Eşim bir gündür bana küs

Çok fazla eşinize ve ilişkiye odaklanmissiniz.
Biraz daha hobilerinize dostlariniza ne bileyim sevdiğiniz etkilnliklere vs vakit ayirsaniz.

Ayrıca rutunimiz iki güne bir demişsiniz.
Bu zaman zaman yorucu olabilir bı taraf yorulabilir sıkılabilir bu çok insanca ve sizin çekici olmadığınız anlamına gelmez.
Eşinizde çok kırıcı şeyler söylememiş birgün konusmamak büyük mesele değil ayrıca.
Gidin siz konuşun olayları çok büyütüp dramatize ediyorsunuz.

Bugün kahvaltıyı birlikte yaptık ufak tefek havadan sudan konuştuk. Sürekli sormak istedim "neden benimle bir gün boyunca konuşmadın? Şimdi hiçbir şey olmamış gibi devam mı edeceksin?" Diye ama yine sorun çıkarak taraf olmak istemiyorum. O yüzden normal bir şekilde sorularına cevap verdim. Bu sefer konunun üzerine giden taraf olmak istemiyorum. Demek ki bir şey varmış ve geçmiş ki bugün dünden bin kat farklı. Dışarı giderken birşey isteyip istemediğimi falan soruyor eskisi gibi. Dün sadece çıkıyorum diyordu.

Eşiniz cinsellik dışında size bir kadın olarak nasıl davranıyor? Yani size olan beğenisini falan hissediyor musunuz ?
Sözel olarak çok aktif biri değil ama sevdiğini beğendiğini belli eder. Sevgi doludur dokunur, sever, düşüncelidir. Düşünceliliği benim duygularıma gelince Köreliyor sadece. Ağlaya ağlaya bana olan merhametini körelttim heralde. Normalde bir yerim Ağrısa kötü olur dayanamaz beni o halde görmeye. Ama o kiyamayan adam ben ağlarken bana kiyiyor nasilsa

Sözel olarak çok aktif biri değil ama sevdiğini beğendiğini belli eder. Sevgi doludur dokunur, sever, düşüncelidir. Düşünceliliği benim duygularıma gelince Köreliyor sadece. Ağlaya ağlaya bana olan merhametini körelttim heralde. Normalde bir yerim Ağrısa kötü olur dayanamaz beni o halde görmeye. Ama o kiyamayan adam ben ağlarken bana kiyiyor nasilsa
Kadınların ota çoka gereksiz yere sık sık ağlaması erkeklerde merhamet duygusu uyandırmaktan çok sinirlendiriyor bence. Oturup konuşup çözülebilecek bişey için saatlerce ağlamak çok saçma yav.

Seks yapamadiginizda "iptal" olarak mı niteliyorsunuz ?
Birliktelik esnasinda kullanacağız p.vatif,jel ve bunun gibi materyallarin envanterini de tutuyormusunuz..
2 gün arayla tatbik edilecek sevisme 3 gün araya dusunce,kocaniza bu işin bedeli olarak eksik irsaliyesi duzenliyormusunuz..
Sizinkisi sevişmek değil,bildiğiniz şantiye işletmek.
Yaaa 😀😀😀 cok güldüm bu mesaja 😀😀😀

Böyle plan program hazırlık vs nedir yahu, türk dizisi gibi.

Kimi zaman şartlar gerektirir 10 gün ara verilir kimi zaman peş peşe olur. Bu işin düzeni mi var. Araya 3 gün girince niye bu kadar üzüntü

Hayatımda böyle saçma bir ilişki ne gördüm ne duydum ben . Zaman gelir hergün birlikte olunur zamana gelir ki haftada bir kere olur . Çocuğunuz olsa ne yapacaksınız vah 3 gündür sevişmedik diyip kendinizi yerlere mi atacaksınız 🤦🏻‍♀️ Of içim şişti

Çok kaprislisiniz. Valla adam iyi dayanıyor. Ben okurken bunaldım. Bu kadar drama queenliğe gerek yok. Boşu boşuna ilişkinizi yıpratırsınız.

Biran düşündüm de ben çok yoğun çalışan biriyim bazen gece 22 de bitiyor mesaim. Eve gidip kocamı yatakta hazır ve nazır görsem gerçekten çok çok soğurdum. 3 günde olmasın 5 günde olsun ne olacak kullanmayınca tarihi mi geçiyor nedir…

Demekki herseye ağlıyorsunuz ve artık bir inandırıcılığı ve değeri kalmamış göz yaşlarınızin.

