Eşim Canımı sıktı..

İyi geceler arkadaşlar..
Online 2. El sayfalarında ürün satıyorum satış yaptığım ürün için birisine numaramı vermiştim buluşmak için. Adam oyaladı vs. Ürün hakkında konuşma başlattı eşim için alıyorum boy kilo kaç vs konuşmaya çalışıyor. Sonra buluşmayı iptal ettim gitmedim adam yazmaya devam etti eşimle aramız bozulmasın diye sesimi çıkarmamış rahatsız ediyor diye söylememiştim sonra bi gün yine yazmıştı eşim de görmüştü benden söz almıştı bi daha olursa söylemem için adamla konuştu engelledik falan aradan 1 sene geçti adam geçenlerde yine yzdı başka numaradan yazmayın eşim görecek kötü olacak dedim sonra numarasını kaydettim ki bilmeden kimsiniz falan yazmayım onun olduğunu bileyim hiç yazmıyım engellemedim çünkü adam zaten yeni numara almış. Bugün yine yazdı eşim gördü. Aramız bozuldu gitti diğer odaya yttı konuşmuyor benimle ben kimim burada neciyim falan dedi olay çıksın istemiyorum dedim gerekirse çıksaydı ama böyle yapmasaydın vs.. napcam şimdi
Eşin haklı

Bu ikinci el satış siteleri bu riskten dolayı kadınlar için tehlike arz ediyor maalesef. Ben de oğlumun eski yatağını satmaya çalışırken biri mesaj atmıştı, arabayla alıp alamayacağına karar vermek için adres istemişti. Ben de sokak adını vermiştim. Adam sonra indirim yapmam için fazla ısrarcı oldu, ben vazgeçtim satmaktan. Sonrasında vazgeçemeyeceğimi, gelip alacağını falan yazmıştı. Çok korkmuştum, bir müddet evden dışarı çıkamamıştım. Burası Türkiye. Savunmasız kadın bulunca saldırmaya hazır aç köpeklerle dolu. Bu tür işleri eş, kardeş vs aracılığıyla halletmek lazım.

Bu ikinci el satış siteleri bu riskten dolayı kadınlar için tehlike arz ediyor maalesef. Ben de oğlumun eski yatağını satmaya çalışırken biri mesaj atmıştı, arabayla alıp alamayacağına karar vermek için adres istemişti. Ben de sokak adını vermiştim. Adam sonra indirim yapmam için fazla ısrarcı oldu, ben vazgeçtim satmaktan. Sonrasında vazgeçemeyeceğimi, gelip alacağını falan yazmıştı. Çok korkmuştum, bir müddet evden dışarı çıkamamıştım. Burası Türkiye. Savunmasız kadın bulunca saldırmaya hazır aç köpeklerle dolu. Bu tür işleri eş, kardeş vs aracılığıyla halletmek lazım.
Ah maalesef iyi niyetliyiz onlar gibi düşünemiyoruz

bir yıl yüzünü görmediği birini rahatsız etmek..ben olsam çok korkar hemen eşime söylerdim normal mi sizce bu durum üstünü kapatmışsiniz..
Çok yakın bi tanıdığım namus davası yüzünden 3 kız çocuğuyla ortada kalakaldı eşi hapse girdi müebbet yedi. Hırgür çıksın istemedim adam adresimi izimi yerimi bilmiyor sonuçta diyerek kibarca halletmeye çalışmıştım.

Merak ettim, adam mesaj attığında ne dedi? "Ben geçen yıl senden ürün alacak olan filanca kişiyim" mi dedi? Nasıl anladınız o kişi olduğunu? Ne yazdı ki size?
Geçen sene baya rahatsız etmişti. Tekrar yazınca tanıyamadım tabi sonra letgodan falan deyince anladım.

Çok yakın bi tanıdığım namus davası yüzünden 3 kız çocuğuyla ortada kalakaldı eşi hapse girdi müebbet yedi. Hırgür çıksın istemedim adam adresimi izimi yerimi bilmiyor sonuçta diyerek kibarca halletmeye çalışmıştım.
Haklısınız iki ucu b..klu değnek durumu olmuş tahmin etmemişsinizdir bukadar büyüyeceğini olayın .bize anlattiginiz gibi eşinizde anlatın anlayacaktır sizi siniri geçtiğinde 😊

Kusura bakmayın ama eşiniz sizin canınızı sıkmamış, siz eşinizin canını sıkmışsınız. Aynı şeyi eşiniz yapsaydı neler neler yazardık burada. Numarayı engellemek yerine kaydetmeniz ne yazık ki şüphe uyandırıcı. Sizin adım atmanız lazım şuan. Umarım kırıcı olmamışımdır
Hımm.. ayrı yatması canımı sıktı sadece yoksa hak veriyorum ona da niyetim kötü değildi ama kendimi ifade edemedim.

X