Eşim bir gündür bana küs

Ne yaşadın kız 9 ay?
Babam hastaydı, hastanede geçti 4-5 ayımız. Sonra kaybettik onun üzüntüsü falan toparlayamadım bi türlü. Çok herşeyin üst üste geldiği bir dönemdi bir de. Psikoloji going to go... Sevişmek aklımın ucundan geçmiyordu.

Babam hastaydı, hastanede geçti 4-5 ayımız. Sonra kaybettik onun üzüntüsü falan toparlayamadım bi türlü. Çok herşeyin üst üste geldiği bir dönemdi bir de. Psikoloji going to go... Sevişmek aklımın ucundan geçmiyordu.
Anlıyorum çok normal o zaman. O kadar derdin içinde son düşüneceğin şey olur.

Merhaba, hemen konuya giriyorum; biraz detaylı anlaticam kusura bakmayın çok sinirliyim;

Şöyle bundan 4-5 ay öncesine kadar eşimle büyük sorunlarımız vardı, fiziksel olarak ona uzak hissetmem, onun yoğun işlerinden dolayı sürekli bana göre az istekli olması. Kendimi sürekli talep eden taraf hissetmem. Bu olaylarla ilgili büyük krizler sonrası çoğunluk kısmı değişti ben artık oluruna bırakmaya çalıştım, onun iş durumları rahatladı, istek seviyemiz eşitlendi, halimden de çok memnundum. Ta ki düne kadar.

Normalde 2 günde bir olan rutinimize 3 gün ara girdi, ikimizin farklı durumları çıkmıştı o yüzden bir türlü olmadı (normal olarak) dün gayet sakin geçirdik akşam için de plan yaptık.

Akşam oldu o geldi ben hazır bir şekilde onu bekliyordum. Beni gördüğünde güzel bir tepki vermek yerine söylediği ilk şey "hemen olmasa olur mu? Biraz dinleneyim" tepki vermemesine çok bozuldum ama neyse tamam dedim.

Onun dinlenip gelmesini bekledim o sırada da bana yorgunluk çöktü gözlerim kapadım dinleniyordum. Geldi beni öyle görünce bıkkın bir nefes verme sesiyle "uyuyacak mısın? Gündüz dedim o kadar yorgunsan iptal edelim diye, şimdi niye böyle uyuyor gibisin" ben de film orada koptu. Çünkü bu olaya kadar binbir hayalle gelip karsimdakini uykulu ve hayattan bezgin halde bulan hep bendim. İlk defa böyle bir benle karşılaştı, çünkü ben bugüne kadar hep hazırdım onu bekliyordum çünkü meraklı olan bendim. Aşırı derecede kırdı bu durum beni. Hormonel olarak da hassas bir dönemdeyi zaten.

"Hayır uykum yok sadece gözlerimi dinlendiriyorum" dedim. Sinirine hakim olmaya çalıştım çünkü bugüne kadar hep aşırı tepkilerimden haksız duruma düşmüştüm. Bu sefer hem kırgınlığın etkisi sinirden daha çoktu.

Yine bıkkın bıkkın "yorgunsan iptal edelim" dedi.

Ben de "hayır ben yorgun olunca dürüstçe söylüyorum senin gibi yorgunluğumu gözüne sokmaya gerek duymuyorum" dedim çünkü onun yaptığı hep buydu.

Sonra sustu sinirlendi muhtemelen ben de orada bayağı bi ağladım dediğim gibi duygusal bir dönemdeyim. 10dk sonra falan tamam ağlama yeter dedi teselli etmeye çalıştı sarıldı. Ben de bağırdım "nasılmış binbir hevesle gelip karşındakinin ölüden beter olması? Bugüne kadar hep ben bunu yaşadım." dedim. Neden benim gözlerimi kapamama bu kadar gıcık olduğunu ve bana trip attığını sordum. Normal bir şekilde sorduğunu iddia etti sert bir tavırla sorduğunu inkar etti. Bağırmama sinirlendi "artık duzelmezsin de, sinirini çıkaracaksın illa" gibi klasik cümleler kurdu hiç cevap vermeden kalkıp üzerimi değiştirdim o sırada o da kalktı salona gitti.

Ben geri yattım bir saat falan bekledim ağlaya ağlaya belki telafi ederiz diye ama gelmedi ben uyumuşum öyle. Bugün de kalktığından itibaren benimle konuşmadı normalde dayanamayıp illa ya o ya ben adım atarız bu sefer kırgın olduğum için adım atmak istemedim. En son yatma vakti gelince yatakta bekledim onu yine bir umut belki barisiriz diye ama geldi arkasını dönüp yattı. Aşırı sinirliyim şuan ona karşı. Resmen sadece gözümü kapattım diye saçma sapan bir muamele gördüm o bana geçmişte bunun bin katını yaşattı halbuki.

