Eşim ve annem

Benim tek gitmeme karışmıyor kızımı yollamıyor sorunda bu

Kızımı yollamıyor da ne demek

Parçalarım o adamı, kendi annesi bakacak, senin annen göremeyecek, yok öyle bir dünya.... al çocuğunu git, canın sıkıldıkça git, sende onun ailesine gitme, seninki aile değil mi... bence bakıcıyı boşver ama sen gitme, oda gelmesin senin ailene, ama sen çocuğunla istediğin zaman git...
Saçmalığın daniskası....

Hiçbir gerekçe yokmuş istemiyormuş

İyi de gerekçesiz olur mu

Oğlum bebekken eşim kendi ailesi dahil
Gitmek istemezdi düzeni bozuluyor görecek buraya gelsin derdi ve mantıklı idi

Ya da işte evleri soğuk kalabalık Vs vs gibi gerekçeler mantıklı

Ama ben istemiyorum diyorsa sadece bir gideceksem 3 giderim olay yaratırsa da dönmeyiveririm

Bu erkeklerin hepsi öküz valla başka açıklaması yok..Sanki bebek onun tapulu malı adamdaki rahatlığa bak yaaa
Aynen öyle davraniyor. Ben onu dinlemiyorum alıp gidiyorum çocugumu.beni ve kızımı uzaklaştıramazsın ailemden de dedim gerekirse bu konu hiç kapanmaz mahkemeye kadar gider ve o çocugu ben alır sana bile göstermem dedim. 15 gün oldu kendime 15 gün daha zaman tanıtım eğer aynı devam ederse gerçekten olay çıkartıcam nereye kadar giderse. Çocugum olmadan önce bu seviyede başka bir sorunum olsaydı asla çekmez ve boşanırdım.Çocuk olunca daha düşünceli oluyormuş insan.

Şaka mı bu eşine rest çekeceksin diye bebeğini bakıcıya mı vermekle tehdit ediyorsun
Kusura bakma da bir fırın ekmek yemen lazım bu hareketleri yapmaman için yaşın kaç merak ettim
Çok fevri hareketlerde bulunma bence bebeğini de hırslarına kurban etme

Yaşanmayan olaylara klavye başında yorum yapmak çok kolay oluyor malesef.+ bu tehtit değil olması gereken. Benim ailem hiçbir sebep yokken göremiyorsa onunkide göremez net.

Kv.niz bebeğe iyi bakıyorsa , gerçekten eğitim yönünden sıkıntı yoksa bakıcı olayını bir kez daha düşünün.

Eğer illa bakıcı tutacaksaniz , 1 hafta kv.nlz , bir hafta anneniz gelip gitsin.

Yaşanmayan olaylara klavye başında yorum yapmak çok kolay oluyor malesef.+ bu tehtit değil olması gereken. Benim ailem hiçbir sebep yokken göremiyorsa onunkide göremez net.
Ha birde seninle aynı görüşte olmayan yorum yapanları fırçalama moduna gir bravo. benim de bebeğime kv ve annem dönüşümlü bakıyor benzer olmasa da sorunlar yaşanıyor tabi ki yaşanmayan olaylara bilemez tarzı yaklaşım elinde patladı. tam tersi yaşayan biri olduğum için böyle yorum yaptım. Burada herkes klavye başında yazıyor bu arada kesin bilgi.
Bu tehditlerinin boş olacağını görünce eşinin sana bakış açısı sence ne olacak? Yada söyle diyeyim eşin sen ben bakıcıya veriyorum deyince hay hay ver annemde hergun bize gelip başlarında duracak falan dese yine sinirlerin bozulacak tehdit de boşa gitti
Zaten bebek bakmak zor bir iş. Bir de eşinle gerilim yaratıp işini daha da zorlaştırma bence. Zaman içinde rayına oturur. Bir de keskin sirke küpüne zarar haberin olsun.

Fırçalama demeyelim ona etkiye tepki daha açıklayıcı olur bence. Siz kalkıp yaşın kaç bebek bakıcıya mı verilir tarzında cümleler kurarsanız kim olursa olsun alacağınız cevap bundan ibaret olur. Hele ki bu dönemde bebeğini bakıcıya bırakmak zorunda olan bu kadar insan varken. Ben bebeğini düşünmeyen ya da sizin tabirinizle tehditkar bir insan olsaydım en basında bakıcı bakardım ve tamamen sorun çözülür burda akıl almak için insanların vaktini harcamazdım. Yorumları okursanız birçok kişi var bakıcıya verme diyen ama hiç kimse sizin aldığınız cevabı almadı. Bence yorumlarınızı okuyup sonra benim cevaplarımı düşünün.

K.valideniz ile durumu konussaniz niye böyle yapiyor diye?yada gorumceniz varsa onla filan.Birsey kaybetmezsiniz düşünüyorum belki cevap onlardadir.olmadi bir müddet daha esiniz tek gitsin anneniz de gündüz Eşiniz isteyken gelip görsün belki durumdan rahatsız olur

Bence siz benim verdiğim cevapları daha dikkatli okuyun ki böyle uzun uzadıya öyle oldu da böyle cevap veren demek zorunda kalmazsınız
Eşinizi eğer böyle yaparsan bende böyle yaparım dediniz mi dediniz. bunun adı tehdittir gayet de bu konuda tehditkar birisiniz genel mizacınız beni ilgilendirmez.
Ben kv ve anne gibi kıymetli insanlar varken ego savaşına girip de bebeğimi bakıcıya bırakmam buradaki anneler de zorunlu kaldıkları için bakıcıya bırakıyorlar kendi anneleri bile bakmadığı için yani ego savaşı yüzünden değil burada açılan bakıcı konularını daha dikkatli takip etmenizi öneririm

Eşini dinlememene ve pasif olmamana çok sevindim.

Bazı erkekler nedense bu şekilde. Benim eşimde mesela Allah razı olsun çok çok iyidir. Ama hep bi mesafe var. Hissediyorum bunu çok içli dışlı olmak istemiyor sanırım. Annesi gel dese atlar gider hemen yoğun olsa bile kırmaz ama aynısını benim anneme yapmıyor. Haftada 1 veya 15 günde 1 gider ama biseye ihtiyaçları olsa elinden geleni yapar. Evimize geldiklerinde en guzel şekilde agirlar. Yapi meselesi iste
Ailesine yakın oturdugumuzun etkiside fazla tabi benim.annemlerle 1 saat mesafe var.

siz neden haftada üç kez tıpış tıpış gidiyorsunuz gitmeyin engelde olmayın annesine kendi gitsin.

sizin annenizde baksa çocuga yani babaannesiyle dönüşümlü baksalar bence ozaman sorun olmaz sizinki ilgilenmiyor diye yapıyor olabilir eşiniz . bence annenizde baksın çocuğa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…