Eşim kendi kendine konuşuyor (güncelleme)

psikiyatrist yüzyüze muayenesiz ilaç yazamaz hatta öneremez. bunu yaparlarsa etik ihlalinden riske girerler,bu yüzden yalvarsanız da yakarsanız da yazmaması gerekir, etik değil. çok merak ettim bu ne cesaretmiş doktorunuzdaki..

Geçmiş olsun, doğru karar verdiğinizi düşünüyorum. Size ve ailenize çok büyük saygısızlık yapmış bundan sonra tamam düzeliyorum, doktora gidelim dese bile hak etmiyor sanki, gemileri yakmış. Bundan sonra belki artık sizin eşiniz olmayacak ama malesef o çocugun babası olmaya devam edecek; kim ister ki çocuguna psikolojisi düzgün olmayan bir adamin babalık yapmasini. Çocuğunu görüş günlerinde mahkemenin bu durumu göz önüne alarak bir karar vermesi gerektigini düşünuyorum şahsen.

bu hastaların hasta olduklarını ailesi kabul etmşyor ve tedavi ettirmiyor olan sağlıklılara oluyor. daha yeni yaşıtım genç kız samuray kılıcıyla katledildi. hastalık ayıp bir şey değil, tedavisi mümkün her şeyin. ailecek hasta olabilirler ama ortaya çıkmasın diye korkuyor da olabilirler.

Evlatlarına deli derler, çürüğe çıkar, el kızı/oğlu bulup başına atıp kurtulamazlar sonra.

Evet gerçekten orasıda şüpheli yürüyen ruhsuz gibi bir şey. Umarım tedavi olur ve öyle devam eder veya etmez görevine. Herneyse bu kısımları artık benden çıktı gerisi tamamen onlara kalıyor. Amin inşallah çok sağolun

Psikolojisi bozuk olan hiçbir insan yardım kabul etmiyor ben bunu gördüm bunu deneyimledim. Anca delilerin delirttiği bizler gideriz psikologa. Hadi kendimizi kurtardık diyelim delilerin delirttiği diğer insanlar ne olacak?
Eğer bu hastalıklar konusunda bilgili olursak ve gerekli mesafeyi koyabilirsek delirmemenin bir yolunuda bulmuş oluruz ancak maalesef herkes bilgili değil sonuçta doktor değiliz nereden bileceğizki ve birde birlikte yaşamak zorunda olanlar var onlara sabırlar diliyorum gerçekten çok çok çok zor...

Ben bugüne kadar bile beklemezdim. Çok da iyi yapmışsın. Ilk konunu hatırlıyorum. Çok korkutucu gelmişti bana.
Hamilelik kafasıyla zaten çok ne yapacağımı şaşırdım sonrada lohusa kafası hepten şaşmıştım o yüzden sonradan insan düşünecek duruma gelebiliyor anca. Bende geriye baktığımda keşke şöyle yapsaydım dediğim çok şey var mesela en önemlisi keşke videoya alabilseydim...

Doğru orada yaptığı kesinlikle çok yanlış. Zaten tekrar gitmedim ve şu anda boşanma davamız devam ediyor. Bundan sonrasıda beni hiç ilgilendirmiyor ister tedavi olur ister olmaz

Umarım evet mahkeme bu durumlara göre karar verir yoksa bende asla ve asla hiçbir şekilde baş başa kalmalarını istemem ancak gözümün önünde görebilir tabiiki.

Evet olan sağlıklılara oluyor işte maalesef. Doğru bizim milletimizde bu tip insanlara öcü görmüş gibi davranıyor buda çok yanlış da ancak bu durum aman toplumda gizleneyim denilecek türden hastalıklarda değil. Düzenli olarak doktora gitmek bu kadar zor olmamalı ya herkes gidebilir bunda büyütecek bir durum yok ama etrafa verdiğin zararda küçümsenemez resmen yıka yıka geçiyorlar...

QuantumPhysics canım haberlerini aldım son günlellemeni okumamıştım
bebeklinick de bilgi paylaşmış sağolsun
boşandın mı kesin olarak.. anlaşmalıya yanaştı değil mi?
Çok teşekkür ederim canım. Yok boşanmadık ama çekişmeli boşanma davamız devam ediyor çünkü anlaşmalı boşanmaya yanaşmadı. Önce boşanmak istiyorum dedi davalar açıldı sonrada tek cümlemle dava açmışsın sinirle söylemiştim boşanmak istemiyorum dedi ama kabul etmedim tabiiki işte şimdide bu durumdayız inşallah en kısa sürede hayırlısıyla boşanabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…