorum sadece canı istemiyor ve bu yüzden bana yaklaşmıyor bunu biliyorum o yüzden cok kızgınım ona. Hamilelik ve yumurtlama testlerini çöpe attim gelince görecektir zaten. Sorarsa da soyleyecegim artik ne iliskiye girmek istiyorm ne de cocuk düşünüyorum. Birlikte uyumak bile istemiyorum artik yataklari ayirdim
Canım sakın böyle bir şey yapma. Daha çok çok kısa zamandir evlisiniz açık konuşun sorunu çözmek için uğraşın ama sakın yatak ayırma. Eğer kadın olarak bizler böyle yaprsak kocalarımız Allah nasip etmesin zina ya yanaşır. Hem yuvamız dağılır hem gün gireriz böyle bir sürü şey. Eşini güzelce karşıla güzelce yemeğini ver yemek ye sonra sakın bir sekilde konuş. Ne olursa olsun kızgınlıkla hareket etme 😍💕

Sigara bahane. Sağlıklı bir erkek için bir ay cok cok fazla. Cinsellik olmadan evlilik olmaz ki eşinle konuş doktora gitsin mutlaka hatta sende yanında ol. Daha yeni evlisin her fırsatta yapışmak istemeli normalde. Ön sevişmenin olmaması facia zaten tabiki tatmin olamassın. Açık açık konuş herşeyi.

Kadın en baştan "çocuk fikrinden vazgeçtim" yazmış her gelen bir tur "çocuğu ertele" öğüdü vermiş :)
Bende çocuğu ertele dedim evet öyle yazmis ama yorumlarinda çocuk için geç kaldım bile gibi şeyler yazmış o yüzden dedim ben çocuğu ertele diye

Canım sakın böyle bir şey yapma. Daha çok çok kısa zamandir evlisiniz açık konuşun sorunu çözmek için uğraşın ama sakın yatak ayırma. Eğer kadın olarak bizler böyle yaprsak kocalarımız Allah nasip etmesin zina ya yanaşır. Hem yuvamız dağılır hem gün gireriz böyle bir sürü şey. Eşini güzelce karşıla güzelce yemeğini ver yemek ye sonra sakın bir sekilde konuş. Ne olursa olsun kızgınlıkla hareket etme 😍💕
Adam kadınla birlikte olmuyor. Kadın tepki verince bir de zina yapıcaksa bu sadece erkeğin suçudur. Yuvanın dağılmasının sebebi de erkektir. Daha karısını tatmin edemiyor bir de zina mı yapacak? Cinsel yetersizlik kadın için hem dinen hem medeni kanuna göre direkt boşanma sebebidir.

konu sahibi eşinle sorununu güzelce konuş. Cinsel terapi almasını sağla fevri davranma. Daha adama sorunu bile söylememişsin

Çok ilginçsiniz
Adama hiçbi şey sormayıp,açıklamayıp öylece yataktan kovmuşsunuz
Ne yapacak adam sorununuzu istihareye mi yatıp öğrenecek?
Hoş adam da normal olsa sorardı herhalde hayırdır diye

Ayrıca cinsellik sadee erkeğin kadını istemesi gereken, sadeve erkeğin başlattığı, kadının arzulanmayı istemesinin gurur meselesi olduğu bir şey değil zaten
Derdi olan derdini anlatsın işte

Adam kadınla birlikte olmuyor. Kadın tepki verince bir de zina yapıcaksa bu sadece erkeğin suçudur. Yuvanın dağılmasının sebebi de erkektir. Daha karısını tatmin edemiyor bir de zina mı yapacak? Cinsel yetersizlik kadın için hem dinen hem medeni kanuna göre direkt boşanma sebebidir.
Adamın belki bir derdi var demi canım bunu da düşünmek gerekir. Evlilik çok farklı bir şey. Çok çok ince düşünmeyi gerektiriyor. İslam'ın bize emrettiği eşler yatağa küs girmesindir. Kadın adama kızar yatağını ayırır kırar dokerse bu daha da alevlenir ve kötüye gider şeytan da boş durmaz insanı doldurur. Bak kadını doldurmuş yemek yapmak istemiyorum ayrı yaticam diyor. Benim demek istediğim bu canım. Kadın ters yapınca erkek illa da zina yapcak diye bir şey demedim. 🌹

Hamile kalmadan önce cinsel ilişki konusunu çözmeniz lazım. Adam normal zamanda bile ilişkiye girmekten kaçınıyor, hamile kalırsanız bebeği bahane edecek doğumdan sonra nasılsa çocuğumuz var çevreye karşı rüştünü ispat ettiği için yine uzak duracak. Siz belli ki istekli bir kadınsınız, sizin için çocuk sonrası dönem daha zor olur.
Benim arkadaşımın eşi de eşiniz, arkadaşım da sizin gibi. Bir çocukları var. Kız artık eşine yanaşıp reddedilmekten bıkmış. En son 4 ay oldu kendi haline bıraktım diyordu.

