Eşim Canımı sıktı..

İyi geceler arkadaşlar..
Online 2. El sayfalarında ürün satıyorum satış yaptığım ürün için birisine numaramı vermiştim buluşmak için. Adam oyaladı vs. Ürün hakkında konuşma başlattı eşim için alıyorum boy kilo kaç vs konuşmaya çalışıyor. Sonra buluşmayı iptal ettim gitmedim adam yazmaya devam etti eşimle aramız bozulmasın diye sesimi çıkarmamış rahatsız ediyor diye söylememiştim sonra bi gün yine yazmıştı eşim de görmüştü benden söz almıştı bi daha olursa söylemem için adamla konuştu engelledik falan aradan 1 sene geçti adam geçenlerde yine yzdı başka numaradan yazmayın eşim görecek kötü olacak dedim sonra numarasını kaydettim ki bilmeden kimsiniz falan yazmayım onun olduğunu bileyim hiç yazmıyım engellemedim çünkü adam zaten yeni numara almış. Bugün yine yazdı eşim gördü. Aramız bozuldu gitti diğer odaya yttı konuşmuyor benimle ben kimim burada neciyim falan dedi olay çıksın istemiyorum dedim gerekirse çıksaydı ama böyle yapmasaydın vs.. napcam şimdi
Eşiniz haklı gecenlerde eşimde bana bı fırça attı abaza dolu bazı uygulamalar gerçekten abuk subuk yaziyorlar eşim zaten karşı biseyleri satmama buyuzden vazgeçtim o işten ben😬

Eşiniz haklı gecenlerde eşimde bana bı fırça attı abaza dolu bazı uygulamalar gerçekten abuk subuk yaziyorlar eşim zaten karşı biseyleri satmama buyuzden vazgeçtim o işten ben😬
Ben uzun zamandır kullanıyordum niyeti açık olanları direk engelliyordum da bu adam oyuna getirdi numarayı aldı sonra da bırakmadı.

İyi geceler arkadaşlar..
Online 2. El sayfalarında ürün satıyorum satış yaptığım ürün için birisine numaramı vermiştim buluşmak için. Adam oyaladı vs. Ürün hakkında konuşma başlattı eşim için alıyorum boy kilo kaç vs konuşmaya çalışıyor. Sonra buluşmayı iptal ettim gitmedim adam yazmaya devam etti eşimle aramız bozulmasın diye sesimi çıkarmamış rahatsız ediyor diye söylememiştim sonra bi gün yine yazmıştı eşim de görmüştü benden söz almıştı bi daha olursa söylemem için adamla konuştu engelledik falan aradan 1 sene geçti adam geçenlerde yine yzdı başka numaradan yazmayın eşim görecek kötü olacak dedim sonra numarasını kaydettim ki bilmeden kimsiniz falan yazmayım onun olduğunu bileyim hiç yazmıyım engellemedim çünkü adam zaten yeni numara almış. Bugün yine yazdı eşim gördü. Aramız bozuldu gitti diğer odaya yttı konuşmuyor benimle ben kimim burada neciyim falan dedi olay çıksın istemiyorum dedim gerekirse çıksaydı ama böyle yapmasaydın vs.. napcam şimdi
Numarayı kaydetmek mi bu çok saçma ve esin çok haklı, en kötü gider numaramı değişirdim bence sizde tuhaf davranmışsınız benim eşim aynısını yapsa yada ben evde facia çıkardı 😅 dua et adam sakince küsmüş

Elden ürün teslim etmeye ne gerek var?
Kimseye telefon numarası vermeyin.
Sattığınız ürünü kargolayın olsun bitsin.

Arkadaşım arabasını satmaya çalışırken herifin biri askıntı oldu, zor kurtuldu.
15-20 gün önce benim aracımı satışa çıkardık sahibi......com’da sadece eşimin telefonunu verdik satıcı olarak.
Bazı şeyleri önceden düşünüp öngörülü hareket etmek lazım.
Bu arada canı sıkılması gereken kişi eşiniz,
alttan alması gereken de sizsiniz.

Numarayı kaydetmek mi bu çok saçma ve esin çok haklı, en kötü gider numaramı değişirdim bence sizde tuhaf davranmışsınız benim eşim aynısını yapsa yada ben evde facia çıkardı 😅 dua et adam sakince küsmüş
Numaramı değiştik eşim adama konum atmış gelsin öldürecem diyor şimdi yani olay çıkmasın diye söylememiştim haklı çıktım napcam bilmiyorum

Elden ürün teslim etmeye ne gerek var?
Kimseye telefon numarası vermeyin.
Sattığınız ürünü kargolayın olsun bitsin.

Arkadaşım arabasını satmaya çalışırken herifin biri askıntı oldu, zor kurtuldu.
15-20 gün önce benim aracımı satışa çıkardık sahibi......com’da sadece eşimin telefonunu verdik satıcı olarak.
Bazı şeyleri önceden düşünüp öngörülü hareket etmek lazım.
Bu arada canı sıkılması gereken kişi eşiniz,
alttan alması gereken de sizsiniz.
Artık vermiyorum zaten geçen sene vermiş oldum .. iş işten geçti

Bu tip durumlarda savciliga sikayette bulunabiliyorsunuz bildigim kadariyla.
Numaranizi degistirmenizi tavsiye ederim. Satis yaptiginiz sitedeki profil fotografinizi da degistirin. Urunleri de asla elden teslim etmeyin, kargo ile gonderin.
Savcılığa verebilir tabi ki ama malum şahıs o dosyada şüpheli olduğu için bu sefer konu sahibinin adresine kadar ulaşabilir. En güzeli numara ve profil değiştirmek. Karşıdaki normal bir insan değil belli ki.