Konu dışı olacak da biraz fazla mı lüzumsuzca ağlıyoruz?
Şahsen bende masaya bakıp boş boş ağladığımi bilirim 🤣
Sanki burda çözülmesi gereken daha büyük bir sorun var gibi . Eşiyle istekleri aynı değil zaten bu sorun olmuş sonra birde plan programa girince iş iyice ittirme olur gibi 🥲
😂
ahaha saçma ağlamalardan biride karnım büyüdü karnımın altıni göremedığimden temizlenemiyordu. doğuma pis gidecem ebeler bana laf edecek diye ağlamıstım ama saatlerce... aklimdan bin tane kotu senaryo geciriyordum
serentyy serentyy kız kardeşiniz, yakınınız, arkadaşınız yok muydu size yardımcı olabilecek? Ağlayıp üzülmenize, endişelenmenize ne gerek var?

Kadınların ota çoka gereksiz yere sık sık ağlaması erkeklerde merhamet duygusu uyandırmaktan çok sinirlendiriyor bence. Oturup konuşup çözülebilecek bişey için saatlerce ağlamak çok saçma yav.
Kendimizi kontrol edebiliriz. Hormonlarımız ve yaratılışımız erkeklere göre daha fazla ağlamaya meyilli ama ağlayacaksak da değsin bari.

Siz ağlarken umursamamiş hata sizde değil boşverin gelip özür dilesin
Merhaba, hemen konuya giriyorum; biraz detaylı anlaticam kusura bakmayın çok sinirliyim;

Şöyle bundan 4-5 ay öncesine kadar eşimle büyük sorunlarımız vardı, fiziksel olarak ona uzak hissetmem, onun yoğun işlerinden dolayı sürekli bana göre az istekli olması. Kendimi sürekli talep eden taraf hissetmem. Bu olaylarla ilgili büyük krizler sonrası çoğunluk kısmı değişti ben artık oluruna bırakmaya çalıştım, onun iş durumları rahatladı, istek seviyemiz eşitlendi, halimden de çok memnundum. Ta ki düne kadar.

Normalde 2 günde bir olan rutinimize 3 gün ara girdi, ikimizin farklı durumları çıkmıştı o yüzden bir türlü olmadı (normal olarak) dün gayet sakin geçirdik akşam için de plan yaptık.

Akşam oldu o geldi ben hazır bir şekilde onu bekliyordum. Beni gördüğünde güzel bir tepki vermek yerine söylediği ilk şey "Biraz dinleneyim" tepki vermemesine çok bozuldum ama neyse tamam dedim.

Onun dinlenip gelmesini bekledim o sırada da bana yorgunluk çöktü gözlerim kapadım dinleniyordum. Geldi beni öyle görünce bıkkın bir nefes verme sesiyle "uyuyacak mısın? Gündüz dedim yorgunsan iptal edelim diye, şimdi niye böyle uyuyor gibisin" ben de film orada koptu. Çünkü bu olaya kadar binbir hayalle gelip karsimdakini uykulu halde bulan hep bendim. İlk defa böyle bir benle karşılaştı, çünkü ben bugüne kadar hep hazırdım. Aşırı derecede kırdı bu durum beni. Hormonel olarak da hassas bir dönemdeyi zaten.

"Hayır uykum yok sadece dinleniyorum" dedim. Sinirine hakim olmaya çalıştım. Bu sefer hem kırgınlığın etkisi sinirden daha çoktu.

Sonra sustu sinirlendi muhtemelen ben de orada bayağı bi ağladım dediğim gibi duygusal bir dönemdeyim. 10dk sonra falan tamam ağlama yeter dedi teselli etmeye çalıştı sarıldı. Ben de bağırdım "nasılmış ? Bugüne kadar hep ben bunu yaşadım." dedim. Neden benim gözlerimi kapamama bu kadar trip attığını sordum. Normal bir şekilde sorduğunu iddia etti. Bağırmama sinirlendi "artık duzelmezsin, sinirini çıkaracaksın illa" cevap vermeden kalkıp üzerimi değiştirdim o sırada o da kalktı salona gitti.

Ben geri yattım bir saat falan bekledim ağlaya ağlaya belki telafi ederiz diye ama gelmedi ben uyumuşum öyle. Bugün de kalktığından itibaren benimle konuşmadı normalde dayanamayıp illa ya o ya ben adım atarız bu sefer kırgın olduğum için adım atmak istemedim. En son yatma vakti gelince yatakta bekledim onu yine bir umut belki barisiriz diye ama geldi arkasını dönüp yattı. Aşırı sinirliyim şuan ona karşı. Resmen sadece dinlendim diye saçma sapan bir muamele gördüm o bana geçmişte bunun bin katını yaşattı halbuki.

Bir gün boyunca konuşmayacak kadar hiç ilerletmezdi meseleleri. Sizce napabilirim, hata bende de ben mi göremiyorum? Aşırı saçma bir konudan olay çıktı resmen. Nasıl bir tavır tanınmalıyım çok sinirili ve kırgın

X