Eşim bir gündür bana küs

Ya böyle randevulu sistem çok sıkıcı değil mi? Adam belli yorgun, sizin de pek hevesiniz yok sadece olması gerektiği için sevişecekmişsiniz gibi. Eve geliyorsun, yatakta karın bekliyor, görevin sevişmek. Ben bile soğudum cinsellikten düşününce...
Ayy geçende instagramda bir videoda bir çift vardı. Hayatları çok yoğunmuş, takvimlerine yazmadan sevişemiyorlarmış :KK70:. Bu şekilde önceden belirlemenin ilişkilerine nasıl iyi geldiğini anlatan çiftler doluydu yorumlarda. Ben günlük yapılacaklar listesine yazmadan sevişmeyi hatırlamayacak, zaman ayıramayacak bir ilişki içinde olsam çok şeyi sorgularım 😂.

Küslük iyidir biraz birbirinizi özleyin. İlişki için trip atan, planlayan, kapıdan girince üstüme atlayacak aklı fikri sevişmede olan bir eşim olsa hevesim kaçardı benim. Yeni evlisiniz galiba.

Spontane olması hatta bu konunun hiç konuşulmaması daha hoş olur gibi geliyor bana.

Hazırlanıp yatakta beklemek falan ne bileyim adam iş gibi görüp bunalmış olabilir.

Seks yapamadiginizda "iptal" olarak mı niteliyorsunuz ?
Birliktelik esnasinda kullanacağız p.vatif,jel ve bunun gibi materyallarin envanterini de tutuyormusunuz..
2 gün arayla tatbik edilecek sevisme 3 gün araya dusunce,kocaniza bu işin bedeli olarak eksik irsaliyesi duzenliyormusunuz..
Sizinkisi sevişmek değil,bildiğiniz şantiye işletmek.
Arada geçen günler için fiyat farkı faturası kesiyorlardır :KK53:

Barıştınız mi merak ettim?
Evet. Bu konuyu açmamdan 1 gün sonra akşam büyük bir kavga ettik bana niye böyle bir sebepten dolayı kütüğünü ve beni 2 gün boyunca görmezden geldiğini sordum. Kavga sonrasında konuşmaya ve kendimizi açıklamaya dönüştü. Böylece barıştık birbirimizden özür diledik.

Ben de artık bu planlı programlı olma konusunda kendimi değiştirmeye oluruna bırakmaya ve bu olayı biraz salmaya karar verdim.
Burada yazıldığı gibi anlık olan durumların çok daha güzel olduğunu fark ettim.

Neden aslında onun yorgun olması dinlenmek istemesi de, sizin beklerken gözlerinizi Kapatmanız da, uyuyacak mısın diye sorması da tamamen insani durumlar iken, ortada çok büyük bir sorun varmış gibi bir ortam yarattınız elbirliği ile?

X