Bir gün boyunca konuşmayacak kadar hiç ilerletmezdi meseleleri. Sizce napabilirim, hata bende de ben mi göremiyorum? Aşırı saçma bir konudan olay çıktı resmen. Nasıl bir tavır tanınmalıyım çok sinirili ve kırgınım.
Bu şekilde planlı yapınca görevmiş gibi hissetmiyor musunuz? Bence akışına bırakıp anlık yaşamak daha keyifli olabilir. Sizin aklınız eski sorunlarınızda kalmış bu yüzden ufak bir tepkide yaşanmışlıklar yüzünden çok sinirleniyor gibisiniz.

kadın hamileymis duygusal olması normal. hamile eşini bu kadar ağlatmak yerine gonlünü alabilirdi bana vicdansiz olarak geliyor. bir op saril esinin gonlunu al yat uyu. sizin konu sahibine cok acimasiz oldugunuzu dusunuyorum kusura bakmayin hamile birini bu kadar uzmeyin. uzun sure konusmayin demedim bir kac gun trip at dedim sadece. hemen yorumumu bosanmaya cevirmek cok cirkin
Noluyor hamile olunca ölümcül hastamı bide adamı düsünelim eve giriyor karısı yatakta bekliyor tövbe tövbe aklima biyerlerde geçen olay geliyor sadece. Kusura bakmayın sizin gibi duygusal değilim olmadim olmicam erkeklere özgürlük 🤣

kadın hamileymis duygusal olması normal. hamile eşini bu kadar ağlatmak yerine gonlünü alabilirdi bana vicdansiz olarak geliyor. bir op saril esinin gonlunu al yat uyu. sizin konu sahibine cok acimasiz oldugunuzu dusunuyorum kusura bakmayin hamile birini bu kadar uzmeyin. uzun sure konusmayin demedim bir kac gun trip at dedim sadece. hemen yorumumu bosanmaya cevirmek cok cirkin
konu sahibinin bu kadar ağlaması normal değil en başta... belliki başka birşeye siniri bozukda sinirini bu konudan çıkarmış gibi aslında. kocasına trip atması gereken birşey yok bu işi sadece uzatmak yokuşa sürmek olur, yıkıcı davranışın evliliğe faydası olmaz.

Daha şimdiden 3 gün sevişemediniz diye bu kadar olay olduysa çocuk doğunca neler olur bilemiyorum 😅 kimsenin sabah haliyle akşam hali aynı olmuyor program yaptık illa sevişicez demeniz bana biraz anlamsız ve komik geldi açıkcası. Biraz salın hem kendinizi gem kocanızı 😂 bana yaptın sende gör gibi bir anlayışla ilerlerseniz hep kin tutar o ilişkiyi yürütemezsiniz. Takılmayın böyle şeylere zaten herkes aynı şeyi söylemiş.

Konuyu okudum, sonunda Allah Allah gözden bir şey mi kaçırdım ki ne planı, ne ertelemesi . Ne diyor bunlar ya diye düşündüm 🤦🏻‍♀️

Aklıma ilişkinin bu kadar plan programli olabileceği ihtimali bile gelmedi 😊

Tamam gün içerisinde sinyaller olabilir, insan az çok tahmin eder ama planlanan şey gerçekleşmedi diye de ağlanmaz ya .

Ben eşimden utanırım bu kadar darlamaya, sırf görev diye bana dokunsa daha çok zoruma gider.
Yorgunsa, keyfi yoksa tabi ki yatıp uyumak daha iyi.. zorla olmanın, görev gibi yapmanın tadı olmaz ki.

İşin büyüsüne zevkine aykırı hareketler .

O kadar şeye rağmen yatakta hala sevişmeyi mi beklediniz? Birakin akışına düşmeyin bu kadar üstüne adam yorgunum demiş ne var bunda yahu? İki güne illaki olacak diye kural koyan kişiler var biri de arkadasim🥴akşama olamayacagini hissedersek gün iicinde sıkıştırıriz araya dedi halime şükrettim. Hiç mi yorgun olmuyorsunuz canınız sıkkın işinizin olduğu zaman olmuyor?hayat size güzel herhalde . Sonra böyle zincirde bozulma olunca felaket bir olaymış gibi kalakaliyorsunuz😬
Hayır telafi etmeyi bekledim derken barışıp sarılmayı kastetmiştim. Onca olaydan sonra hala sevişmeyi düşünmüyordum heralde

Seks yapamadiginizda "iptal" olarak mı niteliyorsunuz ?
Birliktelik esnasinda kullanacağız p.vatif,jel ve bunun gibi materyallarin envanterini de tutuyormusunuz..
2 gün arayla tatbik edilecek sevisme 3 gün araya dusunce,kocaniza bu işin bedeli olarak eksik irsaliyesi duzenliyormusunuz..
Sizinkisi sevişmek değil,bildiğiniz şantiye işletmek.
Aynen öyle yapıyoruz. Yapılacaklar listemiz de var oradan işaretliyoruz her aşamada.