Adamın belki bir derdi var demi canım bunu da düşünmek gerekir. Evlilik çok farklı bir şey. Çok çok ince düşünmeyi gerektiriyor. İslam'ın bize emrettiği eşler yatağa küs girmesindir. Kadın adama kızar yatağını ayırır kırar dokerse bu daha da alevlenir ve kötüye gider şeytan da boş durmaz insanı doldurur. Bak kadını doldurmuş yemek yapmak istemiyorum ayrı yaticam diyor. Benim demek istediğim bu canım. Kadın ters yapınca erkek illa da zina yapcak diye bir şey demedim. 🌹
Ben zaten konu sahibine eşiyle sorununu konuşup cinsel terapi aldırtmasını söylüyorum. Adamın derdi erken boşalması ama bunu tedavi etmek için hiçbir adımı yok.

Tam da bunu demeniz lazım. Yani eşinizi sıkıştırın gerekirse. Sorun, açıklama bekleyin. Bu sizin en doğal hakkınız. Sizin bunları açık açık sorgulamamanız eşinizin işine gelir. Ve sonuç adam hiç kendini yormaz bişeyleri düzeltmek için ve hiçbişey de düzelmez. Açık açık oturun konuşun.

Merhaba arkadaşlar, canım o kadar sıkılmış durumda ki biriyle paylaşmazsam kafayı yiyecek gibi oluyorum. Eşimle daha 8 aylık evliyiz genel anlamda nişanlılık dönemi de dahil benim kadar istekli değildi evliliğimizin ilk bir kaç ayı daha sık ilişkiye girerdik ama ben onlarda bile yeterince tatmin olduğumu hissedemezdim çünkü eşimde ön sevişme anlayışı malesef yok sadece öpüşüyor ama onun disinda beni ilişkiye hazirlayacak kadar sürede okşama vs yapmiyor direkt konuya giriyordu. Bu konu da da cok uyardmı ama yine kendi bildiği gibi davranmaya devam etti . Şimdi de ben çocuk istemeye başladım ama ilişki sıklığımız o kadar azaldı ki yumurtlama gününü bile denk getirip ilişkiye giremiyoruz. Geçen ay yakalayamadik bu ay daha sık ilişkiye girelim dedik bunu kendisi de söyledi ama bir aydır iliskiye girmiyoruz asla yaklaşmiyor bana . Bende normal ilişkiyi geçtim artık yumurtlama günlerimde bile benimle ilişkiye girmediği için çok gururum rencide olduğu için sebebini söylemiyorum ama eve gelince yüzüne bile bakmiyorum bir kaç gündür dün de yatağımdan resmen kovdum seninle birlikte uyumak istemiyorum dedim sebebini sorduğunda Da söylemedim. Ne diyebilirim ki yumurtlama günüm de bile benimle birlikte olmuyorsun neden bir aydır canım beni istemiyor mu diyeyim . Çok kızgınım ve artık çocuk yapmayı da bırakma kararı aldım evde mastürbasyon yapıp kendimi tatmin ederim ama yine de bir aydır benimle olmayan adamla olmam :KK43:
Bak canim ilişkilerin kirilmasinin temelinde iletişimsizlik duruyor. Ilişkiue girmemek seni rahatsiz ediyorsa.soyle. seninle konjşmamiz gerek de. Rencide ederek değil guzelce. Bir sorun varsa hallede biliriz de. Isteksizlik varsa ayip değil ya doktora gidelim de. Sen de her zamankinden daha guzel daha bakimli olmaya çaliş. Daha seksi daha dekolte giy evde mesela. Kokular rujlar falan sür. zaman tani ilk once. Bizlerin pko, adet duzensizliyi, kistle uğraştiğimiz gibi erkeklerin de belli rahatsizliklari oluyor. Bunu onu incitecek şekilde soyleme. Ama herseyi inkar ediyorsa, vidyolardan etkilenib senden etkilenmiyorsa o zaman durum ciddi

X