Evet bende diğer yorumlara katılıyorum.
Böyle durumları saklamayın durum daha da kötü oluyor o zaman.
Bi kere bana wptan bi numaradan mesaj geldi bi baktım arkadaşımın abisi kimsin? Diye yazmış bana. Profil resmim var belli yani ben olduğum ki daha önceleri beni seviyordu bi iki kere konuşmuştuk tanıyoruz yani birbirimizi her neyse sonra bende hiç bisey yazmadım yanımda eşimde vardı saklamak istemedim ve gösterdim mesajı hemen kardeşine mesaj attim abin bana yazdı vs diye işte telefonu bozulmuş abisininkini kullanmış onun telefondan wp a girmiş o yüzdendir felan diye yazdı hemen eşim aldı numarayı kendinden aradı saydı sayistirdi kusura bakma felan dedi kapattı. Ama ben bilerek attığını düşünüyorum açıkçası tabi eşime bisey demedim

Neden cevap yazıyorsunuz ki adama? Bir de numarasını eklemişsiniz eşiniz haklı hiç kusura bakmayin. Adamin numarasını aradığında kim olduğunu bilmek için eklediyseniz bunu adama hiç cevap yazmadan, daha adam yazar yazmaz engelledikten sonra yapsaydınız sorun olmazdi ama adama hem cevap yazıyorsunuz hem numarasını kaydediyorsunuz adam da kendince bunu yeşil ışık olarak görüyor sapık zihni çünkü

Numaramı değiştik eşim adama konum atmış gelsin öldürecem diyor şimdi yani olay çıkmasın diye söylememiştim haklı çıktım napcam bilmiyorum
Yok daha neler esiniz de abartmasin. Böyle tepki veriyorsa kimse ona bir sey söylemez. Ama siz de eşinizin huyunu bilmiyor musunuz hemen engelleyecektiniz muhatap olmadan. İnşallah korkup gelmez o pis sapık

Savcılığa verebilir tabi ki ama malum şahıs o dosyada şüpheli olduğu için bu sefer konu sahibinin adresine kadar ulaşabilir. En güzeli numara ve profil değiştirmek. Karşıdaki normal bir insan değil belli ki.
Ben herseyin bu kadar kolay oldugunu sanmiyorum. Adrese ulasabilir diye suc isleyenlerden hep kacacak miyiz? Bunun bence en dogrusu savciliga gidip sormak.

Bir adam bir gun beni aradi. Bu olay olali cok oluyor. Ayse hanimla mi gorusuyorum dedi. Yanlis numara dedim ozur diledi kapatti. Ertesi gun ayni ses tekrar aradi Fatma hanimla mi gorusuyorum. Yine yanlis dedim kapattim. Ve hergun ayni numara baska kadin ismi vererek aramaya basladi. En son artik dayanamadim sizi savciliga sikayet ediyorum dedim. Bir daha da aramadi.

Avukatım. Geçenlerde yine böyle bir konuda linç edilmiştim:) linç edilmek problem değil de yorum yaparken yoruluyor insan. 😂 O yüzden yapmiyciim.
Estagfirullah. Ben hukukcu degilim. Sizin de avukat oldugunuzu bilmiyordum haddimi astiysam kusura bakmayin ama isi mantiken dusununce birilerini sirf adresimizi bulabilir diye sikayet edemeyeceksek, gerekeni yapamayacaksak, hep kacan numara degistiren biz olacaksak bu kurumlar neden var diye dusundum bir an.
Adam resmen telefonla taciz ediyor. Numarasini degistirse de instagramdan urun sattigi icin yeni numaraya ulasmak da zor olmaz diye dusunuyorum.

Yorumlarda yazılan gibi böyle durumlar savciliga vermek mantıklı degil. Mahkeme kagidindan adres bilgilerini ogrenebiliyor sapıklar. En iyisi engellemek ya da hattını degistirmek.

Estagfirullah. Ben hukukcu degilim. Sizin de avukat oldugunuzu bilmiyordum ama isi mantiken dusununce birilerini sirf adresimizi bulabilir diye sikayet edemeyeceksek, gerekeni yapamayacaksak, hep kacan numara degistiren biz olacaksak bu kurumlar neden var diye dusundum bir an.
Adam resmen telefonla taciz ediyor. Numarasini degistirse de instagramdan urun sattigi icin yeni numaraya ulasmak da zor olmaz diye dusunuyorum.
Ben size katılıyorum. Ama bunların caydırıcı olması için uygulanan yaptırımlar olmalı. İnfaz kanunu budana budana kuş oldu. Ahahha yine yorum yaptım 😅 Kırık camlar teorisi var çok severim.

X