Aslında sizin sorun çok yüksek olan isteğiniz değil.iliski yaşamamak da değil. O an oturup ağlamanızdan belli başka sorunlar var sizde psikolojik olarak. Eşinizle ilgili veya değil ama var bir sorun belki de ailevi. Küçücük birşey için aglanmaz. Ayrıca gebelik de bu kadar sık ilişki iyi olması çok da iyi değil. Daha az ilişki olabilir kendinizi şartlamayin derim. Sağlıkla doğsun inşallah.
Bilmiyorum, aslında kafamda belli bir sorun yok. Sanırım bu durumlar çok fazla gündem olduğu için kafamda birlikteliğe olan bakış açım baya bi bozuldu. Ben de istiyorum akışına bırakıp, olduğu zaman mutlu olmayı. Ama eşimin bana dokunmasını bana olan sevgisine bağlandığım için sürekli kafam orada. Sürekli beni sevmiyor modundayim bu tabi ki en başta beni yoruyor

Eşiniz cinsellik dışında size bir kadın olarak nasıl davranıyor? Yani size olan beğenisini falan hissediyor musunuz ?

Hayır telafi etmeyi bekledim derken barışıp sarılmayı kastetmiştim. Onca olaydan sonra hala sevişmeyi düşünmüyordum heralde
Eşiniz 2 defa iptal edelim demiş siz hayır ben yorgun değilim demişsiniz yani ilkinden sonra tamam diyip yatmaniz lazımdı adam hemen yapmasak olur mu yorgunum demiş. Sizin beklediğiniz barışmak değil sevişmek çünkü illa yatağa girince barisacaksiniz diye bir şey yok. Ayrıca gelmiş sarilmis size siz tepki vermişsiniz. Sonra kusluk olmuş.

Ama hamile diye de adam benimle sevişmedi diye ağlamak tuhaf . Şimdi bunun üç günde bir olması farz bugün kesin sevisme günü gibi bir durum olması çok değişik . Tabi herkesin ilişkisi farklıdır ama planlar bozulmak için var bu kadar planlı yaşandığında bozulması durumunda büyük tepki vermemek lazım

Ama hamile diye de adam benimle sevişmedi diye ağlamak tuhaf . Şimdi bunun üç günde bir olması farz bugün kesin sevisme günü gibi bir durum olması çok değişik . Tabi herkesin ilişkisi farklıdır ama planlar bozulmak için var bu kadar planlı yaşandığında bozulması durumunda büyük tepki vermemek lazım
kocası işteyken olacak olacak diye mesajlar yazmış oda esine hazırlanmış süpriz diye kocası tepki vermemiş. ilgisiz bir sekilde yatmiş bu kadar aglamasi tuhaf ama hamileyken bende çok saçma şeylere ağlardım mesela patatese ağlamıstım eşim almam demişti bende zorumdan aglamistim ne kadar sacma olduğunu şimdi anliyorum. hamileyken ilk aylarda libido çok yukarda oluyor ve son aylarda çok iyi anliyorum konu sahibini eşim sabah mesajda aksam soyle yaparim boyle yaparim diye durmadan mesaj atsa aksamda suratima bakmasa uzulurdum 🤗

kocası işteyken olacak olacak diye mesajlar yazmış oda esine hazırlanmış süpriz diye kocası tepki vermemiş. ilgisiz bir sekilde yatmiş bu kadar aglamasi tuhaf ama hamileyken bende çok saçma şeylere ağlardım mesela patatese ağlamıstım eşim almam demişti bende zorumdan aglamistim ne kadar sacma olduğunu şimdi anliyorum. hamileyken ilk aylarda libido çok yukarda oluyor ve son aylarda çok iyi anliyorum konu sahibini eşim sabah mesajda aksam soyle yaparim boyle yaparim diye durmadan mesaj atsa aksamda suratima bakmasa uzulurdum 🤗
Şahsen bende masaya bakıp boş boş ağladığımi bilirim 🤣
Sanki burda çözülmesi gereken daha büyük bir sorun var gibi . Eşiyle istekleri aynı değil zaten bu sorun olmuş sonra birde plan programa girince iş iyice ittirme olur gibi 🥲

Bilmiyorum, aslında kafamda belli bir sorun yok. Sanırım bu durumlar çok fazla gündem olduğu için kafamda birlikteliğe olan bakış açım baya bi bozuldu. Ben de istiyorum akışına bırakıp, olduğu zaman mutlu olmayı. Ama eşimin bana dokunmasını bana olan sevgisine bağlandığım için sürekli kafam orada. Sürekli beni sevmiyor modundayim bu tabi ki en başta beni yoruyor
Sevgiyi aşkı sadece cinselliğe baglamayin. Vajinismus olup iki yıl bekleyen adamlar var . Sevgisine inanıyorsanız bu konuyu çok dile getirmeyin . Erkekler çabuk sıkılan varlıklar o yüzden aynı şeyi duymak onları sıkar. Umarım mutlu olursunuz 🧡

Şahsen bende masaya bakıp boş boş ağladığımi bilirim 🤣
Sanki burda çözülmesi gereken daha büyük bir sorun var gibi . Eşiyle istekleri aynı değil zaten bu sorun olmuş sonra birde plan programa girince iş iyice ittirme olur gibi 🥲
ahaha saçma ağlamalardan biride karnım büyüdü karnımın altıni göremedığimden temizlenemiyordu. doğuma pis gidecem ebeler bana laf edecek diye ağlamıstım ama saatlerce... aklimdan bin tane kotu senaryo geciriyordum

X